اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغيير اپل آي دي ثبت شده در اپل استور گوشي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط وهاب رستمی نمایش پست ها
    با سلام لطفا نحوه تغیر دادن اپل ایدی رو بگید
    سلام. سئوالتون رو دقیقتر مطرح کنید.
    مشکلتون چی هستش...؟
    اپل ایدی رو کجا میخواهید تغییر بدید..؟

عرض ادب گوشی من اپل5 هست که به همراه دوستم از یک اپل ایدی استفاده میکنیم هر عکسی که هر کدوممون میگیریم واسه اون یکی هم ارسال میشه چیکار باید کنم از بین بره با تشکر
    اینجا هم واضح نگفتید که چه چیزی رو میخواهید از بین بره...!!!؟

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

عرض ادب گوشی من اپل5 هست که به همراه دوستم از یک اپل ایدی استفاده میکنیم هر عکسی که هر کدوممون میگیریم واسه اون یکی هم ارسال میشه چیکار باید کنم از بین بره با تشکر
      شما به settings - iCloud بروید و photo stream را off کنید.

نظر

با سلام چرا جواب ها کامل نیستن ؟ به عنوان نمونه کاربر سوال کرده چجوری ایدی خودش و بزاره و ایدی فروشگاه و غیر فعال کنه . جواب میدین ایدی فروشگاه و پاک کن . خب عزیز الان هر بچه ایی میدونه باید این ایدی فروشگاه که مزاحم هست و پاک کنه . چجوری پاک کنه ؟ از تو سیتینگ و استور پاک نمیشه چون در اونجا فقط ایدی خود کاربر نشون داده میشه . یا کاربری لطف کردن اینطور پاسخ دادن
        برو به Settings > iTunes & App Stores و روی اسم Apple ID بزن و بعد Sign out کن. در این ادرس فقط ایدی خود شخص دیده میشه کاربر ایدی خودش و ساین اوت کنه ؟؟؟ بنظرم تو تمام صفحه یک پاسخ کامل نیست .

نظر

نوشته اصلی توسط alireza707 نمایش پست ها
          با سلام چرا جواب ها کامل نیستن ؟ به عنوان نمونه کاربر سوال کرده چجوری ایدی خودش و بزاره و ایدی فروشگاه و غیر فعال کنه . جواب میدین ایدی فروشگاه و پاک کن . خب عزیز الان هر بچه ایی میدونه باید این ایدی فروشگاه که مزاحم هست و پاک کنه . چجوری پاک کنه ؟ از تو سیتینگ و استور پاک نمیشه چون در اونجا فقط ایدی خود کاربر نشون داده میشه . یا کاربری لطف کردن اینطور پاسخ دادن
          برو به Settings > iTunes & App Stores و روی اسم Apple ID بزن و بعد Sign out کن. در این ادرس فقط ایدی خود شخص دیده میشه کاربر ایدی خودش و ساین اوت کنه ؟؟؟ بنظرم تو تمام صفحه یک پاسخ کامل نیست .

دوست عزیزم، شما راهنمایی ای که بهتون شده رو انجام دادید که میگید نمیشه؟

این اسکرین شات بنده از این راهنمایی هست :

برو به Settings > iTunes & App Stores و روی اسم Apple ID بزن و بعد Sign out کن.

الان واقعا Sign Out رو نمی بینید؟

من دقیقا همون کاری رو کردم که اون دوست عزیز به شما راهنمایی کردن.

نظر

Re

[QUOTE=Mehdi.De;919417]دوست عزیزم، شما راهنمایی ای که بهتون شده رو انجام دادید که میگید نمیشه؟

من دقیقا همون کاری رو کردم که اون دوست عزیز به شما راهنمایی کردن. از پاسختون ممنونم ولی چرا عضبانی شدین ؟ اگر قرار بود دانش همه از جمله خودم از اینترنت و کامپیوتر به اندازه شما باشه که بحثی باقی نمیماند . چرا من سایناوت و میبینم منم به همین جا رسیدم ولی اپل ایدی خودم دیده میشه درصورتیکه قراره یک اپل ایدی دیگه ایی که بصورت مزاحم جلو دانلودها را میگیره را پیدا و حذف کنیم . نمیدونم اگر ایدی خودم و ساین اوت کنم اون ایدی دیده میشه ؟؟؟ این قسمت هست که نامفهوم هست . به هر حال قصدم ناراحت کردن شما یا دیگری نبود

نظر

نوشته اصلی توسط alireza707 نمایش پست ها

من دقیقا همون کاری رو کردم که اون دوست عزیز به شما راهنمایی کردن. از پاسختون ممنونم ولی چرا عضبانی شدین ؟ اگر قرار بود دانش همه از جمله خودم از اینترنت و کامپیوتر به اندازه شما باشه که بحثی باقی نمیماند . چرا من سایناوت و میبینم منم به همین جا رسیدم ولی اپل ایدی خودم دیده میشه درصورتیکه قراره یک اپل ایدی دیگه ایی که بصورت مزاحم جلو دانلودها را میگیره را پیدا و حذف کنیم . نمیدونم اگر ایدی خودم و ساین اوت کنم اون ایدی دیده میشه ؟؟؟ این قسمت هست که نامفهوم هست . به هر حال قصدم ناراحت کردن شما یا دیگری نبود
              اگر اپل آیدی شما تو این قسمت دیده میشه٬ پس دیگه دلیلی نداره موقع دانلود از اپ استور اپل آیدی دیگه ای نمایش داده بشه. چون اپل آیدی شما تو این قسمت معرفی شده.

شما دقیقا کجا منظورتون هست که اپل آیدی دیگه ای نمایش داده میشه؟

نظر

سلام
                یه راهنمایی میخواستم
                من اپل آیدی م مال کشور کاناداس
                اما برای دوستم مال آمریکاس
                اون بدون وی پی ان دانلود میکنه اما من حتما باید با وی پی ان کانکت بشم تا بتونم دانلود کنم (این خودش یه مشکله بزرگه چون سرعت خیلی میاد پایین)
                حالا سوال اینجاس آیا میتونم آدرس رو تغییر بدم یا نه؟
                (اپل آی دی من برای 3 سال پیشه تا حالا با گوشی های دیگه هم که کانکت میشدم مشکلی نداشتم اما وقتی این گوشی رو گرفتم فروشنده کشوری که اول سوال میش رو زد آمریکا بعد که من اومدم اپل آیدی رو وارد کردم ارور کشور داد که آدرس اپل آیدیت کاناداس اما کشور رو زدی آمریکاحالا نمیدونم مشکل اونه یا نه اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه چون خیلی رو اعصابه
                ممنون
                ویرایش توسط Bardia78 : https://i-phone.ir/forums/member/172432-bardia78 در ساعت 02-08-2014, 02:23 PM

نظر

تغيير اپل آي دي ثبت شده در اپل استور گوشي

منم یه سوالی دارم
                  من چند سال پیش با یه ایمیلی برای خودم اپل ایدی ساختم که بعد از اون دیگه کلا اون ایمیل رو که مال یاهو بوده غیر فعال کردم و الان ایمیل اصلی بنده یه جیمیل هست،
                  کلی هم برنامه باهاش دانلود کردم و الانم ۳۰-۴۰ دلار پول تو این اپل ایدی دارم واسه همین ساختن یه اپل ایدی دیگه کمی برام گرون تموم میشه!
                  الان میخوام بدونم که ایا میشه اسم این اپل ایدی رو تغییر داد؟
                  دقت کنید که منظور من فقط اسمش هست که باهاش لاگین میکنی،ایا مقدور هست؟

پ.ن:
                  الان دل رو به دریا زدم و رفتم تو سایت اپل و تغییرش دادم،قبلا یه ت**** کردم و ترسیدم خراب بکنم ولی الان یه خورده دقت کردم و با پیدا کردن اون گزینه اش انجامش دادم
                  ممنون به هر حال
                  ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 02-08-2014, 05:00 PM دلیل: ویرایش

نظر

باسلام وعرض ادب.
                    یک سوالی داشتم ازشمادوستان گرامی که امیدوارم مشکلم حل شود.
                    راستش دوتاگوشی آیفون 5 اس دستم هست که دادم بیرون برنامه ریخت روش.الان بعضی برنامه ها نیاز به آپدیت داره(از جمله اسکایپ-تانگو و...)
                    هر دو گوشیم روبراشون اپل آیدی خریداری کردم وفعال هستن.فقط موقع آپدیت اپل آیدی- اپل آدی کسی رو میزنه که برنامه هاروبراشون نصب کرده.هرکاری کردم نشد لطفا راهنمایی بفرمایید.پیغام میاد :
                    sign in to itunes store
                    enter the apple id password for"hamidkavousi68@yahoo.com".
                    حالا میخوام اسم این بنده خدارو عوض کنم نمیشه.
                    حتی رفتم settings قسمت itunes&app store اپل آیدی جدیدم رو میزنم قبول میکنه وتایید میشه اما هنگام آبدیت برنامه ها دوباره آپل آیدی اون بنده خدا رو میزنه.
                    لطفا کمکم کنید.
                    باتشکر فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط Ashkantajali نمایش پست ها
                      باسلام وعرض ادب.
                      یک سوالی داشتم ازشمادوستان گرامی که امیدوارم مشکلم حل شود.
                      راستش دوتاگوشی آیفون 5 اس دستم هست که دادم بیرون برنامه ریخت روش.الان بعضی برنامه ها نیاز به آپدیت داره(از جمله اسکایپ-تانگو و...)
                      هر دو گوشیم روبراشون اپل آیدی خریداری کردم وفعال هستن.فقط موقع آپدیت اپل آیدی- اپل آدی کسی رو میزنه که برنامه هاروبراشون نصب کرده.هرکاری کردم نشد لطفا راهنمایی بفرمایید.پیغام میاد :
                      sign in to itunes store
                      enter the apple id password for"hamidkavousi68@yahoo.com".
                      حالا میخوام اسم این بنده خدارو عوض کنم نمیشه.
                      حتی رفتم settings قسمت itunes&app store اپل آیدی جدیدم رو میزنم قبول میکنه وتایید میشه اما هنگام آبدیت برنامه ها دوباره آپل آیدی اون بنده خدا رو میزنه.
                      لطفا کمکم کنید.
                      باتشکر فراوان
                      دوست عزیز سئوالتون رو یک جا مطرح کنید. اینطوری زودتر به جواب میرسید......!!!! جواب پست قبلی شما رو دادم.

نظر

سلام.من قبلا یه از اپل ایدی یه نفر دیگه استفاده میکردم حالا برای خودم یه ایدی ساختم هر کاری میکنم روگوشی نصب نمیشه حتی ایدی قبلی

[QUOTE=alireza707;919500]
                        نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                        دوست عزیزم، شما راهنمایی ای که بهتون شده رو انجام دادید که میگید نمیشه؟

نظر

سلام.من یه از اول ایدی دوستم استفاده میکردم حالا یه ایدی برای خودم ساختم ایدی قبلی رو تو گوشیم پاک کردم حالا هرکاری میکنم نه ایدی خودم نصب میشه نه ایدی قبلی

نظر

نوشته اصلی توسط morteza.najjari نمایش پست ها
                            سلام.من یه از اول ایدی دوستم استفاده میکردم حالا یه ایدی برای خودم ساختم ایدی قبلی رو تو گوشیم پاک کردم حالا هرکاری میکنم نه ایدی خودم نصب میشه نه ایدی قبلی
                            سلام
                            آی پی رو تغییر بدید درست میشه.
                            از برنامه های مخصوص تغییر ای پی استفاده کنید.

نظر

سلام
                              امروز یه آیفون 6 پلاس خریدم
                              110 تومان دادم برنامه های پولی برام ریخت با یک سال گارانتی برنامه
                              حالا با اپل آی دی خودم وصل شدم مشکلی هم ندارم
                              فقط میخوام با آیتونز کامپیوترم چیز بریزم روش الان تا میخوام سینک رو بزنم این پیغام میاد
                              http://hamedkhatar.persiangig.com/00...e%20itunes.JPG

حالا سوالم اینه که منظور این پیام اینه که من اگه Erase & Sync رو بزنم همه اون برنامه هایی که فروشگاه برام نصب کرده هم پاک میشه؟
                              من میخوام موزیک اضافه کنم و فیلم و ... و اصلا با برنامه کار ندارم حالا با خیال راحت اون دکمه Erase & Sync رو بزنم یا همه چیز پاک میشه؟
                              درضمن ببخشید تو این تاپیک سوال کردم دیدم یکم شبیه مشکل برا همین تاپیک نزدم
                              ممنون
                              ویرایش توسط hamedkhatar : https://i-phone.ir/forums/member/27328-hamedkhatar در ساعت 17-02-2015, 10:30 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hamedkhatar نمایش پست ها
                                سلام
                                امروز یه آیفون 6 پلاس خریدم
                                110 تومان دادم برنامه های پولی برام ریخت با یک سال گارانتی برنامه
                                حالا با اپل آی دی خودم وصل شدم مشکلی هم ندارم
                                فقط میخوام با آیتونز کامپیوترم چیز بریزم روش الان تا میخوام سینک رو بزنم این پیغام میاد
                                http://hamedkhatar.persiangig.com/00...e%20itunes.JPG

حالا سوالم اینه که منظور این پیام اینه که من اگه Erase & Sync رو بزنم همه اون برنامه هایی که فروشگاه برام نصب کرده هم پاک میشه؟
                                من میخوام موزیک اضافه کنم و فیلم و ... و اصلا با برنامه کار ندارم حالا با خیال راحت اون دکمه Erase & Sync رو بزنم یا همه چیز پاک میشه؟
                                درضمن ببخشید تو این تاپیک سوال کردم دیدم یکم شبیه مشکل برا همین تاپیک نزدم
                                ممنون
                                من اصلا از ایتیونز استفاده نمیکنم
                                99% پاک میشه مگه دوستان راهی داشته باشن
                                بهتره از itools استفاده کنید که میتونید اهنگ و عکس رو بدون جیلبریک کردن و بسیار راحت تر ار itunes وارد دیوایس کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X