اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اتصال ipad بهwifiدرpc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اتصال ipad بهwifiدرpc

سلام به همه ی دوستان گل
    بلاخره بعد از این همه تحقیق ipad4نسخه4g گرفتم وبه جمعتون پیوستم.
    1-من مودم adsl دارم و توی نت خوندم که میشه باهاش به وسیله ی usb wifi با گوشی یا هر چیز دیگه میشه به نت وصل شد.
    من یه کانکشن ساختم و براش رمز گذاشتم.وقتی باipad سرچ می کنم پیداش می کنم و بهش وصل میشه.اما وقتی میرم تو مرورگر که برم تو نت این ارور رو میده:
    safari cannot open the page....because your ipad is not connected to the internet
    می تونه مشکل از تنظیمات مودمم باشه؟؟؟چه جوری باید تنظیمش کنم لطفا کامل و قدم به قدم توضیح بدید.
    2-بعد ios6 رو نمیشه جیلبریک کرد درسته؟؟؟چه جوری میتونم برنامه های کرک شده رو روش نصب کنم؟؟کلاً برنامه هاشو باید چه جوری نصب کرد(آخه من هرجا میرم نوشته سورس برنامه و از این چیزا فایل نصبی نداره؟؟؟)؟
    پیشاپیش ممنونم

وصل میشه یا کلا" وصل نمیشه؟
    یک بار تنظیمات Network را ریست کنید و مودم را هم ریست کنید ببینید مشکل حل می شود یا خیر.

بله درسته iOS 6 جیلبریک نمیشه. برنامه کرک شده را که نمی تونید همینطوری نصب کنید مگر اینکه UDID دستگاه خود را به قیمت 30 هزار تومان ثبت کنید. و می تونید از این روش جدید که لینک آن را در زیر برای شما می گذارم هم استفاده کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread78975.html

نظر

سلام
      چند ساعت پیش باهاش ور رفتم درست شد.بازم ممنون از راهنمایی تون.
      سوالی داشتم:
      اینجور که معلومه ios6 جیلبریک نشده و معلوم نیست کی هم جیلبریک بشه تا بشه app نصب کرد.می خواستم ببینم که می تونم آی پدمو به ios5 ببرم تا بتونم جیلبریک کنم؟؟؟مشکلی پیش نمیاد؟؟؟مدل آی پدمم هست:ipad4+4g 32

نظر

نوشته اصلی توسط motorcross نمایش پست ها
        سلام
        چند ساعت پیش باهاش ور رفتم درست شد.بازم ممنون از راهنمایی تون.
        سوالی داشتم:
        اینجور که معلومه ios6 جیلبریک نشده و معلوم نیست کی هم جیلبریک بشه تا بشه app نصب کرد.می خواستم ببینم که می تونم آی پدمو به ios5 ببرم تا بتونم جیلبریک کنم؟؟؟مشکلی پیش نمیاد؟؟؟مدل آی پدمم هست:ipad4+4g 32
        خير اين امكان براي آيپد شما امكان پذير نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان
          اصلا درست نشده بود من فکر کردم که درست شده فقط وصل شده بود آلان دیگه ارور زیر رو میده:
          Safari could not open the page because the server stopped responding

نظر

سلام دوستان
            اصلا درست نشده بود من فکر کردم که درست شده فقط وصل شده بود آلان دیگه ارور زیر رو میده:
            Safari could not open the page because the server stopped responding
            این باگه ios 6 متأسفم که ورودتون به اپل با این اتفاق شروع شده توی دیسکاشنزای اپل خیلیا این مشکلو دارن حالا یه ریست نتورک بکنین settings>general>reset>reset network settings اگه درست نشد یه ریستور اگرم نشد که باید صبر کنین آپدیت اپل برای باگش بیاد!

نظر

با ديوايس هاي ديگه ميتونيد به اون واي فاي كانكشنتون وصل بشيد؟

اگه آره كه مشكلتون همينه كه در پست قبلي توضيح دادن...

اگه نه، مشكل از كانكشنتونه...

نظر

سلام
                ببخشید که دیر شد.
                خیر با هیچ دیوایس دیگه هم کار نمی کنه.تنظیمات خاصی باید توی کانکشون اعمال بشه؟؟؟
                در ضمن توی فرودگاه هم که بودم به اینترنت wifi فرودگاه وصل شدم و وبگردی هم کردم.پس مشکل از باگ نیست.
                یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده.دیشب دو تا برنامه free رو از iTunes دانلود کردم و آی پدمو به pc وصل کردم.روی install زدم بعد آی پدمو
                برداشتم اما برنامه ها نصب نشده بودن وقتی هم دوباره متصل کردم جلوی برنامه ها گزینه remove بود اما هر کاری کردم نصب نشد.مشکل از چی میتونه باشه؟
                آخرین ورژن itunes دارم .اکانت اپل هم دارم.آی پدمم اتورایز هست.
                ویرایش توسط motorcross : https://i-phone.ir/forums/member/111144-motorcross در ساعت 20-01-2013, 09:36 PM

نظر

سلام
                  ببخشید که دیر شد.
                  خیر با هیچ دیوایس دیگه هم کار نمی کنه.تنظیمات خاصی باید توی کانکشون اعمالل بشه؟؟؟
                  در ضمن توی فرودگاه هم که بودم به اینترنت wifi فرودگاه وصل شدم و وبگردی هم کردم.پس مشکل از باگ نیست.
                  یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده.دیشب دو تا برنامه free رو از iTunes دانلود کردم و آی پدمو به pc وصل کردم.روی install زدم بعد آی پدمو
                  برداشتم اما برنامه ها نصب نشده بودن وقتی هم دوباره متصل کردم جلوی برنامه ها گزینه remove بود اما هر کاری کرم نصب نشدم.مشکل از چی میتونه باشه؟
                  آخرین ورژن itunes دارم .اکانت اپل هم دارم.آی پدمم اتورایز هست.
                  مودمتون الان هیچ دیوایسی وصل نمیشه؟

خوب شما مودم رو ریست کن و دوباره کانفیگ کن!

نظر

این مودمتون خودش وایرلس داره یا شما یک دانگل جداگانه وایرلس برای کامپیوترتون تهیه کردید ؟

ویندوزتون و مدل مودمتون چیه ؟

نظر

سلام
                      خیر وایرلس نیست من بهش یه usb wifi وصل کردم که بتونه اینترنتو به اشتراک بزاره.
                      ویندوزمم7 و مدل مودم هم TP-LINK TD-8811 هستش.

نظر

پس مشكل از كانكشنه !

شما بايد يه كانكشن peer to peer درست كنيد ! از همونا كه موقع ستاپ عكسش دوتا لبتابه كه دارن بهم امواج ميفرستند !

البته توي سيدي همره اون دانگلتون بايد يه سري برنامه براي اين كارا باشه ! ولي خو خود ويندوز هم كفايت ميكنه براي اين كارا !

پيشنهاد اول بنده اينه كه مودم adsl و دانگلتون رو بفروشيد و با پولش يك مودم adsl وايي فايي دار بخريد تا وقتي كامپيوترتون خاموش بود هم بتونيد رو ديوايستون اينترنت داشته باشيد...

پيشنهاد دوم: توي گوگل سرچ كنيد : آموزش ساخت كانكشن peer to peer در ويندوز٧

نظر

صبر کنید ..
                        X