اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
    بفرما دوست عزیز عکس هارو آپلود کردم!
    اونجا که مارکشو زده اون قسمت پلاستیک که گفتم رو می بینی!
    روی گوشی زیاد معلوم نیست !
    توی اون عکس هم می تونی کثیفی بین برچسب ها رو ببینی، ولی با کشیدن ناخون پاک می شه! :دی
    ببخشید اگه عکس ها بی کیفیت بودن! دوربینم خراب شده نمی تونه مثل آدم فوکوس کنه!
    تشکر از اینکه محبت کردین ، تصاویر را آپلود کردین.
    بله از روی عکس آن زایده پلاستیکی که می فرمایید واضح قابل رویت نیست .
    فقط اینکه این بامپر کثیف شده یا اینکه همین رنگ از اول بوده ؟
    کاملا مشخص است که دور گوشی بامپر کشیده شده ، چون رنگ بامپر با رنگ گوشی کاملا متفاوت است.

نظر

نوشته اصلی توسط Rosha نمایش پست ها
      تشکر از اینکه محبت کردین ، تصاویر را آپلود کردین.
      بله از روی عکس آن زایده پلاستیکی که می فرمایید واضح قابل رویت نیست .
      فقط اینکه این بامپر کثیف شده یا اینکه همین رنگ از اول بوده ؟
      کاملا مشخص است که دور گوشی بامپر کشیده شده ، چون رنگ بامپر با رنگ گوشی کاملا متفاوت است.
      نه کثیف شده اینجوری شده! :دی
      روز اول مثل عکس توی سایت بود!
      ولی مال دوستم که گفتم کلا سفید هست و شیشه ای نیست دورش قهوه ای تابلو شده بود! بعد از استفاده 1 هفته! ولی مال من حدود 1 ماه هست اینجوری شده ولی پاک میشه!

نظر

گوشی رو هم از پایتخت گرفتم اگه می خواین اسم فروشگاه رو پ خ می کنم

نظر

دوست عزيز حتما يه اسكرين پشت رو برا ايفونت بنداز
          از ما گفتن بود

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
            گوشی رو هم از پایتخت گرفتم اگه می خواین اسم فروشگاه رو پ خ می کنم
            آدرس فروشگاهی که بامپر رو خریداری کردید پ.خ کنید لطفا.

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
            دوست عزيز حتما يه اسكرين پشت رو برا ايفونت بنداز
            از ما گفتن بود
            منطور شما از اسکرین پست گوشی ، محافظ برچسبی است (شبیه یکی همین دوستمون که در تصاویر بالا روی گوشیشون کشیدن) یا اینکه قاب یا ... ؟
            لطفا مدل/برند و قیمت تقریبی آن ها را نیز ذکر کنید .

نظر

منطور شما از اسکرین پست گوشی ، محافظ برچسبی است (شبیه یکی همین دوستمون که در تصاویر بالا روی گوشیشون کشیدن) یا اینکه قاب یا ... ؟
              لطفا مدل/برند و قیمت تقریبی آن ها را نیز ذکر کنید .
              [/QUOTE]

بله scrren portection
              ال سیدی ایفون خط میفته و اگه نندازی موقع فروش می فهمی *** البنه برای ارتقاع به 5s

نظر

بنده خیلی آیفونم از دستم پرت شده
                فقط گوشه هاش یکم بد شده اونم یکم وگرنه هیچ خطی روی ال سی دی نبافتاده تازه هیچی خش گیر اینام روش نیست!

ولی یه بامپر خریدم مثل ماله این آقا که عکس گرفته از دانمارک برام آوردن ولی یه با با بامپر افتاد بازم یکمیش مشکل پیدا کرد بامپر خیلی تاثیرش کم بود

نظر

به نظر من آدم نباید خیلی حساس باشه؛ اینطوری نمیشه لذت کامل رو برد.. اما نمی دونم چرا من خیلی حساس می شم :d
                  من دقیقا" از مارک و قیمت خبر ندارم اما پیشنهاد خودم رو بهت می گم.. به نظر من حتما" روی lcd یک اسکرین پروتکتور مارک خوب بنداز؛ به نظر من برای ایفون لازمه!
                  برای پشت هم ببین اگر خودت دوست داشتی بنداز؛ اگر نه که اگر از یک بامپر خوب استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد..

نظر

دوستان، کارشناسان و سایر عزیزان منتظر نظر و پیشنهاد شما نیز هستیم ، لطفا تجربیات خود را در اختیار بگذارید.
                    با تشکر

نظر

دوست خوب محافظ ال سي دي براش بگير دنبال مارك نباش همش چينيه يه چيز شفاف خوب بگير قيمتش هم خيلي ارزونتر از اون چيزيه كه فكرشو ميكني شما تهراني؟؟درسته صفحه ضد خشه اما به مرور روش خش ميفته و زير نور اينا معلوم ميشه.
                      اما واسه محافظت يه ازاكي بگير براش يه كيس خيلي نازكه كه به ميلي متر نميرسه ضخامتش تو ال ديجيتال 70 ميده هم پشت گوشيتو ميگيره هم دورش صرفا واسه مراقبته نه محافظت از ضربه و چون شفافه گوشي هم زيرش معلومه ٨ رنگ داره كه سبز نعناييش عاليه.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk
                      ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 16-01-2013, 12:38 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        دوست خوب محافظ ال سي دي براش بگير دنبال مارك نباش همش چينيه يه چيز شفاف خوب بگير قيمتش هم خيلي ارزونتر از اون چيزيه كه فكرشو ميكني شما تهراني؟؟درسته صفحه ضد خشه اما به مرور روش خش ميفته و زير نور اينا معلوم ميشه.
                        اما واسه محافظت يه ازاكي بگير براش يه كيس خيلي نازكه كه به ميلي متر نميرسه ضخامتش تو ال ديجيتال 70 ميده هم پشت گوشيتو ميگيره هم دورش صرفا واسه مراقبته نه محافظت از ضربه و چون شفافه گوشي هم زيرش معلومه ٨ رنگ داره كه سبز نعناييش عاليه.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

سلام ...
                        ممنون از پیشنهاد شما
                        رنگ سفید Ozaki iPhone 5 O!coat 0.3 Jelly Ultra Slim & Light برای فروش در سایت آل دیجیتال موجود نیست متاسفانه .
                        مجموعه ست Capdase iPhone 5 Karapace Jacket هم محصول جالبی باید باشد.نظر شما چیست؟

O!coat-Crystal OC541 for iPhone 5 هم قشنگه سایت چاره گذاشته برای فروش

به نظر شما بامپر بگیرم بهتره یا کاور پشت گوشی (قاب) ؟

نظر

دوست عزیز
                          من روی آیفون 4 بامپر داستم و واقعا راضی بودم
                          الانم برای ایفون 5 مشکی capdase jacket مشکی از این نرمها گرفتم
                          پشت گوشی و دور رو کامل میپوشونه و به علت برامدگی اطراف هم باعث میشه صفحه هم به جایی برخورد نکنه مگر اینکه مستقیم جسم تیزی به صفحه برخورد بکنه که در این حالت اسکرین پرونکتور هم کاری نمیتونه بکنه
                          در کل از اسکزین پروتکتور خیلی بدم میاد هم نور صفحه کمی ضعیف میشه هم نسبت به حالت عادی خیلی جای انگشت روش میمونه

نظر

دوست من این گارد رو بگیر خیلی عالیه و قیمتش مناسبه:

Remax Protective Silicone Back Pudding Case for iPhone 5 - Translucent

من نوک مدادیش رو برا 5 مشکی گرفتم هم خوب محافظت میکنه و هم زیباست..

نظر

نوشته اصلی توسط Msd_1374 نمایش پست ها
                              دوست من این گارد رو بگیر خیلی عالیه و قیمتش مناسبه:

Remax Protective Silicone Back Pudding Case for iPhone 5 - Translucent

من نوک مدادیش رو برا 5 مشکی گرفتم هم خوب محافظت میکنه و هم زیباست..
                              لطفا آدرس فروشگاهی که خرید کردید رو پ.خ کنید.ممنون

نظر

سلام
                                بلاخره چه تصميمي گرفتي؟!
                                بامپر يا قاب خريدي؟
                                امروز دوستمو ديدم كه در مورد قهوه اي شدن بامپر گفته بودم
                                اينم عكسشImageUploadedByTapatalk 21358848620.012703.jpg

نظر

صبر کنید ..
                                X