اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مسابقات آفلاین Highway Rider - دوره اول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مسابقات آفلاین Highway Rider - دوره اول

مسابقه آفلاین به این صورت است که شما با استفاده از آیفون یا آیپد خود و یا حتی اندروید خود در این بازی یک رکورد میزنید و سپس از رکورد خود عکس میگیرید و در این تاپیک میگذارید. تعداد شرکت کنندگان نامحدود است و اگر میخواهید در این مسابقه شرکت کنید فقط کافیست عکس رکورد خود را در تاپیک بگذارید. محدودیتی در تعداد رکورد هایی که میگذارید ندارید یعنی میتونید هر چقدر رکورد دلتان خواست در تاپیک بگذارید. دوره مسابقه 7 روزه است یعنی شما 7 روز فرصت دارید که رکورد های خود را در این تاپیک بگذارید. این مسابقه تا شنبه هفته دیگر ادامه خواهد داشت. اگر تقلب کنید یعنی رکورد های دیگران در اینترنت را به اسم خودتان بگذارید یا عکس را فوتوشاپ کنید از شرکت در دوره بعدی نیز محروم خواهید شد. طریقه امتیاز دهی مسابقات آفلاین نیز به تعداد شرکت کنندگان بستگی دارد یعنی اگر 20 شرکت کننده وجود داشته باشد و رکورد شما بهترین رکورد باشد شما 20 امتیاز میگیرید اما اگر 8 شرکت کننده وجود داشته باشد و شما بهترین رکورد باشید شما 8 امتیاز خواهید گرفت و همینطور نفر دوم 7 امتیاز و..... این به این معنی است که حتی شرکت در مسابقه نیز قطعا برای شما امتیاز خواهد داشت و نفر آخر هم 1 امتیاز خواهد گرفت. امتیازات کل مسابقات آفلاین نیز در یک تاپیک جداگانه مثل مسابقات آنلاین ثبت خواهند شد.
    در این بازی باید در حالت Arcade رکورد بزنید
    لینک در آیتونز
    از الان تا شنبه 7 بهمن میتوانید هر تعداد رکورد که خواستید در این تاپیک بگذارید.
    ویرایش توسط h_r_v : https://i-phone.ir/forums/member/20207-h_r_v در ساعت 19-01-2013, 11:24 PM

باید از این صفحه عکس بزارید :
    لینکـــ
    میزان GAPیی که گرفتید حساب میشود که در این رکورد 32 است..
    چون حجم عکس ها بالاست عکس ها رو به صورت لینک قرار بدید

نظر

جدول :
      ویرایش توسط h_r_v : https://i-phone.ir/forums/member/20207-h_r_v در ساعت 26-01-2013, 10:22 AM

نظر

دوست عزیز شنبه هفت بهمنه نه شش بهمن

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple
          دوست عزیز چند تا رکورد میشه هر نفر توی این مدت بزنه؟؟؟؟
          محدودیتی نداره

نظر

دوست عزیز برای بهتر شدن تاپیک همون جدول رو به یه ترتیب دیگه تو پست دیگه ای قرار بدین که امکان ویرایشش برای خودتون باشه اینجوری نظم بیشتری میگیره و خودتون هم از رو عکس ها رکورد ها رو در جدول قرار بدین..

دوستای خوب لطفا عکس ها تون رو کم حجم کنید و مثل من قرار بدین در غیر اینصورت با لینک قرار بدین غیر از این دو حالت پست پاک میشه..
            اینم اولین دور من:
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 19-01-2013, 03:22 PM

نظر

بهتره هر رکورد تو پست جدا باشه که من ببینمش.. چک کردن به روز رسانی پست های بقیه سخته :دی

نظر

جایزش چیه؟! :دی

نظر

نوشته اصلی توسط h_r_v نمایش پست ها
                  بهتره هر رکورد تو پست جدا باشه که من ببینمش.. چک کردن به روز رسانی پست های بقیه سخته :دی
                  به نظر من هر کس که رکورد خودش رو زد پستهای قبلش رو پاک کنه تا تایپیک شلوغ نشه و کار شما هم راحت بشه
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
                    دوست عزیز شنبه هفت بهمنه نه شش بهمن
                    ممنون تصحیح شد! :دی
                    نوشته اصلی توسط mr.apple
                    سومین دور

- - - - - - - - - -

دوست عزیز جدول رو تغییر نمیدین؟؟؟
                    جدول به روز شد!
                    نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                    جایزش چیه؟! :دی
                    این موضوع رو مدیران اگر بخواهند رسیدگی میکنند
                    نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                    به نظر من هر کس که رکورد خودش رو زد پستهای قبلش رو پاک کنه تا تایپیک شلوغ نشه و کار شما هم راحت بشه
                    آره اینطوری هم میشه

نظر

اینم رکورد من
                      فایل های پیوست شده
                      ویرایش توسط milad 01 : https://i-phone.ir/forums/member/108560-milad-01 در ساعت 20-01-2013, 02:41 AM

نظر

Ka_zadeh

ویرایش توسط ka_zadeh : https://i-phone.ir/forums/member/269-ka_zadeh در ساعت 20-01-2013, 11:42 PM

نظر

371
                          لینکــ عکس

جدول هم به روز شد

نظر

٤١٥

نظر

٥٥٤

نظر

صبر کنید ..
                              X