اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیکشنری معروف و حرفه ای ldoce

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
    ايفون ٣جي اس رو وصل كنيد به ايتيونز كليك راست كنيد رو اسمش transfer purchases رو بزنيد فايلش مياد تو ايتيونز همون رو بريزيد رو ايفون ٥ .
    ممنو دوست من اما یه مشکلی وجود داره وقتی آیفون قدیمی را به آیتونز وصل می کنم و وارد تب اپلیکیشن می شود اگر بخواهم تیک sync appرا بزنم پیغام می دهد که تمامی اپ های روی library آیتونز به اطلاعات گوشیتون replace میشود
    فکر می کنم با این کار اپ روی 3 جی اس هم بپره
    راه دیگری نداره ؟مثلا با icloud ؟

یا ترفند دیگری ؟

نظر

خوب زماني اين اتفاق ميوفته كه برنامه هاتون كرك شده نصب شده باشه. در صورتي كه خريده باشيد اين اتفاق نميفته.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

من فكر نكنم نياز باشه تيك سينك رو بزنيد ، كليك راست كنيد و ترنسفر رو بزنيد ببينيد ميشه ؟

مگر برنامه هاتون رو نخريديد ؟ اتورايز شده ايديتون تو ايتيونز ؟

نظر

نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
          ممنو دوست من اما یه مشکلی وجود داره وقتی آیفون قدیمی را به آیتونز وصل می کنم و وارد تب اپلیکیشن می شود اگر بخواهم تیک sync appرا بزنم پیغام می دهد که تمامی اپ های روی library آیتونز به اطلاعات گوشیتون replace میشود
          فکر می کنم با این کار اپ روی 3 جی اس هم بپره
          راه دیگری نداره ؟مثلا با icloud ؟

یا ترفند دیگری ؟
          شما كليك راست كن transfer purchases رو بزن
          نترس اول برات توي سيستم كپيش ميكنه بعد سينك ميكنه

نظر

با سلام و درود به دوستان عزیز
            برنامه ها همه را خریدم و جند تای هم رایگان و یا در زمان تخفیف رایگان گرفته شده اند اما بیشتریشون خریداری شده و در سیستم دارمشون اما این یکی را نه
            موردی که هست اینه که همشون خواب هستند و نمیشه روی برنامه کلیک کرد چه چپ چه راست

استاد پرهام جان منظور شما را از اتورايز شده ايديتون تو ايتيونز متوجه نشدم میشه بیشتر راهنمایی کنید ؟
            با تشکر و سپاس فراوان

نظر

دوست عزيز ٣ جي اس رو وصل مي كنين توي يكي از منو ها گزينه ي autorize رو زدين؟!
              شما يه كار ديگه كن
              با گوشي جديد اپ ستور رو باز كنين
              قسمت اپديت purchased رو بزنين بعد not on this iphone رو بزنين اونجا به احتمال زياد اين اپ هست! جلوي اون ايكون icloud مياد بزنين دانلود ميشه!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

ورژن iTunes که دارید الان چی هست ؟ 10.x یا 11 ?

نظر

نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
                  با سلام و درود به دوستان عزیز
                  برنامه ها همه را خریدم و جند تای هم رایگان و یا در زمان تخفیف رایگان گرفته شده اند اما بیشتریشون خریداری شده و در سیستم دارمشون اما این یکی را نه
                  موردی که هست اینه که همشون خواب هستند و نمیشه روی برنامه کلیک کرد چه چپ چه راست

استاد پرهام جان منظور شما را از اتورايز شده ايديتون تو ايتيونز متوجه نشدم میشه بیشتر راهنمایی کنید ؟
                  با تشکر و سپاس فراوان
                  شما گوشي رو كه وصل كردين رو ايكون گوشي كليك راست بزنين نه تب اپ و اينا..!
                  بعد روي transfer purchases بزنين اپ هاي خريداري شده ي گوشي به ايتونز نتتقل ميشه بعد از اونجا روي گوشي جديد بريزيد!
                  يا از روش قبليم استفاده كنيد با گوشي جديد دانلود كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                    دوست عزيز ٣ جي اس رو وصل مي كنين توي يكي از منو ها گزينه ي autorize رو زدين؟!
                    شما يه كار ديگه كن
                    با گوشي جديد اپ ستور رو باز كنين
                    قسمت اپديت purchased رو بزنين بعد not on this iphone رو بزنين اونجا به احتمال زياد اين اپ هست! جلوي اون ايكون icloud مياد بزنين دانلود ميشه!

موردی دوم را انجام دادم نبود متاسفانه (
                    اما هنوز نفهمیدم از ائتورایز کجاست در صفحه اول که گوشی را میشناسه ؟
                    نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                    ورژن iTunes که دارید الان چی هست ؟ 10.x یا 11 ?
                    با سلام و درود
                    ورژن 10.7.0.21 است فکر کنم یکی به آخری باشه !

نظر

شمااون كاري رو كه توي پست ٢٣ گفتم انجام دادي؟!

نظر

دوستان ممنون با transfer purchased مشکل حل شد و در رایانه دارمش الان
                        خیلی خیلی ممنونم واقعا ممنون از همگی به خاطر وقت و حوصله ای که داشتید و بنده را تحمل کردید
                        با تشکر و سپاس

نظر

خب مشکل شما حل شد
                          ولی تا حالا کسی جواب نداد چرا این دیکشنری قدرتمند از آیتونز حذف شده؟ حداقل از آپدیتهای بعدیش چجوری استفاده کنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                            خب مشکل شما حل شد
                            ولی تا حالا کسی جواب نداد چرا این دیکشنری قدرتمند از آیتونز حذف شده؟ حداقل از آپدیتهای بعدیش چجوری استفاده کنیم؟
                            چرا من دلیلشو گفتم! چند پست قبل! آخرین ورژنش خیلی خیلی باگ داشت! مدام کرش میکرد! فریز مشد برنامه! توی Scroll کردن لگ میزد و فریز میشد! خوب این برنامه تخفیف خورده بود و ۱۰۰٪ فروشش رفته بالا و با این همه مشکل تعداد زیادی ار افراد مثل خودم چند ایمیل با بخش پشتبانی Apple زدند و مشکلات را 100% گفتند! کلی کامنت ۱ ستاره داده شده بود به برنامه و و و ... احتمال زیاد برش داشتند را کسی نخره که به مشکل بربخوره تا درستش کنند و دویاره برگرده روی appstore.

نظر

همانطور که دوستان گفتند مشکلاتی داشت اما این برنامه یکی از بهترین برنامه ها بود و امیدوارم که بزودی برگردد من روی 3gs مشکلاتی که دوستان می گویند را ندارم اما گاهی معمولا هر 20 روز یک بار کرش میکرد که زودی دوباره باز می شد که این 20 روز هم با استفاده خودم که هر روز ساعت ها استفاده می کنم

به هر روی امیدوارم در آینده دوباره ببینییم این اپ را

نظر

مطمئتید؟ چون من آخرین ورژنشو هم روی آیفون و آیپدم دارم و بدون هر گونه مشکلی هر روز باهاش کار میکنم تا حالا هم هیچ کرشی رو آیفون 5 نداره. شاید تو دیوایس های قدیمی مشکل داشته باشه
                                خب به هر حال امیدوارم هر چه زودتر برگرده هیچ دیکشنری جای اینو نمیتونه پر کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X