اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرق بین مکینتاش و هکینتاش چیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فرق بین مکینتاش و هکینتاش چیه

لطفا کسی میتونه بگه فرق بین مکینتاش و هکینتاش رو بگه

مکینتاش نام سیستم عامل اختصاصی اپل بر روی دستگاه های این شرکت هست که فقط بر روی دستگاه های اپل نصب میشه.حالا اگه کسی این سیستم عامل رو بر روی پی سی نصب کنه و در واقع هکش کنه بهش میگن هکینتاش یعنی نصب مک بر روی پی سی.

نظر

چطوری میتدنم رو پی سی با سی پی یو ای ام دی اتلون ۶۴ ۴۰۰۰x2 مکینتاش یا هکینتاش نصب کنم کدام ورژن

- - - - - - - - - -

تشکر از جوابتون

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba328368 نمایش پست ها
        چطوری میتدنم رو پی سی با سی پی یو ای ام دی اتلون ۶۴ ۴۰۰۰x2 مکینتاش یا هکینتاش نصب کنم کدام ورژن

- - - - - - - - - -

تشکر از جوابتون
        به این بخش مراجعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/forum165.html

نظر

البته حسین جان باید این نکته رو به خاطر بسپاریم که کسی که مک را بر روی ویندوز نصب می کنه در اصل هکش نمی کنه بلکه کسانی مثل iAktos با تغییراتی در قسمت Kernel این امکان را فراهم می آورند که مک بر روی ویندوز نصب بشه.
          ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 17-01-2013, 04:39 PM دلیل: تصحیح متن

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
            مکینتاش نام سیستم عامل اختصاصی اپل بر روی دستگاه های این شرکت هست که فقط بر روی دستگاه های اپل نصب میشه.حالا اگه کسی این سیستم عامل رو بر روی پی سی نصب کنه و در واقع هکش کنه بهش میگن هکینتاش یعنی نصب مک بر روی پی سی.
            البته اين تعريفى كه شما ازش ارائه داديد در واقع يه تعريف غلطى كه در بين مردم رواج يافته!
            اصل هكينتاش به كامپيوترهاى غير اپلى كه در حال اجراى سيستم عامل مكينتاش هست ميگويند. البته به لپ تاپهايى كه روشون مكينتاش اجرا ميشه هك بوك نيز گاها گفته ميشه.
            ولى خب به اون نسخه هاى هك شدش كه همشون توى بروژه OSx86 قرار ميگيرند و توسط گروه هاى مختلفى گسترش داده ميشه اسمهاى مختلفى دارند. مثل iAtkos و Hazard.
            كل اين جريان هم پس از كنفراس جهانى گسترش دهندگان اپل شروع شد كه اپل اعلام كرد قصد داره از اون به بعد CPU هاى اينتل رو جايگزين Power PC كنه.
            .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba328368 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

تشکر از جوابتون
              میتونم اینو بگم که رو سی پی یو شما نسخه Snow Leopard 10.6.8 قطعا اجرا میشه!
              .:amgr:.

نظر

من قبلا از ورژن های مختلف MacOS روی پی سی استفاده کردم. اصلا کارایی Macbook یا iMac رو نداره. از لحاظ ظاهر مثل مک هست وبرنامه ها رو اجرا میکنه. اگه کسی واقعا میخواد کاربر mac باشه با هکینتاش نمیتونه به هدفش برسه. فقط یه سرگرمیه...

نظر

نوشته اصلی توسط Miteridad نمایش پست ها
                  من قبلا از ورژن های مختلف MacOS روی پی سی استفاده کردم. اصلا کارایی Macbook یا iMac رو نداره. از لحاظ ظاهر مثل مک هست وبرنامه ها رو اجرا میکنه. اگه کسی واقعا میخواد کاربر mac باشه با هکینتاش نمیتونه به هدفش برسه. فقط یه سرگرمیه...
                  صد درصد همينطوره ، هكينتاش بيشتر براي تست و آشنايي و fun هستش

Sent from my iPhone 4s Tapatalk 2

نظر

البته امید جان هکینتاش با هدف Fun بودن ارایه نشده.
                    با توجه به این که CPU بیشتر کامپیوتر ها برای Run کردن هکینتاش نمیکشه اینجوری شده وگرنه در کامپیوتر های قوی Fun به نظر نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                      البته امید جان هکینتاش با هدف Fun بودن ارایه نشده.
                      با توجه به این که CPU بیشتر کامپیوتر ها برای Run کردن هکینتاش نمیکشه اینجوری شده وگرنه در کامپیوتر های قوی Fun به نظر نمیاد
                      قطعا همینطوره و مهندسان تو این زمینه خیلی زحمت کشیدند ، ولی تو تستهایی که خودمم نه به صورت شخصی ، بلکه در سطح سازمانی (Enterprise) انجام دادند ، بعضی از سرویسها واقعا روی سخت افزار خودش کارایی داره و بدون باگ سرویس میده ، مخصوصا برای نسخه های سروری سخت افزار خودش performanceبهتری داره ، هکینتاش برای نسخه های خونگی خوبه و ارزش داشتنش و تجربه اش شیرینه

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                        قطعا همینطوره و مهندسان تو این زمینه خیلی زحمت کشیدند ، ولی تو تستهایی که خودمم نه به صورت شخصی ، بلکه در سطح سازمانی (Enterprise) انجام دادند ، بعضی از سرویسها واقعا روی سخت افزار خودش کارایی داره و بدون باگ سرویس میده ، مخصوصا برای نسخه های سروری سخت افزار خودش performanceبهتری داره ، هکینتاش برای نسخه های خونگی خوبه و ارزش داشتنش و تجربه اش شیرینه
                        البته تو بعضی موارد به خصوص که برای کار های تخصصی انجام میشه برای کامپیوتر هایی با سخت افزار قوی خوب میشه هکینتاش

نظر

بله در بعضي موارد جواب ميده ولي به نظر من به ريسكش براي يك شركت بزرگ با كلي دنگ و فنگ نمي ارزه ، من تجربه شخصي براي ٢ تا شركت داشتم ، نسخه هاي سرور هكينتاش خيلي disconnection network داشت ، به محض اينكه روي mac mini كانفيگ كردم همه چي اكي شد ، os x خيلي به سخت افزار خودش وابسته است

نظر

ببخشید وسط حرفتون می پرم اما هکینتاش هیچ فایده ای نداره!!!!
                            مگر اینکه وابسته به مک باشی و بودجه ی کامل نداشته باشی!!!!
                            که در این صورتم بازم خیلی کار با هکینتاش نمی شه کرد مثلا برنامه نویسی برای مک!!!!
                            شاید آیفون تا یه جاهایی جواب بده اما مک به هیچ عنوان!!!!
                            به نظر من در PC از Linux باید استفاده کرد در مک هم خوب مک !!!!!
                            لطفا در مورد ویندوز جبهه گیری نکنید در ضمن هم مک هم Linux از خانواده ی Unix هستند!!!!
                            و در آخر شما اگر بهترین سخت افزار دنیا رو هم داشته باشید و روش هکینتاش نسب کنید به پای یه مک مینی یا مک بوک ایر نمی رسه!!!!!
                            چون اون سخت افزار برای مک نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
                              ببخشید وسط حرفتون می پرم اما هکینتاش هیچ فایده ای نداره!!!!
                              مگر اینکه وابسته به مک باشی و بودجه ی کامل نداشته باشی!!!!
                              که در این صورتم بازم خیلی کار با هکینتاش نمی شه کرد مثلا برنامه نویسی برای مک!!!!
                              شاید آیفون تا یه جاهایی جواب بده اما مک به هیچ عنوان!!!!
                              به نظر من در PC از Linux باید استفاده کرد در مک هم خوب مک !!!!!
                              لطفا در مورد ویندوز جبهه گیری نکنید در ضمن هم مک هم Linux از خانواده ی Unix هستند!!!!
                              و در آخر شما اگر بهترین سخت افزار دنیا رو هم داشته باشید و روش هکینتاش نسب کنید به پای یه مک مینی یا مک بوک ایر نمی رسه!!!!!
                              چون اون سخت افزار برای مک نیست.
                              اونكه ١٠٠ البته ،

نظر

صبر کنید ..
                              X