اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در خرید آیفون 4 لاک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در خرید آیفون 4 لاک

با سلام دوستان !
    واقعیت فردا صبح می خوام برم بازار آیفون 4 لاک بخرم ! به چه نکته هایی دقت کنم ؟ واقعیت پول خرید آنلاک ندارم و می خوام لاک بخرم تا اون موقع که پول دستم اومد آنلاکش کنم !
    چه اپراتورهایی رو نخرم ؟
    ممنون میش راهنمایی کامل بفرمائید .
    کمک فوری می خوام !

شما كدوم كشور هستين؟ چه اوپراتور هايي هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
      با سلام دوستان !
      واقعیت فردا صبح می خوام برم بازار آیفون 4 لاک بخرم ! به چه نکته هایی دقت کنم ؟ واقعیت پول خرید آنلاک ندارم و می خوام لاک بخرم تا اون موقع که پول دستم اومد آنلاکش کنم !
      چه اپراتورهایی رو نخرم ؟
      ممنون میش راهنمایی کامل بفرمائید .
      کمک فوری می خوام !
      اگه با این ذهنیت میخواین گوشیه لاک بگیرین که یه روز آنلاکش کنید بهتون پیشنهاد میکنم اگه لاکه at&t به پستتون خورد رو بگیرید که هزینه آنلاکش پایین در میاد ( که البته اگه بخواین از بازار بگیرین فکر نمیکنم خیلی واستون موفقیت آمیز باشه . )

اگه مشکله بودجه دارین بهتون پیشنهاده خرید یه 3جی اسه تر و تمیز رو میکنم تا ایشالا هر وقت پول دستتون اومد عوضش کنید . لااقل تا اون موقع میتونید ازش استفاده بهینه کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
        اگه با این ذهنیت میخواین گوشیه لاک بگیرین که یه روز آنلاکش کنید بهتون پیشنهاد میکنم اگه لاکه at&t به پستتون خورد رو بگیرید که هزینه آنلاکش پایین در میاد ( که البته اگه بخواین از بازار بگیرین فکر نمیکنم خیلی واستون موفقیت آمیز باشه . )

اگه مشکله بودجه دارین بهتون پیشنهاده خرید یه 3جی اسه تر و تمیز رو میکنم تا ایشالا هر وقت پول دستتون اومد عوضش کنید . لااقل تا اون موقع میتونید ازش استفاده بهینه کنید .
        ممنونم واقعا !
        یعنی شما میگین به جز At&t هیچ اپراتوری پیشنهاد نمیشه ؟؟
        نکته دیگه ای هست که موقع خرید باید بهش توجه کنم ؟؟؟

نظر

شما هر اوپراتوری که مایل بودید میتونید بگیرید.اما چون هدفتون انلاکه اونه، از نظر هزینه انلاک با هم متفاوتن. ممکنه به اوپراتور با اوپراتور دیگه ۵۰۰-۶۰۰ هزار تومن تفاوت قیمت داشته باشن واسه انلاک. و at&t از اون اوپراتوراست که با هزینه کم انلاک میشه.
          پیشنهاده من به شما خریده ۳ جی اس بود و اگه تاکید روی خرید ۴ لاک دارید یه ۴ لاکی رو بگیرید که امکان انلاکش با اولترا اسنو یا گیوی باشه.

نظر

صبر کنید ..
          X