اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره ی back to my mac

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درباره ی back to my mac

سلام دوستان . به خدا اینقدر توی این فرومتون دونباله یه آموزش گشتم ببینم چجوری میتونم از این قابلیت استفاده کنم گیج شدم دیگه . حداقل ده نفر این سوال رو کردن ولی به جوابی نرسیدم . چه جوری میشه از اسن سیستم استفاده کرد . من الان فعالش کردم و همه تیک هاش هم فعال کردم ولی نمیدونم چجوری و توسط چه برنامه ای با ایفونم از اطلاعاته داخله مک استفاده کنم . تورو خدا یکی جوابه کامل بده

نوشته اصلی توسط mopiras نمایش پست ها
    سلام دوستان . به خدا اینقدر توی این فرومتون دونباله یه آموزش گشتم ببینم چجوری میتونم از این قابلیت استفاده کنم گیج شدم دیگه . حداقل ده نفر این سوال رو کردن ولی به جوابی نرسیدم . چه جوری میشه از اسن سیستم استفاده کرد . من الان فعالش کردم و همه تیک هاش هم فعال کردم ولی نمیدونم چجوری و توسط چه برنامه ای با ایفونم از اطلاعاته داخله مک استفاده کنم . تورو خدا یکی جوابه کامل بده
    درخواستت یکم گنگه ، واضحتر نیازت رو بگو ، شاید بتونم کمکت کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط omidmusic نمایش پست ها
      درخواستت یکم گنگه ، واضحتر نیازت رو بگو ، شاید بتونم کمکت کنم.
      عزیز من میخوام با ایفونم به فایلهای داخل مک بوکم توسط ایکلاد و قسمت back to my mac دسترسی داشته باشم . همین .

نظر

نوشته اصلی توسط mopiras نمایش پست ها
        عزیز من میخوام با ایفونم به فایلهای داخل مک بوکم توسط ایکلاد و قسمت back to my mac دسترسی داشته باشم . همین .
        من با توجه به صحبتات و نوع برداشتم در ۲ مورد توضیحی میدم:
        ۱- شما با سروس icloud میتونی از اپلیکیشن های اپل در هر جا و روی هر کدوم از محصولات اپی با Apple ID یکسان دسترسی داشته باشی و استفاده کنی.
        ۲- Back to my mac یک سرویسی هست که میتونی به مک تحت پروتوکلهای مختلف دسترسی داشته باشی ، مثلا file sharing , screen sharing و .... ، اگه بخوای از این سرویس بر روی ios استفاده کنی ، باید توی مک ، در تنظیمات شبکه ایتمها رو فعال کنی ، بعد حالا تو خونه میتونی از یک مک دیگه به ین مک وصل بشی و از سرویسهاش استفاده کنی، اگه از ios بخوای باید نرم افزارهای مربوط به browsing رو از استور انلود کنی و از طریق اون نرم افزار به فایلهات دسترسی داشته باشی.
        حالا اگه نیفتاد ، دقیقا بگو به چه فایلهایی میخوای دسترسی داشته باشی تا دقیقتر بگم!!!

نظر

صبر کنید ..
        X