اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیپاد تاچ 4g 32gb مشکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیپاد تاچ 4g 32gb مشکی

سلام

همونطوری کی می بینید یک آیپاد تاچ 4 با حافظه 32 گیگابایت مشکی همراه با تمام وسایل توی جعبشو برای فروش گذاشتم.

از روز اول برای بدنش محافظ capdase انداختم ولی خش های سطحی رو همونطوری که می دونید داره !
    ال سی دیش هم یه خش کوچیک که اگه دقت نکنین دیده هم نمی شه همونطوری که تو عکش نشون دادم داره .

فریمور 5.1.1 هست و جیلبریک هم شده همراه با برنامه هاش میدم بهتون.

قیمت پیشنهادی 450 تومان

تهران هستم

درود

با تمام احترامات،با توجه به خط و خش هایی که روی دستگاه هست،بنده 350 خریدارم.
    تهران هستم ...

نظر

نوشته اصلی توسط new-MEA نمایش پست ها
      درود

با تمام احترامات،با توجه به خط و خش هایی که روی دستگاه هست،بنده 350 خریدارم.
      تهران هستم ...
      عزیز من خط و خش ها کجا بود ؟؟!!
      فقط یه خش کوچیک روش داره !
      به خاطر همون هم قیمت رو آوردم پایین وگرنه زیر 500 پیدا نمیشه !

نظر

نوشته اصلی توسط Moin.sadeghi نمایش پست ها
        عزیز من خط و خش ها کجا بود ؟؟!!
        فقط یه خش کوچیک روش داره !
        به خاطر همون هم قیمت رو آوردم پایین وگرنه زیر 500 پیدا نمیشه !
        قصد بی احترامی نداشتم.
        من فقط عکس هایی که گذاشته بودید رُ دانلود کردم و Brightness و Contrast رُ تغییر دادم تا عکس ها واضح تر باشن.رو این حساب عرض کردم ...

نظر

نوشته اصلی توسط new-MEA نمایش پست ها
          قصد بی احترامی نداشتم.
          من فقط عکس هایی که گذاشته بودید رُ دانلود کردم و Brightness و Contrast رُ تغییر دادم تا عکس ها واضح تر باشن.رو این حساب عرض کردم ...
          شما که این کارا رو کردی شاید بازتاب نوری ، خطایی ، چیزی باعث اشتباه دیدنت شده باشه . من دارم زنده می بینمش غیر این چیز دیگه ای توش نیست اگه دروغ بگم که موقع فروش شما کله ی ما رو می کَنی !!

نظر

نوشته اصلی توسط Moin.sadeghi نمایش پست ها
            شما که این کارا رو کردی شاید بازتاب نوری ، خطایی ، چیزی باعث اشتباه دیدنت شده باشه . من دارم زنده می بینمش غیر این چیز دیگه ای توش نیست اگه دروغ بگم که موقع فروش شما کله ی ما رو می کَنی !!
            آقا این حرفا چیه؟ما مخلصیم ...
            درسته.این امکان به دور از واقعیت نیست و ممکنه بازتاب نور باعث شده باشه من خط ها رُ بیشتر ببینم.

نظر

به فروش رفت
              ممنون از همگی

نظر

صبر کنید ..
              X