اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری جلوگیری از غیرفعال شدن find my iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط erfanactor نمایش پست ها
    سلام
    گوشی منو 3 ساعت پیش دزدیدن! icloud ست هست رو گوشیم. متاستفانه سیم کارت ایرانسل توی گوشیمه و اینترنتشم فعال نیست! سایت icloud هم میزنه offline و نمیتونه چیدا کنه! چیکار کنم؟ تروخدا کمکم کنید! lost mode به دردم نمیخوره؟؟ وقتی میزنم میگه یه شماره موبایل وارد کنید.... رو گوشیمم کلا از قبل کد گذاشتم
    خوب وقتی به اینترنت دسترسی ندارید هیچ توفیقی نیست و هیچ چیزی از اون به دردتون نمی خوره

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      خوب وقتی به اینترنت دسترسی ندارید هیچ توفیقی نیست و هیچ چیزی از اون به دردتون نمی خوره
      حتی اگه اون یک بار هم به نت وصل بشه نمیشه پیداش کرد؟؟؟

نظر

حتی اگه اون یک بار هم به نت وصل بشه نمیشه پیداش کرد؟؟؟
        اگر lost mode رو فعال کنید گوشی تحت نظر قرار میگیره و به محض اینکه یک ثانیه حتی به اینترنت وصل بشه مکانش رو براتون به ایمیل apple id ارسال می کنه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          اگر lost mode رو فعال کنید گوشی تحت نظر قرار میگیره و به محض اینکه یک ثانیه حتی به اینترنت وصل بشه مکانش رو براتون به ایمیل apple id ارسال می کنه
          lost mode رو میخوام فعال کنم میگه یه شماره بده. شماره که توی گوشی بوده و گم شده رو باید بدم یا یه شماره که الان دست خودمه؟؟؟ واقعا از 4s 1700 نمیتونم بگذرم!!
          ویرایش توسط erfanactor : https://i-phone.ir/forums/member/80052-erfanactor در ساعت 19-07-2013, 01:38 PM

نظر

lost mode رو میخوام فعال کنم میگه یه شماره بده. شماره که توی گوشی بوده و گم شده رو باید بدم یا یه شماره که الان دست خودمه؟؟؟ واقعا از 4s 1700 نمیتونم بگذرم!!
            شماره چون داخله ایرانه نمی تونید بدید، از مرحله تلفن رد بشید

نظر

اين شماره تلفن فقط براى اينه كه طرفى كه دستگاه رو پيدا كرده بتونه با شماره نشان داده شده تماس بگيره ضمناً دستگاه در اين حالت قفل ميباشد و فقط شماره ارسالى شما نمايش داده ميشود حتى ميتوان پيغام دلخواه هم نمايش داد.
              كليه اين اعمال بر بستر اينترنت انجام ميشود و بمحض اتصال دستگاه گم شده به اينترنت قفل انجام وپيغام عملكرد و وضعيت كلى دستگاه براى شما ارسال ميشود.
              ضمناً در ios7 اين قابليت تكميل و پيشرفته تر ميشود.

نظر

من الان به آیفون 5 رو ریستور کردم وش مشکلی نیست
                الان که میخوام گوشی رو راه اندازی کنم ازم اپل ایدی میخواد
                و منم هیچ اپل ایدی ندارم
                گوشی هم دست دوم خریداری شده ورژنش پایین بود به 7 کوچ کردم
                هیچ راهیی نیست ؟
                صاحب اصلی گوشی ایران نیس و حالا حالا ها هم دستم بهش نمیرسه و نمیتونم باهاش در ارتباط باشم

نظر

نوشته اصلی توسط kaivanika نمایش پست ها
                  و منم هیچ اپل ایدی ندارم
                  هیچ راهیی نیست ؟
                  صاحب اصلی گوشی ایران نیس و حالا حالا ها هم دستم بهش نمیرسه و نمیتونم باهاش در ارتباط باشم
                  هیچ راه حلی ندارید. باید همون اپل ایدی را بزنید.

Sent from my iPhone

نظر

با این حساب گوشی عملن بی استفاده میشه ، باکس ، راه حلی نرم افزاری واسه این کار نیس ؟

نظر

با این حساب گوشی عملن بی استفاده میشه ، باکس ، راه حلی نرم افزاری واسه این کار نیس ؟
                      خیر؛ فقط باید با همان اپل ایدی و پسوردش وارد شوید.

Sent from my iPhone

نظر

و منم هیچ اپل ایدی ندارم
                        هیچ راهیی نیست ؟
                        فکر نکنم مشکل شما ربطی به این جریان داشته باشه
                        یه اپل ایدی بهش بدید ۹۹ دصد فعال میشه

نظر

آقا میگن که موقع ریستور باید find my phone رو خاموش کنید ؟ این کار درسته یا اینکه نیازی نیست ؟

نظر

لان که میخوام گوشی رو راه اندازی کنم ازم اپل ایدی میخواد
                            و منم هیچ اپل ایدی ندارم
                            اگر قفل فرد دیگه‌ای باشه می‌نویسه که این گوشی برای اپل آیدی فلانی است مثلا: a***@gmail.com و البته اپل آیدی طرف رو کامل نمی‌نویسه و ستاره می‌ذاره تا کسی نره اون رو احتمالاً هک کنه
                            ولی اگر قفل نباشه چیزی دیگه ای می‌نویسی
                            این هست که شما باید با دقت اون جمله رو بخونید

- - - - - - - - - -

آقا میگن که موقع ریستور باید find my phone رو خاموش کنید ؟ این کار درسته یا اینکه نیازی نیست ؟
                            اگر گوشی مال خودتون است و رمز اپل آیدی رو هم دارید که مشکلی نیست ابتدا رمز رو می‌پرسه و بعد گوشی آماده به کار می‌شه

نظر

دوستان قبلا یادمه که برای اینکه مکان گوشی رو اعلام کنه لازم نبود گوشی به اینترنت وصل باشه!
                              یعنی خودم چندبار اینکارو انجام دادم!گوشیم رو داده بودم دست کسی،هر وقت دلم میخواست میرفتم تو سایت آیکلود، محل گوشیم رو میدیدم.البته این قضیه که میگم مربوط به 3 سال پیشه! ازون وقت به بعد استفاده نکرده بودم ،تا الان که دوباره احتیاج دارم.
                              این مسئله که میخواد لوکیشن بگه،طبیعی هست که احتیاج به اینترنت نداشته باشه!چون گوشی که نمیخواد چیزی بفرسته!گوشی هر لحظه جاش توسط جی پی اس معلومه،چون به location servis اجازه داده شده که خودش رو update نگه داره! وما از طریق سایت و اپل آیدی باید بتونیم ببینیم گوشی کجاست!
                              حالا نمیدونم کجای کار تغییر کرده از طرف شرکت اپل(یا شایدم دوستان جایی اشتباه میکنند) که احتیاج به اینترنت هست! اگه واقعا این اتفاق افتاده باشه که عملا چیز به درد بخوری نیست!

نظر

صبر کنید ..
                              X