اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
    سلام
    بلاخره چه تصميمي گرفتي؟!
    بامپر يا قاب خريدي؟
    امروز دوستمو ديدم كه در مورد قهوه اي شدن بامپر گفته بودم
    اينم عكسش[ATTACH]14546[/ATTACH]
    سلام ...
    قاب خریدم با محافظ صفحه نمایش

نظر

راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

نوشته اصلی توسط Rosha نمایش پست ها
      سلام ...
      قاب خریدم با محافظ صفحه نمایش
      چه قابي؟!

نظر

دوست عزیز بنده واسه محافظت از آیفون 5 پک Zagg خریدم 44.99$. یک محافظ ال سی دی و محافظ پشت و یه محافظ برای دورش بود که شبیه لاستیک بود. از کیفیت و شفافیت خیلی بالایی برخوردار هست. من رو یه قسمتش تست کردم با کاتر نمیبرید. ضربه هم خیلی خوب میگیره. یه اسپری برای چسبوندن هم داشت که خیلی تمیز و یه دست چسبید. من لینکشو پیدا نکردم اما فکر کنم تو سایت زاگ باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Miteridad نمایش پست ها
          دوست عزیز بنده واسه محافظت از آیفون 5 پک Zagg خریدم 44.99$. یک محافظ ال سی دی و محافظ پشت و یه محافظ برای دورش بود که شبیه لاستیک بود. از کیفیت و شفافیت خیلی بالایی برخوردار هست. من رو یه قسمتش تست کردم با کاتر نمیبرید. ضربه هم خیلی خوب میگیره. یه اسپری برای چسبوندن هم داشت که خیلی تمیز و یه دست چسبید. من لینکشو پیدا نکردم اما فکر کنم تو سایت زاگ باشه.
          میشه آدرس مستقیم توی سایت zagg رو بدید؟
          ممنون میشم

نظر

Apple iPhone 5 Screen Protector

این لینکی که درخواست کرده بودید. برای تمام iDevice ها پروتکتور داره. البته smart mobile ها هم همینطور...
            البته اونی که من گرفته بودم کمی با این فرق میکرد. ولی تو سایت پیدا نشد. واسه من کل گوشی(حتی دور تا دور وبکم) رو گرفته. و یک عدد بامپر شفاف هم داشت...

- - - - - - - - - -
            ویرایش توسط Miteridad : https://i-phone.ir/forums/member/106082-miteridad در ساعت 01-02-2013, 12:55 AM

نظر

فروشگاهی هستش اینترنتی بخریم ؟

نظر

نه دوست عزیز. تشریف ببرید پایتخت بخرید. برای آیفون 5 الان 150 تومن قیمتشه

- - - - - - - - - -

نظر

تهران نیستیم شهرستان هستیم ؟ !

نظر

سلام دوستان
                    کل تاپبک رو خوندم و واقعا جالب بود
                    اما مشکلی که هیچ فردی جواب نداد این بود که محصولاتی که در سایت های خارجی هستن رو چطور میشه تهیه کرد؟
                    چطور باید خرید؟
                    اصلا خرید کنیم ایران میفرستن؟
                    من اهواز هستم و در فعلا تهران نمیام
                    باید چی کار کرد برای خرید قاب یا بامپر با خیال راحت که بدونیم اصل هست

نظر

دوستان منم رفتم یدونه از اینا ۳۳ تومن خریدم که نه خوشگل بود مورد انتفاد شدید خانواده و ... هم قرار گرفتم تازه الان ریش سیبیل هم در آورده انقد جنسش خوبه ماشالله! نخرید از اینا که منه ملعون خریدم!

نظر

نوشته اصلی توسط Miteridad نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

سلام
                        شماره مغازه اي كه ازش خريديد رو بي زحمت برام پخ كنيد.(من شهرستانم)
                        در ضمن مدلي كه شما گرفتيد چي بود؟
                        ايا برچسب دورش رنگ رو با خودش بلند ميكنه يا خير؟
                        كيفيتش چطوره؟ اثر انگشت روش ميمونه؟
                        اگر ميشه چند تا عكس هم ازش قرار بديد.

نظر

دوست عزیز این رو من واسه آیفون مشکیم گرفتم. فروختمش و عکس و اطلاعاتی ندارم ازش. zagg shield چیزیه که رو بستش بود. اصلا هم رنگ آیفون رو نبرد. حتی برای فروش که برچسب رو برداشتم یه دونه خط هم روی گوشی نبود

نظر

سلام به دوستان، برای آیفون 5 مشکی که فعلا میگن خیلی مشکل رنگ پریدگی داره چه کیسی پیشنهاد میکنید، از کجا بخرم...آدرس میدید. مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط mozaso0 نمایش پست ها
                              سلام به دوستان، برای آیفون 5 مشکی که فعلا میگن خیلی مشکل رنگ پریدگی داره چه کیسی پیشنهاد میکنید، از کجا بخرم...آدرس میدید. مرسی
                              از digikala کسی تا حالا کیس و محافظ صفحه نمایش خریده..؟

نظر

نوشته اصلی توسط mozaso0 نمایش پست ها
                                من مشکی دارم اما مشکل رنگ پریدگی ندیدم ...

نظر

صبر کنید ..
                                X