اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش ipad 2 16GB wifi سفید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش ipad 2 16GB wifi سفید

دوستان یک عدد ipad 2 16gb wifi سفید موجوده که چون ipad 4 دارم به کارم نمیاد در نتیجه می خوام به قیمت مورد نظرم بفروشمش.
    این ایپد رو یکی از دوستانم از خود اپل استور امریکا از کالیفرنیا خریده و برام فرستاده و پارت نامبر امریکا هست.(البته ipad 4 من هم با اون خریداری شده که چون ایپد 4 رو می خوام نگه دارم اینو می خوام بدم بره)
    همون روز اول که اومد دستم دادم بیرون جیلبریکش کردن ios 5.1.1 و یه ضد خش با جنس عالی که کوچکترین حبابی زیرش نیست دادم انداختن به ارزش 55000 تومن کلا 4 ساعت بیشتر باهاش کار نکردم و بعد گذاشتم تو جعبش کوچکترین خط و خشی نداره حتی رو ضد خشش . در ضمن لوازمش هم کامل هست.
    ظاهرش با اکبند هیچ فرقی نداره و اگه تونستید کوچکترین خط و خشی روش پیدا کنید من دستگاه رو مجانی میدم خدمتتون.

نحوه ی فروش : حضوری در کرج

قیمت پایه : 1180000

دوستان عزیز به خریدار محترم یک پک نرمافزاری جدیدترین برنامه ها و بازی های مخصوص ایپد در 8 dvd هدیه داده میشود

عکس ها:

فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط siavashgg : https://i-phone.ir/forums/member/33156-siavashgg در ساعت 16-01-2013, 08:27 PM

دوست عزيز جسارت نباشه ولي شما فكر نميكنيد قيمتتون يكم بيش از بالاست ؟

نظر

سلام
      ميتونيد تهران غرب تحويل بدين

نظر

نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
        سلام
        ميتونيد تهران غرب تحويل بدين
        پ.خ دادم خدمتتون

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
        دوست عزيز جسارت نباشه ولي شما فكر نميكنيد قيمتتون يكم بيش از بالاست ؟
        خواهش میکنم قربان چه جسارتی
        والا من بر اساس قیمت نو که حدود 1450 هستش این قیمتو دادم یعنی 200 زیر قیمت اکبند تازه برچسب صفحه و جیلبریکش هم حدود 100 تومن برای بنده هزینه اورد ضمن اینکه تبلت عین اکبنده و میشه گفت تقریبا اصلا استفاده نشده که بشه به او لقب کارکرده واقعی داد!( حالا بماند که پارت امریکا هم هست)
        من به نظر شما احترام میزارم ولی در هر صورت بنده نظرم در مورد قیمت بدین صورته به هر حال هر کی خواست من در خدمتش هستم.

نظر

فروش ipad 2 16GB wifi سفید

سلام
          ۱۰۵۰ خریدارم، اگه مایل بودید به این شماره اس بدید باهاتون تماس بگیرم
          ۹۱۸۹۰۰۹۹۶۹

نظر

نوشته اصلی توسط satia نمایش پست ها
            سلام
            ۱۰۵۰ خریدارم، اگه مایل بودید به این شماره اس بدید باهاتون تماس بگیرم
            ۹۱۸۹۰۰۹۹۶۹
            شرمنده دوست عزیز

نظر

دوستان عزیز ایپد هنوز موجوده

نظر

سلام قیمت آخر و اینکه براتون ممکنه تهران ازتون تحویل بگیرم رو پیغام بدین

نظر

1170 خارج از فروم فروخته شد

نظر

صبر کنید ..
                  X