اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سایتی جهت تشخیص اپراتور و نوع lock یا unlock بودن آیفون از روی Model Number

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

كد iccid مربوط به سيم كارت هست عزيز با تعويض سيم كارت اون كد هم عوض ميشه موردي نيست.

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

نظر

خیلی ممنون

نظر

یادم قبلن یه راهی بود که میشد فهمید تاریخ روشن شدن گوشی برای بار اول رو. از دوستان میتونن راهنمایی کنن.

نظر

یادم قبلن یه راهی بود که میشد فهمید تاریخ روشن شدن گوشی برای بار اول رو. از دوستان میتونن راهنمایی کنن.

نظر

سلام دوستان عزیز
            من یه ایفون 5 از آلمان برام اوردن که کریرش t-mobile uk هست این گوشی هیچ اطلاعاتی وقتی اسلاید میکنی نمیده فقط میگه کشور و زبان رو انتخاب کن حتی وای فایش هم میگه باید
            سیم بنذاری سیم هم میزارم میگه ولید نیست حتی آیتونز هم نمیشناستش درضمن ازگیوی هم استفاده کردم که بهم گفتن چون Apple idداره نمیشه کاریش کرد فقط به درد اوراقمیخوره
            نمی دونم دیگه چیکار کنم یعنی با ید همینطوری بفروشمش؟
            لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه

نظر

سلام
              تو این سایت برای من نوشته SIM-LOCKED. آیا این همون لاک بودنه گوشیه؟؟
              تو سایت www.imei.info اطلاعات نداد.
              در سایت sndeep.info/en هم گفته SIM-LOCKED و نوشته Activated: Yes Status: Limited Warranty Expiration Date: April 27 2015
              اینا یعنی چی؟ ممنون میشم

در ضمن نوشته فکتوری اون چین هست. آیا کیفیت پایین تری داره؟ یا باید قیمت پایین تر باشه؟ لطفا سریع کمکم بدین تا اگه لازمه پس بدم. ممنون
              ویرایش توسط بنفشه ر : https://i-phone.ir/forums/member/165019-بنفشه-ر در ساعت 02-05-2014, 03:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط بنفشه ر نمایش پست ها
                سلام
                تو این سایت برای من نوشته SIM-LOCKED. آیا این همون لاک بودنه گوشیه؟؟
                تو سایت www.imei.info اطلاعات نداد.
                در سایت sndeep.info/en هم گفته SIM-LOCKED و نوشته Activated: Yes Status: Limited Warranty Expiration Date: April 27 2015
                اینا یعنی چی؟ ممنون میشم

در ضمن نوشته فکتوری اون چین هست. آیا کیفیت پایین تری داره؟ یا باید قیمت پایین تر باشه؟ لطفا سریع کمکم بدین تا اگه لازمه پس بدم. ممنون
                دوست عزیز ، خودتون می توانید این که نوشتید را بخونید
                دیوایس تون چی هست؟ Imei چی هست ؟
                به این سایت ها هم نمی شود اطمینان کرد چون هیچ کدومشون بروز نیستند.

نظر

[QUOTE=Navidmac;941650]دوست عزیز ، خودتون می توانید این که نوشتید را بخونید
                  به این سایت ها هم نمی شود اطمینان کرد چون هیچ کدومشون بروز نیستند.[/QUOT

ممنون که سعی کردین کمک بدین.
                  5s هست و Imei هم هست 013988000220542
                  من هرچی تو سایت بود رو نوشتم
                  sim-locked یعنی چی؟

نظر

نوشته اصلی توسط بنفشه ر نمایش پست ها
                    نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                    دوست عزیز ، خودتون می توانید این که نوشتید را بخونید
                    به این سایت ها هم نمی شود اطمینان کرد چون هیچ کدومشون بروز نیستند.
                    ممنون که سعی کردین کمک بدین.
                    5s هست و Imei هم هست 013988000220542
                    من هرچی تو سایت بود رو نوشتم
                    sim-locked یعنی چی؟
                    دوست عزیز ، سیم لوک یعنی گوشی تون آنلاک هست یا لاک. شما پشت کارتن گوشی اگر iccid ندارد آنلاک می باشد. همانطور که در پست قبلی هم گفتم این سایت ها بروز نیستند و دیگر چک کردن اپراتور رایگان نمی باشد .

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                      دوست عزیز ، سیم لوک یعنی گوشی تون آنلاک هست یا لاک. شما پشت کارتن گوشی اگر iccid ندارد آنلاک می باشد. همانطور که در پست قبلی هم گفتم این سایت ها بروز نیستند و دیگر چک کردن اپراتور رایگان نمی باشد .
                      خیلی خیلی ممنون که راهنمایی کردین

نظر

با سلام من گوشیم 5 اس تازه خریدم کمتر از یه ماه اما تو این سایت زده لاک اما نه ای سی سی دی داره نه هیچی سایته مشکل داره نه چون گوشیم انلاکه فکتوریه وامریکایی که از دبی گرفتم

نظر

نوشته اصلی توسط askari_edris نمایش پست ها
                          با سلام من گوشیم 5 اس تازه خریدم کمتر از یه ماه اما تو این سایت زده لاک اما نه ای سی سی دی داره نه هیچی سایته مشکل داره نه چون گوشیم انلاکه فکتوریه وامریکایی که از دبی گرفتم
                          گرفتنه اطلاعاته درست از سایتایه رایگان بگیر نگیر داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان من امروز میخوام یه گوشی 5s بگیرم از کجا بفهمم لاکه یا آنلاک؟ با گارانتی بگیرم یا نه؟ این مطالبو که خوندم خیلی گیج شدم، خواهش میکنم کمکم کنین.
                            یه جا قیمت دارم 2170 یه جا میگه 2270 هردوشون میگن آنلاکه به نظرتون به کدوم میشه اعتماد کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط bita_nfj نمایش پست ها
                              سلام دوستان من امروز میخوام یه گوشی 5s بگیرم از کجا بفهمم لاکه یا آنلاک؟ با گارانتی بگیرم یا نه؟ این مطالبو که خوندم خیلی گیج شدم، خواهش میکنم کمکم کنین.
                              یه جا قیمت دارم 2170 یه جا میگه 2270 هردوشون میگن آنلاکه به نظرتون به کدوم میشه اعتماد کرد؟
                              برای دریافت اطلاعات، به تاپیک زیر مراجعه کنید.
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

دوستان من يه كوشي ايفون خريدم كه بشتش نوشته designed by apple in california assembled usa model 1332 emc 380aخريدم خواهشا در مورد قيمتش بهم خبر بدين! !!كلاه سرم نرفته????333amin.jojo@gmail.com

نظر

صبر کنید ..
                                X