اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باز نشدن app store در آيپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باز نشدن app store در آيپد

سلام اساتيد
    من سرعت اينترنتم بد نيست ، واى فى هستش ، ولى بعضى وقتا هركارى ميكنم با خود آيپد نميتونم اپ استور رو باز كنم ، حتى تغيير آى پى هم ميدم ولى فايده نداره . ميخواستم ببينم دليل خاصى داره كه من ازش بى خبرم؟
    ممنون عزيزان ...

واي فاي رو خاموش كنيد
    تنظيمات > date&time > تنظيم اتوماتيك رو خاموش كنيد
    ريستارت كنيد
    تنظيمات ساعت و تاريخ > تاريخ رو ببريد جلوتر
    اپ استور رو باز كنيد اگه ارور داد تاريخ رو برگردونيد و وارد اپ استور بشيد اگه ارور نداد دوباره با تاريخ بازي كنيد تا ارور بده .

نظر

نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
      واي فاي رو خاموش كنيد
      تنظيمات > date&time > تنظيم اتوماتيك رو خاموش كنيد
      ريستارت كنيد
      تنظيمات ساعت و تاريخ > تاريخ رو ببريد جلوتر
      اپ استور رو باز كنيد اگه ارور داد تاريخ رو برگردونيد و وارد اپ استور بشيد اگه ارور نداد دوباره با تاريخ بازي كنيد تا ارور بده .
      بسيار ممنون از راهنماييتون ، اين كارا رو انجام دادم ، ولى متاسفانه فايده نداشت ، البته ارور داد و من دوباره تاريخو مث اول كردم ولى بازم باز نشد راه ديگه اى نيست ؟ من چطورى از اپ استور دانلود كنم پس؟

نظر

بالا خره آیپد گرفتید؟مبارک باشه.بعضی وقت ها اگر با خاموش کردن date & time درست نشد بدونید اپل به ما لطف داره و ip های ایران رو می بنده.(ولی 100% با چیز پی ان کار مکنه)

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
          بالا خره آیپد گرفتید؟مبارک باشه.بعضی وقت ها اگر با خاموش کردن date & time درست نشد بدونید اپل به ما لطف داره و ip های ایران رو می بنده.(ولی 100% با چیز پی ان کار مکنه)
          خيلي ممنون دوست عزيزم بله با كمكاى شمابالاخره آيپد ٤ گرفتم
          آقا باور كنين من الان چيز پى ان هم زدم ، ولى اصلا باز نميشه و فقط لود ميكنه ، اصابم قاطى شد ديگه دليلش چيه آخه ؟

نظر

دوستان من ٢ تا سوال ديگه دارم، ممنون ميشم ج بدين :
            ١- نميشه چند برنامه رو همزمان از App Store دانلود كرد مگه؟ چرا من هروقت چنتا برنامه رو با آيپد از روي App Store ميزنم كه دانلود كنه ، تا يكي تموم نشده بعديو شروع نميكنه ؟ واس شمام اينجوريه؟
            ٢- بعضى وقتا موقعى كه دارم يه برنامه رو از App Store ميگيرم، يهو وسط دانلود يه ارور ميده كه :
            The app ... Cant be downloaded at this time
            بعد دو تا گزينه داره : Retry & Done
            من Done رو ميزنم ولي وقتي ميخوام دوباره بزنم دانلود ، باز از اول دانلودشو شرو ميكنه ، نميشه كاري كرد ادامشو دانلود كنه ؟

پيشاپيش ممنون از كمكتون اساتيد

نظر

1-نه من میتونم هم زمان دانلود کنم از app store
              2-خب گفته که توی این زمان نمی تونه برنامه رو دانلود کنه که احتمالا دلیلش شلوغی سرور و .... می تونه باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
                دوستان من ٢ تا سوال ديگه دارم، ممنون ميشم ج بدين :
                ١- نميشه چند برنامه رو همزمان از App Store دانلود كرد مگه؟ چرا من هروقت چنتا برنامه رو با آيپد از روي App Store ميزنم كه دانلود كنه ، تا يكي تموم نشده بعديو شروع نميكنه ؟ واس شمام اينجوريه؟
                ٢- بعضى وقتا موقعى كه دارم يه برنامه رو از App Store ميگيرم، يهو وسط دانلود يه ارور ميده كه :
                The app ... Cant be downloaded at this time
                بعد دو تا گزينه داره : Retry & Done
                من Done رو ميزنم ولي وقتي ميخوام دوباره بزنم دانلود ، باز از اول دانلودشو شرو ميكنه ، نميشه كاري كرد ادامشو دانلود كنه ؟

پيشاپيش ممنون از كمكتون اساتيد
                بله دوست عزيز براي همه همينطوره اكه چندتا برنامه بذاريد براي دانلود يكي يكي دانلود ميشه !!!!!!!!!
                شما اگه retry رو بزنيد از ادامه شروع ميشه البته اين به شرطيه كه بيش تر از دو سه روز از دانلود شما نگذشته باشه !!!!!يعني برنامه رو گرفتيد ولي وقت نكرديد دانلود كنيد !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
                  سلام اساتيد
                  من سرعت اينترنتم بد نيست ، واى فى هستش ، ولى بعضى وقتا هركارى ميكنم با خود آيپد نميتونم اپ استور رو باز كنم ، حتى تغيير آى پى هم ميدم ولى فايده نداره . ميخواستم ببينم دليل خاصى داره كه من ازش بى خبرم؟
                  ممنون عزيزان ...
                  يكي دو روز اين مشكل بود كه حل شده...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

منم يه چند وقتي اين مشكل رو در تمام دستگاه هام داشتم خودش حل شده.

نظر

این که چند تا برنامه با هم دان شن فقط با اپ استوره کامپیوتر میشه
                      اونم که به خاطر آیپی شلوغه معمولا شبا که روز کاری اوناس شما صبحا دان کنین

نظر

وقتی یه برنامه در حال loading هست یعنی داره دانلود میشه
                        اگر روی یرنامه ای که waiting هست کلیک کنید(انتخاب کنید)
                        اونهم شروع به دانلود میکنه
                        و همینطور الی اخر

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
                        X