اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ریکاوری نوت ها ویدیو ها کانتکت ها و... پاک شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بنده اسپم نمیدم!

منظورم اینه که میشه نوت های 6 رو روی 5.1.1. ریخت؟

نظر

آموزش ریکاوری نوت ها ویدیو ها کانتکت ها و... پاک شده

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
      بنده اسپم نمیدم!

منظورم اینه که میشه نوت های 6 رو روی 5.1.1. ریخت؟
      طبق آموزش جلو بريد اول نوت هاي پاك شده رو ريكاور سيو كنيد و بعد انتقال بديد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام خسته نباشید
        با این برنامه میشه فایل های صوتی ظبط شده رو برگردوند؟

نظر

نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
          سلام خسته نباشید
          با این برنامه میشه فایل های صوتی ظبط شده رو برگردوند؟
          توی تصاویر voice memos هست، پس میشه!

نظر

باعرض سلام و خسته نباشید . گوشی من iphone4 ست و چند روز پیش به دلیلی که خودمم نفهمیدم کله کانتکتهام پاک شد . متاسفانه چون سیم کارتم رو تازگیها عوض کردم شماره هام رو روی سیم هم ندارم و بکاپ هم ندارم . فکر میکردم که وقتی با ایتونز سینک کنم بر میگرده ولی اونم نشد و اتفاقی هم که افتاد اینه که کله بکاپهای قبلیم هم نیست . تا الان چند بار از لینکهای مختلف این بنامه wondershare رو ریختم ولی همشون رجیستر لازم دارند . الان لینک iphon4 شما رو هم ریختم ولی اینم وقتی recover رو میزنم رجیستر میخواد . لطفا کمک کنید .
            ویرایش توسط aghaaghiya : https://i-phone.ir/forums/member/29344-aghaaghiya در ساعت 03-08-2013, 11:03 AM

نظر

نوشته اصلی توسط aghaaghiya نمایش پست ها
              باعرض سلام و خسته نباشید . گوشی من iphone4 ست و چند روز پیش به دلیلی که خودمم نفهمیدم کله کانتکتهام پاک شد . متاسفانه چون سیم کارتم رو تازگیها عوض کردم شماره هام رو روی سیم هم ندارم و بکاپ هم ندارم . فکر میکردم که وقتی با ایتونز سینک کنم بر میگرده ولی اونم نشد و اتفاقی هم که افتاد اینه که کله بکاپهای قبلیم هم نیست . تا الان چند بار از لینکهای مختلف این بنامه wondershare رو ریختم ولی همشون رجیستر لازم دارند . الان لینک iphon4 شما رو هم ریختم ولی اینم وقتی recover رو میزنم رجیستر میخواد . لطفا کمک کنید .
              برنامه مالسفانه هنوز کرک نشده!
              شما icloud رو فعال داشتید رو گوشیتون قبلا ؟

نظر

نه متاسفانه . به نظر شما راه دیگری هست ؟

نظر

دوستان من قصد فروش ایپدم رو دارم!میخوام ببینم چیکار میتونم بکنم که مطمین بشم کسی بعدا نمیتونه فایلهامو ریکاوری و بازیابی کنه؟؟اخه توی اینترنت گشتم و بعضی جاها نوشته بودن فایلهای روی ایفون و ایپد رو میشه با نرم افزار hackstore و در حالت mass storage بازیابی اطلاعاتی کرد!!!لطف میکنید راهنمایی کنید برای جلوگیری از چنین عملی و رفع نگرانی چیکار باید کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط aghaaghiya نمایش پست ها
                    نه متاسفانه . به نظر شما راه دیگری هست ؟
                    راه دیگه ای خیر دوست گرامی فکر نکنم باشه

نظر

نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
                      دوستان من قصد فروش ایپدم رو دارم!میخوام ببینم چیکار میتونم بکنم که مطمین بشم کسی بعدا نمیتونه فایلهامو ریکاوری و بازیابی کنه؟؟اخه توی اینترنت گشتم و بعضی جاها نوشته بودن فایلهای روی ایفون و ایپد رو میشه با نرم افزار hackstore و در حالت mass storage بازیابی اطلاعاتی کرد!!!لطف میکنید راهنمایی کنید برای جلوگیری از چنین عملی و رفع نگرانی چیکار باید کنم؟
                      چنین چیزی 1 در صد هست!
                      شما اگه قرار باشه با این فکر جنستون رو بفروشید بهتره که نفروشید

فعلا برنامه ای که همه چیز رو برگردونه خیر بنده ندیدم برای آیفون چنین چیزی وجود داشته باشه!

دوست عزیز به یه مغازه دار بفروشید اگه اتفاقی هم افتاد میتونید یقه ی طرف رو بگیرید!

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

صبر کنید ..
                      X