اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
    فعلا خیر
    اصلا تو بازار هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• اره هست،،، grrifin

نظر

• دوستان باطری بک آپ برای آیفون 5 میشه جایی پیدا کرد؟وآیا ضرری برا گوشی نداره؟عکسش رو اگه دارید بذارید لطفا

نظر

• سلام دوستان اگه میشه یه شارژر فندکی و یه پایه نگه دارنده برا تو ماشین برا ایفون 5 بهم معرفی کنید که بگیرم اگه فروشگاه اینترنتی هم داره چه بهتر

نظر

• سلام دوستان، من تبديل اورجينال pin 30 به lightening رو ميخوام، يه ihome دارم كه وقتي 4S داشتم خريدمش و الان 5S دارم كه روش سوار نميشه، قيمتش چنده و از كجا ميتونم تهيه كنمش ؟ چند مدل ديدم كه ظاهرا اصل نيوده و يا شارژ نمي كرد و يا نمي تونست موسيقي روي گوشي رو منتقل كنه به ihome, لطفا راهنماييم كنين، ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Abbas.gh نمایش پست ها
              سلام دوستان، من تبديل اورجينال pin 30 به lightening رو ميخوام، يه ihome دارم كه وقتي 4S داشتم خريدمش و الان 5S دارم كه روش سوار نميشه، قيمتش چنده و از كجا ميتونم تهيه كنمش ؟ چند مدل ديدم كه ظاهرا اصل نيوده و يا شارژ نمي كرد و يا نمي تونست موسيقي روي گوشي رو منتقل كنه به ihome, لطفا راهنماييم كنين، ممنونم

سلام
              دوست عزیز منم همین مسکل رو دارن من حتی از تبدیل اورجینال که قیمتش ۱۲۰تومن هستش رو استفاده کردم ولی باز نمیتونم آهنگ رو پخش کنه و ختی با آی هوم ستینگ هم سینگ نمیشه(مدل آی هوم من ia17) هستش.
              من از این بلوتوث رسیور استفاده کردم که از طریق کایل aux به آی هوم وصلش کردم و آهنگ رو از طریق بلوتوث به آی هو انتقال میدم.

نظر

صبر کنید ..
              X