اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل wifi در ios 6.0.1 در نيو آيپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل wifi در ios 6.0.1 در نيو آيپد

سلام دوستان ببخشيد من از وقتى 6 ريختم ديگه هى وسط وب گردى و دانلود اپ wifi قط ميشه باز بايد برم تو ستينگ وصلش كنم وقتى مثلاً يه برنامه ٢٠ مگى ميزارم رو دانلود به محض لاك شدن آيپدم وقتى بر ميگردم ميبينم wifi قطه از برنامه هم فقط يك پنجمش دانلود شده خواهشاً كمك كنيد تا حالا چند بار تاپيك زدم اما هيچ كس كمكم نكرده

تنها راه حلت اینه که udid دیوایست رو ثبت کنی بری به ios 6.1 بتا یا اینکه وایسی تا 6.1 فاینال رلیز بشه این یه باگ رو این ورژنه و هیچ کاریش نمیشه کرد منم همین مشکل رو رو ایپد 4 دارم

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
      تنها راه حلت اینه که udid دیوایست رو ثبت کنی بری به ios 6.1 بتا یا اینکه وایسی تا 6.1 فاینال رلیز بشه این یه باگ رو این ورژنه و هیچ کاریش نمیشه کرد منم همین مشکل رو رو ایپد 4 دارم
      معلوم هست ٦.١ كى مياد؟
      Udid رو چه جورى ثبت كنم؟

نظر

نه مشخص نیست..
        باید به یکی بگه که اکانت دولوپر داره برات ثبت کنه.

نظر

دوستان در6.0.1هم این مشکل است

نظر

مال من 6.0.1 هست و این مشکل رو ندارم یکی دو یاری هم این مشکل واسم پیش اومد reset network رو زدم دیگه اصلا مشکلی نیست

نظر

این قدر پول دادیم اپل خریدیم یه وایفای آدمیم نداره من که اگه تو 6.1 درست نشد میرم ویندوز 8

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                مطمئنين تو ٦.١ درست ميشه؟

نظر

فکر می کنم باگ باشه و در ورژن 6.1 رفع بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
                    فکر می کنم باگ باشه و در ورژن 6.1 رفع بشه.
                    خدا كنه!

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                      معلوم هست ٦.١ كى مياد؟
                      Udid رو چه جورى ثبت كنم؟
                      امكانش هست تا فروردين بياد !

نوشته اصلی توسط Ali60 نمایش پست ها
                      دوستان در6.0.1هم این مشکل است
                      دوست من كل موضوع تاپيك مال همين 6.0.1 هست !

من كه همچين مشكلي تا الان نداشتم .
                      امكانش هست مال پارت نامبر هم باشه ، مال من كه خوشبختانه ll آمريكاست و مشكل ندارم !

نظر

سلام
                        من علاوه بر این مشکل و مشکلاتی که قبلا عنوان کردم مثل ریست شدن دستگاه و .... یه مشکل جدید هم پیدا کردم
                        دستگاهم به وای فای های رمز دار وصل نمیشه.
                        هرچی پسورد را میزنم همش میگه incorrect password. فقط میتونم به وای فای های بدون رمز وصل بشم.
                        نتورک ریست هم کردم و حالا به وای فای خونه هم که قبلا بهش وصل بوده وصل نمیشه
                        یالاالعجب

نظر

نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
                          سلام
                          من علاوه بر این مشکل و مشکلاتی که قبلا عنوان کردم مثل ریست شدن دستگاه و .... یه مشکل جدید هم پیدا کردم
                          دستگاهم به وای فای های رمز دار وصل نمیشه.
                          هرچی پسورد را میزنم همش میگه incorrect password. فقط میتونم به وای فای های بدون رمز وصل بشم.
                          نتورک ریست هم کردم و حالا به وای فای خونه هم که قبلا بهش وصل بوده وصل نمیشه
                          یالاالعجب
                          جداً میگین خدا ایشالا این تیم کوکو هدایتش کنه زود تر این مشکلو حل کنن شما فقط یه سری توی دیسکاشنزای اپل بزنین بنینین فقط چند نفر کلا تاگل وایفایش کار نمیکنه و وایفای کلا برا گوشیشون بی معنیه فرض کنین آیفون بدون وایفای!

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                            جداً میگین خدا ایشالا این تیم کوکو هدایتش کنه زود تر این مشکلو حل کنن شما فقط یه سری توی دیسکاشنزای اپل بزنین بنینین فقط چند نفر کلا تاگل وایفایش کار نمیکنه و وایفای کلا برا گوشیشون بی معنیه فرض کنین آیفون بدون وایفای!
                            شما آی پد بدون وای فای را تصور کن.
                            همینطور افتاده گوشه اتاق.اصلا دیگه یاهاش کاری ندارن.
                            ینی مزخرف ترین دستگاهی که به عمرم گفتم همینه.

نظر

مشكل wifi در ios 6.0.1 در نيو آيپد

نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
                              شما آی پد بدون وای فای را تصور کن.
                              همینطور افتاده گوشه اتاق.اصلا دیگه یاهاش کاری ندارن.
                              ینی مزخرف ترین دستگاهی که به عمرم گفتم همینه.
                              حداقل ميشه باهاش بازى كرد يا فيلم نگاه كرد يا موزيك گوش داد يا به عنوان دوربين عكاسى ازش استفاده كرد!

ممكنه براى من و شما كه اكثر كارامون رو با اينترنت انجام ميديم مسخره ترين باشه ولى بقيه كاربرا استفاده هاى ديگه اى ازش ميكنن!

فرستاده شده از آيپدم بوسيله Tapatalk HD
                              ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 18-01-2013, 02:54 AM
                              .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                              X