اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ۳ (سه) قلک منتشر شد...(مدیریت مالی)...+ آیپد و آیفون ۵ +

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط jikob نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان پشتیبانی
    آقا من این برنامه رو خرید کردم الان مثل اینکه ورژن 3.2.2 این برنامه اومده ولی آپدیتی واسه من نیومده ورژن برنامه من 3.2.1 هستش
    تو سیبچه دیدم که ورژن 3.2.2 اومد و اینکه من که برنامه رو دارم هر وقت آپدیتی بیاد من به صورت رایگان میتونم دریافت کنم
    بله اپديت در اپ استور براي كساني كه خريداري كردن به صورت رايگان مي باشد

نظر

جناب پس چرا آپدیت 3.2.2 تو اپ استور وجود نداره و رو گوشی هیچ گونه آپدیتی نیست

نظر

با سلام خدمت دوستان
        بله دیروز برنامه با توجه به درخواست های داده شده از سمت کاربران در سیبچه قرار گرفت و نسخه برنامه در سیبچه جدید تر از اپ استور هست . دوستانی که از اپ استور خرید کرده اند لطفا کمی شکیبا باشید نسخه جدید در اپ استور نیز طی ۱ یا ۲ روز آینده منتشر خواهد شد و می توانید برنامه خود را آپدیت کنید،

با تشکر از توجه و پیگیری شما عزیزان

نظر

با سلام و خسته نباشید من هم این نرم افزار رو دیروز خریدم فوق العاده است فقط یک پیشنهاد اگه امکان داره در قسمت گزارش گیری بتوان از تمامی قلک ها همزمان یا تعدادی قلک بصورت تعیین شده و اختیاری گزارش بگیری تا تمامی در آمد ها و خرج کرد ها در تاریخ خاص یا بازه زمانی مورد نظر بتوان گزارش گرفت ظاهرا در حال حاضر فقط از هر قلک جدا میششه گزارش گرفت درسته؟ یا من متوجه نشدم این خصوصیت رو داره؟

نظر

سلام؛ من هم جهت خرید براتون ایمیل زدم.
            لطفاً با توجه به جایلبریک نبودن آی*فون من راهنماییم کنید. ممنون.

نظر

لحظاتی پیش نسخه جدید در اپ استور هم قرار گرفت:

https://itunes.apple.com/us/app/ghol...544694377?mt=8" target="_blank">
              ویرایش توسط iMojtaba : https://i-phone.ir/forums/member/25806-imojtaba در ساعت 07-06-2013, 03:22 AM

نظر

صبر کنید ..
              X