اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد mac mini

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد mac mini

سلام به همه عزیزان .

بنده چند وقتی هست در گیر خرید مک مینی هستم ! ولی خب مثل هر شخصی کلی سوال برام پیش اومده ! اول از همه بگم بنده الان مک بوک پرو دارم و بسیار بسیار راضی هستم ! با سیستم عامل مک کاملا اشنایی دارم و بهش اطمینان دارم !

خب سوالات بنده به شرح زیر هست :

۱. من میتونم الان با این قیمت دلار مک مینی در رنج قیمت ۱ تومن بگیرم ؟

۲. من تلویزیون led دارم ۳۲ اینچ ! ۱۰۸۰ ثاپرت میکنه مک مینی روونه ؟

۳. مدلهایی که پیشنهاد میکنید برم سمتشون چیان ! گرافیکشون چیه ؟

۴. قدرت گرافیکیش در چه حده !؟ من الان مدل مک بوک پروم md313 هست ! واقعا عالیه و راضی هستم !

۵. هاردش قابل ارتقا هست ؟

ممنون وقت بخیر .

سوال در مورد mac mini

سلام
    ۱- خیلی بعیده شما ۶۰۰ دلار رو حساب کنی به تومن هیچ وقت اون عدد نمیشه
    ۲- بله امتحان کردم خیلی خوب جواب میده
    مدلی که من دارم گرافیک HD3000 هست که با md313 یکیه.
    ۳،۴- کلا دو مدل گرافیک داره مدل ۸۰۰ دلاری گرافیک radeon داره که قوی تره

نظر

سلام ممنون دوست من بابت پاسخ ...

ببینم الان مدل شما چنده ؟! تو بازار هست ! تو رنج ۱ یا ۱.۵۰۰ میشه چیزی گیر اورد ؟!

ممنون .

- - - - - - - - - -

سلام ممنون دوست من بابت پاسخ ...

ببینم الان مدل شما چنده ؟! تو بازار هست ! تو رنج ۱ یا ۱.۵۰۰ میشه چیزی گیر اورد ؟!

ممنون .

نظر

سوال در مورد mac mini

من از ایران نخریدم و در جریان قیمت های جدید نیستم ولی ارزون ترین مدل ۶۰۰ دلاره.منم همین مدل رو خریدم.البته در ورژن جدید که معرفی شد cpu و پورتها ارتقا پیدا کردن و قیمت هم همونه

نظر

خیر با ۱ تومن نمیتونید بگیرید!
          min:1600-1700

نظر

خوبه این تاپیک بازشد من هم میخواسم چند مدته مک مینی بگیرم میخواستم ببینم این مک مینی ها واقعا میشه جایگزین pc کرد؟
            و اینکه در صورت نیاز به سیستم عامل مایکروسافت ویندزو، سیتم عامل 8 این شرکت روی مک مینی ها به صورت پارالل جوابگو هستش؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
              خوبه این تاپیک بازشد من هم میخواسم چند مدته مک مینی بگیرم میخواستم ببینم این مک مینی ها واقعا میشه جایگزین pc کرد؟
              و اینکه در صورت نیاز به سیستم عامل مایکروسافت ویندزو، سیتم عامل 8 این شرکت روی مک مینی ها به صورت پارالل جوابگو هستش؟
              بله،دستگاه خیلی خوبیه!
              ولی
              اگه پول براتون مشکلی نیست،imac جدید ها خیلی عالی هستند!(ولی ۱۰۰۰ دولار ه بیشترنند)و میشه به عنوان یه pc قوی ازش کار کشید!

نظر

با 1 میلیون تومان که هر جوری حساب کنید امکان خرید نیست. اما در کل دستگاه های خوبی هستند و به نظرم بسیار کارآمد هستند.

نظر

ممنون از دوستان عزیز ....

Sega عزیز اینطور که فهمیدم شما منظورتون اینه که بین ۱۶۰۰-۱۷۰۰ هست ! درسته !؟ اونوقت میارزه این قیمت !؟ میدونم اپل همه چیزش میارزه ! ولی خب به هرحال یکمی تحت فشار این مبلغ رو دارم جور میکنم ! ممنون از همگی .

نظر

نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها

ممنون از دوستان عزیز ....

Sega عزیز اینطور که فهمیدم شما منظورتون اینه که بین ۱۶۰۰-۱۷۰۰ هست ! درسته !؟ اونوقت میارزه این قیمت !؟ میدونم اپل همه چیزش میارزه ! ولی خب به هرحال یکمی تحت فشار این مبلغ رو دارم جور میکنم ! ممنون از همگی .
                    منظورم حدود ۱۷۰۰-۱۶۰۰ باید باشه
                    به نظر من چون شما مک بوک دارید(با کانفینگ خوب)،اگه نیاز به pc یه کم جمع و جور دارید،برای شما بهترین گزینه است.

نظر

درسته ممنون از راهنمایی حقیقت کامپیوتر خوبی هم دارم ! ولی خب مک و اپل عشقه .... شاید درست نباشه زدنش ولی وسوسه شدم بشدت برای خرید این محصول .... میخوام کاملا مطمعن بشم مثل مک بوک از خریدش هیجان زده و خوشحال میشم یا نه ! میشه راحت باهاش کار کرد یا ..... به هر حال تشکر فراوان از همه دوستان عزیز ...

نظر

بله،دستگاه خوبیه!راحت میشه باش کار کرد!
                        ولی به اندازه مک بوکت،هیجان زده نمیکنه!(بالاخره با مک آشنا شده،و...)
                        ولی دستگاه جالبیه!

نظر

صبر کنید ..
                        X