اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

محتویات شگفت انگیز کوله پشتی مسافرتی استیو وزنیاک (موسس دیگر اپل)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• محتویات شگفت انگیز کوله پشتی مسافرتی استیو وزنیاک (موسس دیگر اپل)

سایت گیزمودو در یک پست جالب، عکسی از محتویات همیشگی کوله پشتی استیو وزنیاک (یکی از موسسان اپل) منتشر کرده که دیدن آن برای هر فرد علاقه مند به تکنولوژی خالی از لطف نخواهد بود. Woz در خصوص این عکس می گوید: «شاید فکر کنید که حضور این همه ابزار در یک کیف غیر عادی باشد، اما برعکس، برای من کاملا عادی است. همه این کابل های اضافی و آداپتورهای USB که در تصویر می بینید، همیشه و همه جا در کوله پشتی ام، همراه من هستند.»

البته اگر دقت کنید، متوجه می شوید که برخی از این ابزارها متعلق به همسر او (جانت) هستند. گجت هایی چون: یک عدد آیپد، یک عدد آیپاد نانو، یک عدد آیفون 4، یک عدد آیفون 4S و یک عدد ساعت Mutewatch. نکته جالب دیگر در این عکس، جفت بودن برخی گجت ها است. برای مثال استیو وزنیاک در کوله پشتی خود دو عدد گلکسی نکسوس، دو عدد مای فای 4G و دو عدد مای فای 3G دارد که طبق نوشته های درون عکس، از گجت یدکی تنها برای شارژ باتری استفاده می شود!

هرچند که به نظر می رسد عکس موجود نشان دهنده تمام محتویات کوله پشتی ووز نیست. وی می گوید: «اغلب از من می پرسند که وزن کوله پشتی ام چقدر است. بگذارید این را بگویم که محتویات کوله پشتی من خیلی بیشتر از آن چیزی است که در عکس می بینید.» استیو لیست زیر را هم به عنوان بخشی از محتویات کوله پشتی اش می خواند:
    ‫-‬ یک دستگاه وای فای AirPort Express به همراه آداپتور ۸۵ واتی magsafe متعلق به مک بوک پرو که خارج از دید دوربین بودند.
    ‫-‬ موس بلوتوث
    ‫-‬ دوربین های دو چشمی
    ‫-‬ کابل های اتصال پروژکتور
    ‫-‬ چند کنسول بازی Gameboy نینتندو
    ‫-‬ کابل های اتصال Gameboy
    ‫-‬ تعدادی آداپتور AC متعلق به کشورهای مختلف
    ‫-‬ عینک های آفتابی
    ‫-‬ عینک Prism برای تماشای فیلم در تخت خواب
    ‫-‬ گوش بند برای کنسرت ها!
    ‫-‬ گوش بند Ultimate Ears UE18 برای پرواز
    ‫-‬ تعداد بسیار زیادی مداد برای بازی مداد هنگام پرواز
    ‫-‬ تعداد زیادی خودکار
    ‫-‬ تعداد زیادی مدادتراش
    ‫- تعداد زیادی خودکار رنگی (برای علامت گذاری)‬ ‫
    ‬ ‫-‬ نشانگرهای لیزری آبی، قرمز، ارغوانی، زرد و سبز
    ‫- کارت های اعتباری‬ ‫
    ‬ ‫-‬ کارت های هتل
    ‫-‬ کارت های شرکت های هواپیمایی
    ‫-‬ کارت های پزشکی
    ‫-‬ کارت hard rock
    ‫-‬ مقداری خرت و پرت مانند آداپتور لنز های آیفون olloclip
    ‫-‬ کارت های حافظه
    ‫-‬ کارت خوان های مختلف برای کارت های حافظه متفاوت
    ‫-‬ فندک با دو پورت USB
    ‫-‬ آداپتورهای USB‪/‬SD Card آیپد
    ‫-‬ انواع و اقسام باتری از قبیل AAA و AA و CR2 و CR128
    ‫-‬ چشم بند برای خواب
    ‫-‬ برنامه سفرهای آینده
    ‫-‬ و...
    استیو اضافه می کند:«درباره وزن کوله پشتی مطمئن نیستم، اما به گمانم حدود ۲۲ کیلو باشد. هر چیزی که فکرش را کنید، جای خودش را در این کوله دارد. به گمانم نسبت به گذشته کوتاه تر شده ام و کند تر راه می روم. و البته با اطمینان می گویم که هیچ چیز در کیف من بلااستفاده نیست.»

به قول انگجت، وقتی می توانید چنین کوله پشتی داشته باشید که شما هم یکی از موسسان اپل باشید.

عکس محتویات کوله پشتی استیو وزنیاک در اندازه بزرگتر
    در کوله پشتی شما چند گجت جا خوش کرده اند؟
    Gizmodo

​منبع : نارنجی

جالبه اگر دقت کنید می بینید برای آقای وازنیاک و همسرشون هم بیشتر می ارزه برن آی فون لاک بخرن و بعد آنلاک فکتوری کنند!!!!

نظر

صبر کنید ..
    X