اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل جديد و عجيب در كوشي ايفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل جديد و عجيب در كوشي ايفون

سلام به دوستان. من به يه مشكل عجيب تو كوشي ايفون ٤ اس خودم برخوردم لطفا هركي ميتونه نهايت همكاري رو بكنه. من ٦ ماهه كوشيمو خريدم و هيج مشكلي نداشت تا ٢ روز بيش كه يكدفعه كوشي به هم ريخته. قسمت ايميل اصلا ايميل رو ثبت نميكنه و ارور اشتباه بودن بسورد رو ميزنه . صفحه كليد فارسيم از كار افتاده و جواب نميده حتي كوشي رو ريست و رسبرينك كردم باز درست نشد . قسمت ريست كيبورد هم غير فعال شده. قسمت restriction هم غير فعال شده و اصلا هيج دكمه اي توش تغيير بيدا نميكنه. خيلي اعصابمو خورد كرده . هر كي ميدونه مشكل جيه لطفا سريعا كمك كنه بهم.

داداش شما جيل كردي؟ اگه از سيدا برنامه اي دانلود كردي بعد از اون اينجوري شده بايد از اخر برنامه هايي كه دانلود كردي رو unistall كني ...
    اگه جيل نكردي يه ريستور كن مشكلت حل ميشه(دقت كن كه اگه cdma يا gsma هست فايل مربوط به خودش رو بگيري...)
    موفق باشيد ....

نظر

نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
      داداش شما جيل كردي؟ اگه از سيدا برنامه اي دانلود كردي بعد از اون اينجوري شده بايد از اخر برنامه هايي كه دانلود كردي رو unistall كني ...
      اگه جيل نكردي يه ريستور كن مشكلت حل ميشه(دقت كن كه اگه cdma يا gsma هست فايل مربوط به خودش رو بگيري...)
      موفق باشيد ....
      من فقط برنامه منوي فارسي ايفون به اسم برشيان و ايران تقويم رو دانلود كردم كه احتمال ميدم ازون باشه اما بعدش كل برنامه هايي كه خودم از سايديا نصب كرده بودم رو ديليت كردم اما درست نشد. بدجور كلافه هستم

نظر

به خاطر باگ هاي برنامه هست ! با ريستور مشكلت حل ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط Iranian888 نمایش پست ها
          من فقط برنامه منوي فارسي ايفون به اسم برشيان و ايران تقويم رو دانلود كردم كه احتمال ميدم ازون باشه اما بعدش كل برنامه هايي كه خودم از سايديا نصب كرده بودم رو ديليت كردم اما درست نشد. بدجور كلافه هستم

بعضی از فایل هایی که این برنامه ها تغییر میدن قابل بازیابی نیست حتی بعد از پاک کردن

در مورد ایمیل به خاطر تاریخ گوشیته که تنظیم نیست

نظر

صبر کنید ..
          X