اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع شدن صدای اسپیکر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطع شدن صدای اسپیکر

قطع شدن صدای اسپیکر در آیپد3 64 در حالی که صدا از هد فون میاد. وقتی این مشکل پیش اومد ضنم به ios رفت و اونو اول ریست کردم و نشد بعدا آپدیت کردم. از 5.1.1 جیلبریک شده به 6.0.1 اما هنوز مشکل باقیست. مطالعات زیادی چه در سایتهای فارسی و هم لاتین من جمله سایت خود اپل داشتم اما میسر واقع نشدند. لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس.

خوب دوست عزیز شما که خودتون امتحان کردید ، اگر نرم افزاری نشده خوب سخت افزاری هست دیگه
    باید عوض کنید اسپیکر رو

دقیقاً الان راهنمایی چی بکنیم ؟!

نظر

دوست عزيز اگر با ريستور درست نشد! پس مشكل سخت افزاري هست

نظر

قطع شدن صدای اسپیکر

نوشته اصلی توسط hoomaneh نمایش پست ها
        قطع شدن صدای اسپیکر در آیپد3 64 در حالی که صدا از هد فون میاد. وقتی این مشکل پیش اومد ضنم به ios رفت و اونو اول ریست کردم و نشد بعدا آپدیت کردم. از 5.1.1 جیلبریک شده به 6.0.1 اما هنوز مشکل باقیست. مطالعات زیادی چه در سایتهای فارسی و هم لاتین من جمله سایت خود اپل داشتم اما میسر واقع نشدند. لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس.
        اول اينكه به احتمال خيلي خيلي زياد سخت افزاري است !
        اما پيش هر كسي برديد نديد سري عوضش كنه برا پسر عموم يه سري فقط كثيفي جمع شده بود !!!! فك كنم شايد واسه شمام همينجوري باشه !!!
        موفق باشيد!!

نظر

چطوري ميشه أونو تميز كرد

نظر

تعميرگاه تخصصي پدر مادر دار سؤال داريد

نظر

سلام
              دوست عزیز می تونید به دفتر سایت همین انجمن مراجعه نمایید.
              http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

سلام
                من تقریبا یک ماهه ایپدم(ipad 3) رو جیلبرک کردم ولی دو روزه که اهنگ بخش میکنم همش صداش قطع و وصل می شد نمی دونم چرا وقتی نور صفحه رو زیاد می کردم درست میشد من دوباره ios رو ریختم و جیلبرک رو هم پاک کردم ولی با هم صداش قطع میشه لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Amin.ks نمایش پست ها
                  سلام
                  من تقریبا یک ماهه ایپدم(ipad 3) رو جیلبرک کردم ولی دو روزه که اهنگ بخش میکنم همش صداش قطع و وصل می شد نمی دونم چرا وقتی نور صفحه رو زیاد می کردم درست میشد من دوباره ios رو ریختم و جیلبرک رو هم پاک کردم ولی با هم صداش قطع میشه لطفا راهنمایی کنید
                  ریستور کنید بک اپ برنگردونید
                  و اگه باز مشکل داشت سخت افزاری هست به دفتر انجمن مراجعه کنید
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام منم صداي آيپد ايرم بعد از اينكه ري استارتش ميكنم كلاً قطع ميشه ولي بعد كه دوباره ري استارتش ميكنم صداش درست ميشه چكار كنم؟؟؟؟؟؟؟ااگه ميتونيد به a.marshall911@yahoo.com جواب بفرستين اگرم نه كه همينجاجواب بدين ممنون
                    ویرایش توسط .Mac : https://i-phone.ir/forums/member/180471-mac در ساعت 12-02-2015, 01:15 PM

نظر

با سلام
                      ايفون4s من صداي فيلم و موزيك رو پخش نميكنه.
                      جيلبرك نشده، با هد ست درسته ،روي هدست هم نيست ، ريست و اپلود اي او اس جديد هم كردم، صداي زنگ از اسپيكر مياد، حتي وقتي كسي زنگ ميزنه و روي اسپيكر هم ميذارم درسته، فقط فيلم و موسيقي و بازي صدا نداره

نظر

صبر کنید ..
                      X