اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن باطری و شارز نشدن ان به هیچ وجه!!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دیشب به برق شهری زدم داداش هیچی نشد!!!!!هیجی!!!!نه والله ولی دوستم داره........با یه کابله دیگه میشه حتما!!!!!اگه نشد چیکار کنم؟؟؟؟باید باطری عوض کنم...

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
    با کابل دیگه تست کنید؛ شاید مشکل از کابل باشه..!

- - - - - - - - - -

با کابل دیگه تست کنید؛ شاید مشکل از کابل باشه..!
    اوکی داداش چشم

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
      به برق شهری زدی؟؟؟هیچی نشد؟؟
      یه کابل دیگه نداری؟؟
      home+power رو گرفتی؟؟
      پاشو یه زنگ بزن به گوشیت ببین بوق میزنه یا میگه خاموشه.
      • دیشب به برق شهری زدم داداش هیچی نشد!!!!!هیجی!!!!نه والله ولی دوستم داره........با یه کابله دیگه میشه حتما!!!!!اگه نشد چیکار کنم؟؟؟؟باید باطری عوض کنم...هوم و پاور رو گرفتم الان علامت شارزش اووومد ولی از دیشب که هر چی میزنم به شارز هیچ تغییری نکرده

ویرایش توسط Rasul.r : https://i-phone.ir/forums/member/111727-rasul-r در ساعت 11-01-2013, 09:05 PM

نظر

اقا ديروز گفتم با 1 كابل و 1 شارژر ديگه تست كن . هنوز تست نكردي
        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط Rasul.r نمایش پست ها
          چرا داداش با لب تابم شارز میکنم اخه میگفتن نوسان برق برا باطری ضرر داره ماشاالله توو ایرانم که برق خدای نوسانه!!!! با برق شهری شارز کنم
          احتمال شدید کابلتون مشکل داره...مطمینی کش نیومده ؟ یا زدگی باش از قسمت تصالات پیش نیومده ؟
          در ضمن اگه رو شارژر آیفونو بخونی نوشته بین 100 تا 240 ولت کار میکنه...یعنی یه چیز کاملا یونیورسال که فرقی نمیکنه تو چه کشوری استفاده بشه
          پس با چنین دامنه ای واسه شارژ کردن امکان نوسان لرق واسه این شارژر نزدیک به صفر در صد هست...چون این شارژر در ثانیه 50 بار جریانو قطع و وصل میکنه تا آسیبی به دستگاه وارد نشه

نظر

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
            اقا ديروز گفتم با 1 كابل و 1 شارژر ديگه تست كن . هنوز تست نكردي
            شرمنده رفیقم خونه نبود داداش امشب میرم پیشش ازش میگیرم کابلشو...حالا اگه اون نشد باید باطری عوض کنم یا درس بشو هست؟
            ویرایش توسط Rasul.r : https://i-phone.ir/forums/member/111727-rasul-r در ساعت 11-01-2013, 09:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
              احتمال شدید کابلتون مشکل داره...مطمینی کش نیومده ؟ یا زدگی باش از قسمت تصالات پیش نیومده ؟
              در ضمن اگه رو شارژر آیفونو بخونی نوشته بین 100 تا 240 ولت کار میکنه...یعنی یه چیز کاملا یونیورسال که فرقی نمیکنه تو چه کشوری استفاده بشه
              پس با چنین دامنه ای واسه شارژ کردن امکان نوسان لرق واسه این شارژر نزدیک به صفر در صد هست...چون این شارژر در ثانیه 50 بار جریانو قطع و وصل میکنه تا آسیبی به دستگاه وارد نشه
              ظاهرش که از خودم شالمتر و خوشگلتره............ولی داخل رو نمیدونم احتمالا کش اووومده باشه چون زیاد توو دستو پاس سیمه شارزرم

نظر

داداش الان شارزرم راه افتاد شارز میکنه ولی 2 ساعت هم به شارزر وصل باشه بعدش اگه در بیارم شارزر رو از گوشی علامته پریز و شارز رو با هم میده.......باید شارزر عوض شه بازم؟اگه درس نشد باید پول بدم یه باطری دیگه بخرم

نظر

داداش الان شارزرم راه افتاد شارز میکنه ولی 2 ساعت هم به شارزر وصل باشه بعدش اگه در بیارم شارزر رو از گوشی علامته پریز و شارز رو با هم میده.......باید شارزر عوض شه بازم؟اگه درس نشد باید پول بدم یه باطری دیگه بخرم
                  حالا بزار 4-3 ساعت تو شارژ باشه ببين چي ميشه. با 1 شارژر ديگه هم تست كن.
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

اقا مجدادا سلام با یه شارزر دیگه هم امتحان کردم نشد؟چه خاکی بریزم بر سرم!!!!!!!!!!!!

- - - - - - - - - -

اقا مجدادا سلام با یه شارزر دیگه هم امتحان کردم نشد؟چه خاکی بریزم بر سرم!!!!!!!!!!!!

نظر

آقایون نشد اون روش عزض کردن کابل هم نشد کمک s.o.s

نظر

اقا ببر فردا دفتر انجمن اگر تهرانی
                        الان اینو میگم پویا باز شاکی میشه
                        آخه چرا هرچی ملت میگن بدون فکر باور می کنی
                        این همه وسیله برقی وصل میکنی به پریزه خونتون اینم روش
                        برق شهر سریعتر شارژ میکنه
                        جهت اطلاع شما

نشانی : تهران - خیابان میرداماد - مجتمع کامپیوتر پایتخت - برج a طبقه 7 واحد 705 - آ
                        شماره تماس : 88872951 88872936
                        ساعت کاری : 10 صبح الی 20:30
                        ویرایش توسط alisanie : https://i-phone.ir/forums/member/2915-alisanie در ساعت 13-01-2013, 01:04 AM

نظر

جاااان؟؟
                          من واسه چي بايد شاكي بشم؟؟
                          شكايت من از شما لحن بدتون تو يكي از تاپيك ها بود كه در محيط خصوصي تر بهتون تذكر دادم فكر نكنم لزومي باشه تو محيط عمومي بيان كنم چون مطمينم ديگه تكرار نمي كنيد.
                          شمام گوشيتو ببر دفتر شايد باطريت ايراد داشته باشه.
                          ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 13-01-2013, 01:10 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                            جاااان؟؟
                            من واسه چي بايد شاكي بشم؟؟
                            شكايت من از شما لحن بدتون تو يكي از تاپيك ها بود كه در محيط خصوصي تر بهتون تذكر دادم فكر نكنم لزومي باشه تو محيط عمومي بيان كنم چون مطمينم ديگه تكرار نمي كنيد.
                            شمام گوشيتو ببر دفتر شايد باطريت ايراد داشته باشه.
                            داداش من سنندج دانشجو ام الان لازمم دارم گوشیمو توو ایامه امتحانات اگه برگردم تهران میدم آشنامون درس کنه........ با پول و سرمایه خودم هم دارم زندگیمو میچرخونم نمیتونم پس اندازمو خرج گوشیم کنم.........اگه راه حلی هس که تا وقتی اینجام درس بشه بم بگید.......احتمال داره از کانکتورش باشه........
                            ویرایش توسط Rasul.r : https://i-phone.ir/forums/member/111727-rasul-r در ساعت 13-01-2013, 11:57 PM

نظر

داداش من سنندج دانشجو ام الان لازمم دارم گوشیمو توو ایامه امتحانات اگه برگردم تهران میدم آشنامون درس کنه........ با پول و سرمایه خودم هم دارم زندگیمو میچرخونم نمیتونم پس اندازمو خرج گوشیم کنم.........اگه راه حلی هس که تا وقتی اینجام درس بشه بم بگید
                              داداش سنندجی ببر مجتمع تجاری کردستان! مغازه ی کنار چلسی
                              بنده خودم کار آیفون میکنم اما سخت افزار وسیله ندارم!

شما ببر احتمال میدم یا پایه شارژ خراب شده (که فکر نمیکنم)
                              یا باید باطری رو عوض کنی

نظر

اقا سلام مجدد من گوشیم بعد از 2 ساعت که به شارز وصله روشن میشه ولی به سرعت باطریش خالی میشه.....مثلا 90 درصد و توو 20 مین تموم میکنه راه حل چیه؟ آیا با restor درست میشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X