اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کشیـــــــــــــــدن حروف در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
    حالا نیم*فاصله رو از کجای کیبرد آیفون پیدا کنیم ؟
    سلام
    همونجا هستش
    ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 12-01-2013, 11:43 PM دلیل: تصحیح متن

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
      سلام
      همونجا هستش
      نیست تو قسمت تنوین !
      پیداش نمیکنم

نظر

نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
        نیست تو قسمت تنوین !
        پیداش نمیکنم
        کیبورد عربی هم اضافه کنید از اون بگیرید!

نظر

من هم نمی دونستم. واقعا ممنون.
          نخواستم اسپم بدم. ولی به خاطر اون دوستمون که گفته بود این ترفند نیست از نویسنده این پست تشکر می کنم. چون بعضی از این چیز ها در عین سادگی ممکنه به ذهن ما خطــور نکنه

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
            سلام
            همون کاری که گفتم هم روی کیبورد فارسی و هم روی کیبورد عربی جواب میده.اگه کیبورد شما تنوین نداشت یعنی نمیشه حروف رو کشید یا کیبورد قدیمی هستش و یک حرف دیگش حروف رو میکشه.
            من از راهي كه تو انمن براي فارسي كردن كيبورد گفته شده استفاده كردم كه خب اون علامت را نداره عکس گذاشتم نوع دیگه ای می تونم میبورد را فارسی کنم ( نه عربی ) که اونام باشن ؟ چون فرمودید قدیمی هست می پرسم

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
              من از راهي كه تو انمن براي فارسي كردن كيبورد گفته شده استفاده كردم كه خب اون علامت را نداره عکس گذاشتم نوع دیگه ای می تونم میبورد را فارسی کنم ( نه عربی ) که اونام باشن ؟ چون فرمودید قدیمی هست می پرسم
              دوست عزیز این مشکل در iOS 6 هستش و منم از وقتی ریستور کردم بهش این مشکلو دارم.تنها راه اینه کیبورد عربی هم اضافه کنید و از تنوین اون استفاده کنید.
              با تشکر

نظر

سلام مرسی خیلی مفید بود
                من یه مشکل دارم ، وقتی که توی ورد میخوام فارسی تایپ کنم جهت تایپ کلماتم برعکسه مثلا اگر بخوام تایپ کنم (صدای باران) برعکس تایپ میشه مثل این ( باران صدای)
                چیکار باید بکنم لطفا رااهنمایی کنید
                ممنون

نظر

اخه تو ايپد شيفت نداره كه

نظر

صبر کنید ..
                  X