اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب مک لاین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب مک لاین

دوستان سلام
    برای نصب مک شدیدا به مشکل بر خوردم قبلا به راحتی چندین بار این کار رو انجام دادم اما الان نمیشه مشکل از این قراره که هاردو پاک کردم سی دی مانتن لاین رو هم دارم اما وقت نصب چون کپیه بهم اجازه نمیده و الان سیستم اصلا بالا نمیاد باید چی کار کنم؟

مک که به کپی بودن کاری نداره! میتونی پیغامشو بنویسی! یا عکس بگیری یا دوربین! و اینکه تا چه مرحله ای پیش میره و کجا این پیغام را میده! این اطلاعات را بده تا ببینیم مشکل از کجاست !
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نصب مک لاین

میشه یکی به داد من برسه یک هفتس اسیر شدم سیستم من فقط تو ریکاوری مانتن لاین قبلی که رو سیستمم نصب بود بالا میاد هاردم کامل پاک شده ست از روی هیج دی وی دی هم بوت نمیشه یعنی تا وقتی این ریکاوری هست همش میره تو ریکاوری چون از توی خود ریکاوری به دیسک یوتیلیتی دسترسی دارم نمیذاره کل هاردو فرمت کنم خواهش میکنم کمکم کنید سیستمم به یه دستگاه کاملا از کار افتاده تبدیل شده...
      همه کارها از قبیل ایمیج ساختن بوت از روی دی وی دی فلش و همه این راه های متداول هم امتحان کردم دوستان خواهش میکنم یه راه حلی بدین

نظر

نصب مک لاین

دوست من تا جایی پیش نمیره که بخوام عکس بگیرم مشکل اول رو فراموش کن مشکل پست دومو اگه بتونین حل کنین بقیشو خودم حل میکنم

نظر

نصب مک لاین

اگه بافایر وایر به یه مک دیگه وصلش کنم میشه فرمتش کرد کسی تا حالا این کارو کرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط alireza5959 نمایش پست ها
            اگه بافایر وایر به یه مک دیگه وصلش کنم میشه فرمتش کرد کسی تا حالا این کارو کرده؟
            فکر نکنم!(اصلا کار فایر وایر خیلی به این کار ربطی فکر نکنم داشته باشه!)

نظر

صبر کنید ..
            X