اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش آیپاد تاچ 5 در حد آک ورژن 32 گیگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش آیپاد تاچ 5 در حد آک ورژن 32 گیگ

از عنوان تایپیک مشخصه - دستگاه در حد اکه - سر جمع 3/4 روز استفاده شده - از روز اول محافظ روی صفحه نصب شده و به همراه یک گارد تقدیم میشه

قیمت 1.020 تومان مقطوع = آیپاد + محافظ صفحه + گارد + هزینه ی پست

فروخته شد

ویرایش توسط sajadteb : https://i-phone.ir/forums/member/86415-sajadteb در ساعت 13-01-2013, 10:43 PM

دوست عزیز قیمت آکش 980 تومانه بعد شما قیمت کارکردشو حالا چه یک ساعت چه یک سال در هر صورت دست دوم هست میگی 1020 فکر نمیکنم بتونی بفروشی .با این قیمت صاحب اول و آخرش خودتی.من 3 روز پیش آیپدمو 64 گیگ 3 جی رو با کیفش فروختم 1300 اگه کسی هم قرار باشه 1020 بده یک آیپاد بخره خوب یکذره بیشتر میذاره یک آیپد دست دوم میخره
    به هر حال اگه فروشنده باشی من میخرم ولی نه این قیمتی که گفتی.
    09399009838

نظر

850 خریدارم ...
      09377326565

نظر

نوشته اصلی توسط rajabi نمایش پست ها
        دوست عزیز قیمت آکش 980 تومانه بعد شما قیمت کارکردشو حالا چه یک ساعت چه یک سال در هر صورت دست دوم هست میگی 1020 فکر نمیکنم بتونی بفروشی .با این قیمت صاحب اول و آخرش خودتی.من 3 روز پیش آیپدمو 64 گیگ 3 جی رو با کیفش فروختم 1300 اگه کسی هم قرار باشه 1020 بده یک آیپاد بخره خوب یکذره بیشتر میذاره یک آیپد دست دوم میخره
        09399009838
        شما برو از همونجا که به این قیمت میدن بگیر یا ایپد دست دوم بخر
        نوشته اصلی توسط .:MohammaD:. نمایش پست ها
        850 خریدارم ...
        09377326565
        خیر

نظر

09399009838
          یحتمل شما ساکن تهران نیستید و از قیمت های روز بی خبرید
          تهران آیپاد 5 32 گیگ 1.060.000 امروز بود. قیمتی که شما میگید شاید بشه آیپاد 4 64 گیگ (تازه اونم شاید ...)
          اتفاقا با اسکرین پروتکتور و هزینه پست خیلی قیمت مناسبی رو دارن میگن

نظر

دوستای عزیز محصولات اپل تو ایران که حساب کتاب نداره به خدا من اینجا رفتم یک آیپد 2 بخرم گفت 1550 بعدش رفتم از یک فروشگاه دیگه خریدم 1350 البته این قیمت مال چند وقت پیشه که ارزون بود و منظورم بی حساب و کتاب بودن قیمت ها هست.درضمن فرض رو بر این بگیریم که 1060 که شما گفتی باشه بعد میخوام ببینم قیمت دست دومش 40 هزار کم میشه که دوست عزیزمون گفتن 1020 .

نظر

پس انگار شما قوانین رو هم نخوندید

-هر گونه اظهار نظر در مورد كيفيت و قيمت كالاي پيشنهادي براي فروش در تاپيك ممنوع است و مذاكرات در اين خصوص فقط از طريق پيام خصوصي يا وسيله ارتباطي پيشنهادي فروشنده ميباشد. عدم رعايت اين مورد موجب "توقيف شدن" كاربر متخلف به مدت ۷ روز بدون هيچ تذكر قبلی خواهد بود.
              بنده فقط اعلام کردم شما قیمت روز تهران دستتون نیست
              ولی کنار اون ، به سهم خودم گفتم که فروشنده فرمودند "محافظ صفحه + گارد + هزینه ی پست" ؛ اینا خودش به نظرم [25 اسکرین+حدود 50 یا بیشتر گارد+هزینه پست که فکر میکنم ارسال به خارج از محل سکونت هم منظورشونه] چیزی بیشتر از قیمتی هستش که شما مدنظرتونه

و بنا بر این گفتم که مناسبه قیمتش

و الا تعیین متناسب بودن قیمت گذاری اون کالا فقط از طریق:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread65072.html

بازم به هر حال ببخشید
              دیگه بین شما و فروشندس

من نمیخواستم اخطار بگیرید یا خدای نکرده توقیف بشید

نظر

دوستای عزیز محصولات اپل تو ایران که حساب کتاب نداره به خدا من اینجا رفتم یک آیپد 2 بخرم گفت 1550 بعدش رفتم از یک فروشگاه دیگه خریدم 1350 البته این قیمت مال چند وقت پیشه که ارزون بود و منظورم بی حساب و کتاب بودن قیمت ها هست.درضمن فرض رو بر این بگیریم که 1060 که شما گفتی باشه بعد میخوام ببینم قیمت دست دومش 40 هزار کم میشه که دوست عزیزمون گفتن 1020 .
                دوست عزیز خدمتتون عارض شدم که شما برو از هر جایی که دوست داری بخر - مجبور نیستی اینو بخری که - لطفا" تایپیک رو هم به بیراهه نکشونید وگرنه گزارش میشه

نظر

فروخته شد،با تشکر از مدیر محترم، لطفا" تایپیک حذف شود.

نظر

صبر کنید ..
                  X