اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست بهترین برنامه عکاسی با کیفیت برای آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست بهترین برنامه عکاسی با کیفیت برای آیفون

با سلام خدمت دوستان میخواستم برنامه ای که بشه باهش با دوربین آیفون با کیفیت ترین عکس را گرفت پی هست که آیفون تا حالا داده بیرون ؟ یعنی بشه یه عکس با کیفیت 10 ماپیکسل به بالا گرفت اگه ممکنه معرفی کنید بهم

نوشته اصلی توسط ialreza نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان میخواستم برنامه ای که بشه باهش با دوربین آیفون با کیفیت ترین عکس را گرفت پی هست که آیفون تا حالا داده بیرون ؟ یعنی بشه یه عکس با کیفیت 10 ماپیکسل به بالا گرفت اگه ممکنه معرفی کنید بهم
    واقعا چیزی که عرض میکنید امکان پذیر نیست دوربین آیفون 8 مگاپیکسل هست چطور میشه با نرم افزار به 10 مگاپیکسل تبدیل شه؟

نظر

اگه منظور افکت باشه
      photosplashx
      بهترین برنامه

و برای ادیت هم میتونن از همون iphoto استفاده کنن!

ولی ایشون منظورشون عکاسی هست

- - - - - - - - - -

اگه منظور افکت باشه
      photosplashx
      بهترین برنامه

و برای ادیت هم میتونن از همون iphoto استفاده کنن!

ولی ایشون منظورشون عکاسی هست

نظر

نه داداش همه ي اون برنامه هايي كه هست(مثلا +١٠ ) الكي هست ... اگه اينكوري باشه كه با يه اپ بشه ... خود اپل رو ايدويس هاش ميزاره
        اگه منظورت اديت ... هست شما ميتونيد از برنامه هايي مثل
        Iphoto,snapseed...

نظر

دقیقاهمینطوره.

نظر

بهترین برنامه واسه ***** و افکت گذاشتن و... چی هست که کیفیت عکس رو هم خراب نکنه،مثل instagram هم کار باهاش راحت باشه و تنظیماتش بیش از حد نباشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
              بهترین برنامه واسه ***** و افکت گذاشتن و... چی هست که کیفیت عکس رو هم خراب نکنه،مثل instagram هم کار باهاش راحت باشه و تنظیماتش بیش از حد نباشه؟
              برنامه Snapseed گوگل هست:

PhotoShop Express ادوبی:
              .:amgr:.

نظر

به جز برنامه iPhoto که خیلی برنامه خوبی هست؛ دو برنامه رایگان دیگر هم پیدا کردم که لینک آن ها را در زیر قرار می دهم.

نظر

من به شخصه عکس رو با ایفون میگیرم(دیفالت) بعدش با iphoto ادیت میکنم که فوق العاده اس

نظر

با برنامه cortex ميتوني اين كارو بكني
                    من رو ايپد تست كردم به شدت قويه!
                    يك تاپيك هم تو انجمن قبلنا زدن كه كسي باور نكرد اما بعد امتحان همه فهميدن حقيقته!
                    طرز كار برنامه اينه كه چند تا عكس رو پشت سر هم و سريع ميگيره و بعد با هم تركيب ميكنه تا كيفيت بره بالا
                    اسمش كورتكسه!
                    cortex cam هست اسمش

نظر

صبر کنید ..
                    X