اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ۳ (سه) قلک منتشر شد...(مدیریت مالی)...+ آیپد و آیفون ۵ +

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه ۳ (سه) قلک منتشر شد...(مدیریت مالی)...+ آیپد و آیفون ۵ +

با سلام خدمت همه دوستان..امروز نسخه ۳ قلک منتشر و از هم اکنون در اپ استور قابل دسترس می باشد
    هدف اصلی این آپدیت به روز رسانی و پشتیبانی کامل از آیپد و آیفون ۵ بوده است که امیدواریم مورد رضایتتان واقع شود

آپدیت های این نسخه به شرح زیر است

-بهینه شده برای آیفون ۵
    - بروز رسانی نسخه اچ دی جهت استفاده در آیپد و پشتیبانی کامل از آیپد
    - اضافه شدن امکان انتفال وجه بین قلک ها
    - اضافه شدن گروه بندی و انتخاب از گروه ها
    - اضافه شدن موجودی پس از هر تراکنش در گزارش فایل پی دی اف
    - برداشته شدن رنگ پس زمینه فایل پی دی اف جهت مصرف کمتر رنگ در پرینت فایل

دوستانی که هنوز برنامه را خریداری نکرده اند و امکان خرید از اپ استور ندارند با ایمیل پشتیبانی ما مکاتبه کنند ، همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد

ایمیل پشتیبانی : support@tameshkiha.com

امیدواریم با این آپدیت نیز رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشیم

با امتیاز های ۵ ستاره خودتون ما را در بروز رسانی برنامه یاری کنید

تصویری از برنامه در آیپد:

لینک اپ استور ایالات متحده :

موفق باشید
    الیاس ثانی
    ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 24-05-2013, 02:39 PM

نسخه ۳ (سه) قلک منتشر شد...(مدیریت مالی)...+ آیپد و آیفون ۵ +

لينك ايتيونز رو قرار ميديد؟

———————————————
    ساعت هارابگذاريد بخوابند!
    بيهوده زيستن را نيازبه شمردن نيست

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
      لينك ايتيونز رو قرار ميديد؟

———————————————
      ساعت هارابگذاريد بخوابند!
      بيهوده زيستن را نيازبه شمردن نيست

ممنون از یادآوری شما

لینک اپ استور ایالات متحده : http://itunes.apple.com/us/app/gholl...4377?ls=1&mt=8

نظر

این جز اپدیت های باحال بود ایول خوشم اومد
        نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
        مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
        --------------------------------------------------------
        فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
        طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

سلام به همه دوستان آقا من این برنامه رو چطور باید خرید کنم
          ایمیل زدم ولی کسی هنوز جواب نداده مگه چقدر طول میکشه که جواب بدن

نظر

قیمتش چند هست؟

نظر

این برنامه 2 نسخه داره یکی رایگان هست یکی پولی
              در جواب دوستمون:قیمت بالایی رو در نظر گرفتند برای این برنامه 3.99 $

برای خرید هم با گیفت کارت و با خودAppleID میشه خرید کرد مثل خرید نرم افزارهای دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط ghosthack نمایش پست ها
                این برنامه 2 نسخه داره یکی رایگان هست یکی پولی
                در جواب دوستمون:قیمت بالایی رو در نظر گرفتند برای این برنامه 3.99 $

برای خرید هم با گیفت کارت و با خودAppleID میشه خرید کرد مثل خرید نرم افزارهای دیگه
                تاپيك اوليه معرفي برنامه رو مطالعه كنيد صفحه اول يكي ازشاكي هاي قيمت من بودم
                وقتي رايگانش رو نصب كردم ديدم از اون چيزي كه قيمت گذاشته شده واقعا بيشتر مي ارزه
                يعني تمام حساب كتاب هام رو ميزنم توش اخرشم يك پي دي اف عالي ازش برام تهيه ميكنه كه تمام اطلاعات توشه
                رايگانش نصب كنيد ضرر نداره

نظر

باسلام
                  جهت بهينه سازي مخصوصا در ايفن نسل سوم برنامه اپديت شد

نظر

نوشته اصلی توسط jikob نمایش پست ها
                    سلام به همه دوستان آقا من این برنامه رو چطور باید خرید کنم
                    ایمیل زدم ولی کسی هنوز جواب نداده مگه چقدر طول میکشه که جواب بدن
                    با سلام ..دوست عزیر بچه های پشتیبانی ما به همه ی ایمیل ها جواب می دهند و در بدترین حالت ها که مشکلی وجود داشته باشه حداکثر ۱۲ ساعت بعد ایمیل جواب داده می شه در صورتی که ایمیل ها همیشه ظرف ۱ الی ۲ ساعت و خیلی وقت ها هم کمتر از این طول میکشه تا ایمیل ها پاسخ داده بشه که این تاخیر نیز به علت زیاد بودن حجم ایمیل ها است..ما الان ۲ نفر پشتیبان داریم که همیشه تمام ایمیل ها را جواب می دهند و تمامی روز ها حتی روز های تعطیل نیز پاسخ گو هستند.ایمیل شما هم حتما پاسخ داده شده پوشه ی اسپم را چک کنید اگر باز هم ایمیل پاسخ نبود مشکل از سرور بوده، مجدد ایمیل بزنید این بار حتما پاسخ به دست شما خواهد رسید .

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط elias_ns8 نمایش پست ها
                      با سلام ..دوست عزیر بچه های پشتیبانی ما به همه ی ایمیل ها جواب می دهند و در بدترین حالت ها که مشکلی وجود داشته باشه حداکثر ۱۲ ساعت بعد ایمیل جواب داده می شه در صورتی که ایمیل ها همیشه ظرف ۱ الی ۲ ساعت و خیلی وقت ها هم کمتر از این طول میکشه تا ایمیل ها پاسخ داده بشه که این تاخیر نیز به علت زیاد بودن حجم ایمیل ها است..ما الان ۲ نفر پشتیبان داریم که همیشه تمام ایمیل ها را جواب می دهند و تمامی روز ها حتی روز های تعطیل نیز پاسخ گو هستند.ایمیل شما هم حتما پاسخ داده شده پوشه ی اسپم را چک کنید اگر باز هم ایمیل پاسخ نبود مشکل از سرور بوده، مجدد ایمیل بزنید این بار حتما پاسخ به دست شما خواهد رسید .

موفق باشید
                      دوست عزيز
                      من حدود چهار روز پيش به شما پيغام خصوصي دادم كه جوابي دريافت نكردم. حدود 24 ساعت قبل هم ايميل زدم به پشتيباني كه هنوز تا اين لحظه جوابي دريافت نكردم...
                      بهتر نيست يك فكري تازه براي نحوه فروشتون براي كساني كه امكان خريد از آيتونز را ندارند داشته باشيد؟!

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                        دوست عزيز
                        من حدود چهار روز پيش به شما پيغام خصوصي دادم كه جوابي دريافت نكردم. حدود 24 ساعت قبل هم ايميل زدم به پشتيباني كه هنوز تا اين لحظه جوابي دريافت نكردم...
                        بهتر نيست يك فكري تازه براي نحوه فروشتون براي كساني كه امكان خريد از آيتونز را ندارند داشته باشيد؟!
                        با سلام،
                        من نمی دونم واقعا چرا این مشکلات داره برای شما پیش میاد چون تا الان اصلا همچین موردی نبوده !!!!!! پیغام خصوصی شما را الان دیدم بنده که البته برای ۲ روز پیش بود!!در هر صورت بابت مشکل پیش آمده از شما عذر خواهیم . کوتاهی از سمت ما نبوده .یا مشکل از سمت ارسال کننده بوده و یا از سمت سرور دریافت ایمیل...پیغام شما در انجمن را به بچه های پشتیبانی می گم پیگیری کنند حتما ...روش های دیگه پرداخت هم در حال پیاده سازی هستیم انشالله طی ما ه های آینده حتما آماده می شوند.

نظر

من این برنامه رو خرید کردم...
                          قبلا با نسخه دو آن که کرک شده بود کار کردم ولی فقط به دلیل حمایت از گروه آن را خریداری کردم.
                          ولی یه پیشنهادی به دوستان برنامه نویس میدم و اونم بحث قیمت نرم افزاراشونه...
                          الان در اندروید شما نگاه کنید قیمتا رو! بالای پنج هزار تومان نرم افزار پیدا نمیکنید. در حقیقت کاربران راحت تر پول برای نرم افزار میدن...
                          امیدوارم قیمت برنامه های iOS هم خارج از اینکه بگیم آیفون دارها مایه دار هستند و راحت تر پول میدن، قیمت گذاری بشه...
                          ممنون از زحمات شما...

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                            من این برنامه رو خرید کردم...
                            قبلا با نسخه دو آن که کرک شده بود کار کردم ولی فقط به دلیل حمایت از گروه آن را خریداری کردم.
                            ولی یه پیشنهادی به دوستان برنامه نویس میدم و اونم بحث قیمت نرم افزاراشونه...
                            الان در اندروید شما نگاه کنید قیمتا رو! بالای پنج هزار تومان نرم افزار پیدا نمیکنید. در حقیقت کاربران راحت تر پول برای نرم افزار میدن...
                            امیدوارم قیمت برنامه های iOS هم خارج از اینکه بگیم آیفون دارها مایه دار هستند و راحت تر پول میدن، قیمت گذاری بشه...
                            ممنون از زحمات شما...
                            با سلام خدمت دوستان..قیمت برنامه ها با توجه به این پارامتر هایی که فرمودید از جمله در نظر گرفتن قشر اپلی ها تعیین نمی شه و خیلی موارد و پارامترهای محاسباتی زیادی در این امر دخیل هستند که علمی و مهندسی هستند از جمله نفر / ماه هر پروژه و سیاست های پشتیبانی و به روز رسانی ها و ... که افراد فنی حاضر در این سایت نیز کاملا با این محاسبات آشنا هستند.از شما و تمامی کسانی که از برنامه های ایرانی حمایت می کنند نیز ممنونیم .این حمایت ها باعث بقای این صنعت میشه.جهت اطلاع نیز عرض می کنم از امروز به مدت کوتاهی برنامه قلک و تولد با ۵۰ ٪ تخفیف ویژه روز پدر به شما هم وطنان عرضه می شود.
                            با تشکر از شما.

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان پشتیبانی
                              آقا من این برنامه رو خرید کردم الان مثل اینکه ورژن 3.2.2 این برنامه اومده ولی آپدیتی واسه من نیومده ورژن برنامه من 3.2.1 هستش
                              تو سیبچه دیدم که ورژن 3.2.2 اومد و اینکه من که برنامه رو دارم هر وقت آپدیتی بیاد من به صورت رایگان میتونم دریافت کنم

نظر

صبر کنید ..
                              X