اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

سلام دوستان
    تازگی گوشی IPhone 5 رنگ سفید آن را خریده ام و الآن نمی دانم که چه لوازمی برای آن ضرورت دارد .
    مثلا آیا نیاز به محافظ صفحه دارد ؟ اگر دارد چه مدلی ؟ چه مارکی ؟ چه قیمتی ؟
    آیا نیاز به کیف دارد ؟ کدام یک با آیفون 5 سفید ترکیب خوبی را ایجاد می کند ؟در صورت امکان تصویری قرار دهید. مدل و برند آن را ذکر کنید لطفا.
    در مورد بامپر(اگر اشتباه نگفته باشم) و سایر لوازم ضروری اگر موردی هست بفرمایید .
    امیدوارم تاپیک تکراری نبوده باشد ، چون عنوان مشابهی را مشاهده نکردم.
    پیشاپیش از راهنمایی همه دوستان ممنونم.
    ویرایش توسط Rosha : https://i-phone.ir/forums/member/96652-rosha در ساعت 14-01-2013, 11:43 PM

بامپر رو اصل تهيه كنيد

صحفه ي آيفون ضد خش هست نيازي به خش گير نيست

من خودم چند ساله آيفون دارم نه بامپر خريدم نه ضد خش

زياد حساس باشيد بلا سرش مياد از ما گفتن بود ؛)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
      بامپر رو اصل تهيه كنيد

صحفه ي آيفون ضد خش هست نيازي به خش گير نيست

من خودم چند ساله آيفون دارم نه بامپر خريدم نه ضد خش

زياد حساس باشيد بلا سرش مياد از ما گفتن بود ؛)

با سلام ...
      ممنون از پاسخ گویی سریع شما کارشناس عزیز
      لطفا بفرمایید از چه طریق اصل بودن بامپر را متوجه شویم؟
      و اینکه چه مارک/مدلی پیشنهاد می کنید و معمولا رنج قیمت آن ها چقدر است ؟
      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Rosha نمایش پست ها

با سلام ...
        ممنون از پاسخ گویی سریع شما کارشناس عزیز
        لطفا بفرمایید از چه طریق اصل بودن بامپر را متوجه شویم؟
        و اینکه چه مارک/مدلی پیشنهاد می کنید و معمولا رنج قیمت آن ها چقدر است ؟
        با تشکر
        بامپر هاي اصل رو ميتونيد توي سايت آمازون يا سايت خود اپل ببينيد

بنده الان با گوشي اومدم آدرس رو دقيق نميتونم بدم...
        رنج قيمت حدود ٧٠ تومن هست...اصلش

نظر

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
          بامپر هاي اصل رو ميتونيد توي سايت آمازون يا سايت خود اپل ببينيد

بنده الان با گوشي اومدم آدرس رو دقيق نميتونم بدم...
          رنج قيمت حدود ٧٠ تومن هست...اصلش

بسیار خوب ، ممنون ، سایت ها را چک خواهم کرد ،شما هم لطف کنید زمانی که به لینک ها دسترسی داشتید در اینجا قرار دهید .
          سپاسگزارم.

نظر

بسیار خوب ، ممنون ، سایت ها را چک خواهم کرد ،شما هم لطف کنید زمان یکه به لینک ها دسترسی داشتید در اینجا قرار دهید .
            سپاسگزارم.
            چشم حتما اطلاعات كامل در اختيارتون قرار خواهد گرفت
            دوستان و كارشناسان محترم هم شما رو راهنمايي خواهند كرد
            موفق باشيد

نظر

بامپر های سایت اپل را نگاه کردم ولی متاسفانه بامپری برای آیفون 5 از سوی خود اپل تولید نشده است و ظاهرا این قضیه مورد اعتراض طرفداران نیز واقع شده است.
              متن انگلیسی تولید نشدن بامپر توسط اپل
              The latest Apple smartphone is a very good one but comes with its problems, one of the major issues with the iPhone 5 has to be the chips that we can all do without Apple has not produced a bumper case for the iPhone 5 because they feel there is no need to, personally we believe they should have had a rethink because we here at Phones Review own the iPhone 5 and it already looks a mess with the chips and scratches

چند مورد در لینک های زیر هستند که ساخت شرکت های دیگر است و سوال اینجاست که چطور می توان اینها را خریداری کرد ؟
              لینک اول
              لینک دوم
              لینک سوم با این خیلی حال کردم
              این لینک هم جالبه دوستان چینی هم طبق همیشه بیکار ننشسته اند و دست به تولید بامپر و کیس و .. برای آیفون کرده اند
              ویرایش توسط Rosha : https://i-phone.ir/forums/member/96652-rosha در ساعت 15-01-2013, 12:35 AM

نظر

چند وب سایت ایرانی را جست و جو کردم ولی فقط یک سایت، بامپر موجود داشت که آن ها هم زیاد قشنگ نیستند .
                آیا این بامپرها بر روی گوشی خش یا پریدگی رنگ ایجاد نمی کنند ؟
                و اینکه مشکل آنتن دهی ایجاد نمی شود ؟

لینک اول
                لینک دوم
                سایت دیجی کالا و آل دیجیتال هم بامپر برای فروش نداشتند .اگر سایت دیگری می شناسید لطفا اطلاع دهید.

نظر

چند وب سایت ایرانی را جست و جو کردم ولی فقط یک سایت، بامپر موجود داشت که آن ها هم زیاد قشنگ نیستند .
                  آیا این بامپرها بر روی گوشی خش یا پریدگی رنگ ایجاد نمی کنند ؟
                  و اینکه مشکل آنتن دهی ایجاد نمی شود ؟

لینک اول
                  لینک دوم
                  سایت دیجی کالا و آل دیجیتال هم بامپر برای فروش نداشتند .اگر سایت دیگری می شناسید لطفا اطلاع دهید.
                  مشكل آنتن دهي كه نه!
                  ولي من شنيدم امروز كه براي رنگ گاها مشكل ايجاد ميكنه!

نظر

برادران چيني بسيار فعال هستند

نظر

دوست عزیز من وقتی گوشی خودمو گرفتم یه پروتکتور برای پشت و رو زدم! البته پشتش زیاد جالب نشده چون 3 تیکه هست و بین برچسب ها خیلی زود کثیف میشه! (اگه خواستین عکس می زارم)
                      من خودم بامپر هم انداختم مارکشو نمی دونم . به قیمت 50 تومن خریدم! الان 1 ماهه استفاده می کنم راضی ام
                      یکی از دوستام هم بامپر خریده بود ولی مال اون دورش قهوه ای شده ( مال اون کلا سفید بود (مثل عکس توی لینک i-phone market) مال من لبه هاش سفید هست وسطش شیشه ای)

نظر

آقا روی بامپرم مارکشو نوشته! :دی
                        id America-Cushi BAND
                        برو به این لیــــنک! عکس 8ام (سفید) دقیقا عین مال من هست.
                        ویرایش توسط erikonem : https://i-phone.ir/forums/member/45448-erikonem در ساعت 15-01-2013, 01:31 AM

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                          آقا روی بامپرم مارکشو نوشته! :دی
                          id America-Cushi BAND
                          برو به این لیــــنک! عکس 8ام (سفید) دقیقا عین مال من هست.
                          نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                          دوست عزیز من وقتی گوشی خودمو گرفتم یه پروتکتور برای پشت و رو زدم! البته پشتش زیاد جالب نشده چون 3 تیکه هست و بین برچسب ها خیلی زود کثیف میشه! (اگه خواستین عکس می زارم)
                          من خودم بامپر هم انداختم مارکشو نمی دونم . به قیمت 50 تومن خریدم! الان 1 ماهه استفاده می کنم راضی ام
                          یکی از دوستام هم بامپر خریده بود ولی مال اون دورش قهوه ای شده ( مال اون کلا سفید بود (مثل عکس توی لینک i-phone market) مال من لبه هاش سفید هست وسطش شیشه ای)

اگر براتون زحمتی نیست تصویری از زوایای مختلف گوشیتون در سایت قرار بدید ، ممنون.
                          مشکل ریختگی رنگ یا ضعیف شدن یا پرش آنتن که نداشته اید ؟
                          اگر ممکن است آدرس فروشگاهی که خرید کرده اید را از طریق پ.خ ارسال کنید .
                          با توجه به اینکه گوشی ضد خش است ، دلیل استفاده شما از Protector ها آن هم در جلو و عقب گوشی چه بوده است ؟
                          ویرایش توسط Rosha : https://i-phone.ir/forums/member/96652-rosha در ساعت 15-01-2013, 02:38 AM

نظر

اگر براتون زحمتی نیست تصویری از زوایای مختلف گوشیتون در سایت قرار بدید ، ممنون.
                            مشکل ریختگی رنگ یا ضعیف شدن یا پرش آنتن که نداشته اید ؟
                            اگر ممکن است آدرس فروشگاهی که خرید کرده اید را از طریق پ.خ ارسال کنید .
                            با توجه به اینکه گوشی ضد خش است ، دلیل استفاده شما از Protector ها آن هم در جلو و عقب گوشی چه بوده است ؟
                            والا راستشو بخاین گوشیمو دادشم برام میخرید من رفته بودم بامپر انتخاب کنم برگشتم فروشنده پرسید پروتکتور بزنم دادشم گفت بله! منم دیگه چیزی نگفتم! :دی
                            عکس ها رو فردا اپلود می کنم! نه تاحالا مشکل آنتن نداشتم (خدا رو شکر)
                            همین الان بامپر رو در اوردم رنگش مشکلی نداشت!
                            فقط بامپر توی قسمت داخلی یه زره پلاستیک اضافه داره که توی قسمت شیشه ای معلوم میشه. میشه برید ولی هنوز نبریدم :دی
                            توی عکس ها نشون میدم!

نظر

بفرما دوست عزیز عکس هارو آپلود کردم!
                              اونجا که مارکشو زده اون قسمت پلاستیک که گفتم رو می بینی!
                              روی گوشی زیاد معلوم نیست !
                              توی اون عکس هم می تونی کثیفی بین برچسب ها رو ببینی، ولی با کشیدن ناخون پاک می شه! :دی
                              ببخشید اگه عکس ها بی کیفیت بودن! دوربینم خراب شده نمی تونه مثل آدم فوکوس کنه!

نظر

صبر کنید ..
                              X