اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه برای دانلود ویدیو از سایت یو تیو ب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه برای دانلود ویدیو از سایت یو تیو ب

سلام دوستان
    برنامه ای برای دانلود ویدیو از سایت یو تیو ب (یا کلا هر سایت های دیگه) میشناسید ؟!
    برنامه ای میخوام که از اپ ستور دانلود کنم! منظورم توییک نیست ! چون جیلبریک نیستم!

از مدیران خواهش می کنم اگه جایه اشتباهی تاپیک زدم، تاپیک رو به منتقل کنن!

کسی برنامه ای نمیشناسه؟! اصلا همچین برانامه ای هست؟!

نظر

سلام برنامه isafeplay این امکان را بهتون می ده برنامه mc tube هم همینطور

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
        سلام برنامه isafeplay این امکان را بهتون می ده برنامه mc tube هم همینطور
        دست شما درد نکنه ! داشتم نا امید می شدم! :دی

نظر

خواهش می کنم ظاهرا از وقتی یو.تیوب از ios حذف شده اپل سخت گیری قدیم را نداره

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
            خواهش می کنم ظاهرا از وقتی یو.تیوب از ios حذف شده اپل سخت گیری قدیم را نداره
            ظاهرا isafeplay برای مدت کوتاهی رایگان شده!
            Limited time on SALES only!
            ولی از محیط mctube خوشم اومده! میتونی کیفیت رو انتخاب کنی!
            هنوز تست نکردم! دارم دانلود می کنم!

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
              سلام دوستان
              برنامه ای برای دانلود ویدیو از سایت یو تیو ب (یا کلا هر سایت های دیگه) میشناسید ؟!
              برنامه ای میخوام که از اپ ستور دانلود کنم! منظورم توییک نیست ! چون جیلبریک نیستم!

از مدیران خواهش می کنم اگه جایه اشتباهی تاپیک زدم، تاپیک رو به منتقل کنن!
              بهترین و راهترین برنامه که می تونی باهاش دانلود کنی از یو تویو ب
              اموزش تو خود برنامه هستش و یکی از امکاناتش اینه که لازم نیس حتما تو برنامه باشی تا دانلود کنه ! دکمه start بزن بعد گوشی تو قفل کن بعد از یه مدت که دانلودش تموم شد بهت میگه !

نظر

من چند روزه کلا با دانلود ویدیو از سایتهای به اشتراک گذاری ویدیو مشکل دارم.بعد از کلی سر به سر گذاشتن الان متوجه شدم که یه سری ویدیو دانلودر وجود داره که هر کدوم با یک سری از سایتها بهتر مچ هستند ولی کلا هر کدوم یه جورایی از همشون میتونه دانلود بکنه
                من الان شخصا با FREE VIDEO و Tanso D-L+ کار میکنم.وقتی میرید رو ویدیو شاید با گزینه دانلود(اگه وجود داشته باشه)عمل دانلود رو انجام ندن ولی شما میتونید با پلی کردن ویدیو بعد اون دریافت لینک از سایت مورد نظر برای دانلود رو داشته باشید که خودش پیام میده که دانلود بکنم و یا پلی بکنم و یا فایل رو به اشتراک بزارم که شما با انتخاب دانلود اون رو ذخیره میکنید....فری ویدیو رو البته من بییشتر پیشنهاد میکنم

- - - - - - - - - -
                ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 13-01-2013, 02:04 AM

نظر

صبر کنید ..
                X