اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور و باز نشدن itunes store

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور و باز نشدن itunes store

آیتونز استور رو نمیتونم باز کنم همش ارور میده could not connected to the itunes store
    این ارور برای چیه؟
    از تو سایت که بخوام لینک آیتونز رو واسه دانلود بزنم ارور 11222 میده؟

2 روزه منم نمی تونم برم. البته من تازه نصب کردم و دیوایس ندارم. آیا لازمه دیوایس داشته باشی؟؟ روز اول رفت. الان نمیره.همش این پیغام Accessing itunes store میاد ولی تا آخر پر نمیشه. تا وسطا می ره و قطع میشه. اگه واقعا آیتونز قراره اینقدر اذیت کنه اصلا بیخیال خریدن آیفون یا آیپاد بشم ؟؟؟ آخه 2 روز !!!

نظر

با قندشكن امتحان كردين ؟

نظر

من قند شکن ندرام !!! یه کفتر آبی دارم با اون که نمی رفت. البته امروز صیح تو محل کارم تست کردم با اینکه سرعت نت پایین تره بدون قند شکن و کفتر و ... رفت. حالا نمیدونم ایراد از سیستم منه؟؟ یا چیزه دیگه ایه. راستی اگه اینترنت نداشته باشیم نمی شه از آیتونز استفاده کرد مثلا گوشی یا آیپاد وصل کرد چیزی بریزی یا برداری؟؟ یا ربطی به نت نداره و فقط استورش باید کانکت شی؟

نظر

نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
          من قند شکن ندرام !!! یه کفتر آبی دارم با اون که نمی رفت. البته امروز صیح تو محل کارم تست کردم با اینکه سرعت نت پایین تره بدون قند شکن و کفتر و ... رفت. حالا نمیدونم ایراد از سیستم منه؟؟ یا چیزه دیگه ایه. راستی اگه اینترنت نداشته باشیم نمی شه از آیتونز استفاده کرد مثلا گوشی یا آیپاد وصل کرد چیزی بریزی یا برداری؟؟ یا ربطی به نت نداره و فقط استورش باید کانکت شی؟
          بدون نت هم میشه
          به سرعت ربطی نداره به این ربط داره که شرکت سرویس دهنده شیلتر کنه یا نه استور رو
          ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 15-04-2013, 12:18 PM
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
            شما باید از چیز پی ان یا برنامه ای که بتوانید ip تغییر بدهید.
            از آیتونز می تونید استفاده کنید ولی بدون نت از store و آپدیت کردن نمی تونید استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
              شما باید از چیز پی ان یا برنامه ای که بتوانید ip تغییر بدهید.
              از آیتونز می تونید استفاده کنید ولی بدون نت از store و آپدیت کردن نمی تونید استفاده کنید.
              دوستان یک سوال....
              آیتیونز با پروک*سی و سا*کس ناهماهنگی داره؟!
              چون با این ها اصلا هرکاری میکنم انگار IP تغیری نمیکنه برای iTunes و اون مستقیم بدون تغییر IP وصل میشه و ارور میده...
              کسی راهکاری داره لطفا کمکم کنه...

نظر

نوشته اصلی توسط mafia74 نمایش پست ها
                دوستان یک سوال....
                آیتیونز با پروک*سی و سا*کس ناهماهنگی داره؟!
                چون با این ها اصلا هرکاری میکنم انگار IP تغیری نمیکنه برای iTunes و اون مستقیم بدون تغییر IP وصل میشه و ارور میده...
                کسی راهکاری داره لطفا کمکم کنه...
                پیام خصوصی دادم براتون... لطفا ملاحظه نمایید.

نظر

بحث در این موارد خلاف قوانین انجمن می باشد !

نظر

من خونه با رایتل وصل میشم. هر کاری می کنم نمیره تو آیتونز. دائما پیام خطای 0x80090318 میده. نمی دونم با فری گی...ت هم امتحان کردم اما هیمن ارور میده. چیکار کنم. حتما باید وی پی ان باشه؟؟؟؟

نظر

با قند شکن جدید امتحان کردم درست شد !!! عجبا.

نظر

صبر کنید ..
                      X