اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گوشی لاک!!! لطفا راهنمایی کنید....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گوشی لاک!!! لطفا راهنمایی کنید....

سلام دوستان
    من یه ایفون ۵ با پارت نامبر MD654LL/A خریدم و وقتی تحقیق کردم فهمیدم مال verizon
    من گوشی رو رجیستر کردم , آپگرید کردم و مشکلی برام پیش نیومد
    الان میخواستم بدونم آیا در آینده ممکنه مشکلی برام پیش بیاد؟ چطور میتونم بفهمم گوشی چطور آنلاک شده؟
    خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید...

احتمال قوی آنلاک اپراتور یا imei شده
    نگران نباشید اگر آپگرید کردید و آنتن دارید آنلاک است

نظر

نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
      احتمال قوی آنلاک اپراتور یا imei شده
      نگران نباشید اگر آپگرید کردید و آنتن دارید آنلاک است
      میشه بیشتر توضیح بدید لطفا ؟؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط zana.kam نمایش پست ها
        میشه بیشتر توضیح بدید لطفا ؟؟!!!
        در حال حاضر تنها روش آنلاک ایفون 5 همین روش هستش و این روش هم قانونی هستش
        اگر روش غیر قانونی باشه سریال گوشی در لیست سیاه اپل میره و با ریستور گوشی بلوک میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
          در حال حاضر تنها روش آنلاک ایفون 5 همین روش هستش و این روش هم قانونی هستش
          اگر روش غیر قانونی باشه سریال گوشی در لیست سیاه اپل میره و با ریستور گوشی بلوک میشه.
          یعنی تا وقتی گوشی رو ریستور نکنم نمیتونم بفهمم قانونی لاک شده یا نه درسته؟؟؟؟

نظر

یعنی تا وقتی گوشی رو ریستور نکنم نمیتونم بفهمم قانونی لاک شده یا نه درسته؟؟؟؟
            بله. چون موقع اتصال سریال و بررسی می کنه

نظر

من یه گوشی اکبند پلمپ با پارت نامبر md655ll خریداری کردم که بعد از سیم کارت گذاری راحت آنتن داد و هیچ مشکلی تو مکالمات و sms نداشته... هنوز از 6.0.1 به 6.1 آپگرید نکردم . از کجا باید بفهمم گوشی آنلاکه یا نه!!؟؟؟
              ویرایش توسط ahmadreza1991 : https://i-phone.ir/forums/member/83121-ahmadreza1991 در ساعت 08-02-2013, 01:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadreza1991 نمایش پست ها
                من یه گوشی اکبند پلمپ با پارت نامبر md655ll خریداری کردم که بعد از سیم کارت گذاری راحت آنتن داد و هیچ مشکلی تو مکالمات و sms نداشته... هنوز از 6.0.1 به 6.1 آپگرید نکردم . از کجا باید بفهمم گوشی آنلاکه یا نه!!؟؟؟
                خوب اگه آنتن دارید آنلاکه دیگه!!

نظر

منم راهنمايي كنيد لطفا. منم نميدونم گوشيم انلاكه يا نه. يكي از دوستان گفت باا ultrasnow انلاك شده يكي گفت اين برنامه واسه ٤اس نيست ، مسؤل تاپيك انلاك دائمي ايفون ام افه كه ازش بپرسم . كارايي كه گفتنو هم انجام دادم باز نفهميدم !!!!!! چيكا ر كنننننم.

نظر

سلام دوستان
                    من یه ایفون ۵ با پارت نامبر MD654LL/A خریدم و وقتی تحقیق کردم فهمیدم مال verizon
                    من گوشی رو رجیستر کردم , آپگرید کردم و مشکلی برام پیش نیومد
                    الان میخواستم بدونم آیا در آینده ممکنه مشکلی برام پیش بیاد؟ چطور میتونم بفهمم گوشی چطور آنلاک شده؟
                    خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید...
                    حالا شما از کجا میدونید که لاکه؟
                    دوست عزیز زمانی گوشیتونو به اخرین ورژن اپدیت کردین و انتن دارین دیگه نگران نباشید گوشی شما انلاک فکتوری البته زنگ و اس بزن یه چنتایی تا خیالت از هم نظر راحت باشه

نظر

نوشته اصلی توسط 3pid نمایش پست ها
                      منم راهنمايي كنيد لطفا. منم نميدونم گوشيم انلاكه يا نه. يكي از دوستان گفت باا ultrasnow انلاك شده يكي گفت اين برنامه واسه ٤اس نيست ، مسؤل تاپيك انلاك دائمي ايفون ام افه كه ازش بپرسم . كارايي كه گفتنو هم انجام دادم باز نفهميدم !!!!!! چيكا ر كنننننم.
                      شما دوست عزیز زحمت بکشید imei گوشیتونو اینجا برامون بزارین

نظر

نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
                        خوب اگه آنتن دارید آنلاکه دیگه!!
                        آخه يه جايى تو انجمن ديدم كه پارت md655ll واسه verizon لاك هستش!

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                          013181007222915اینم بگم که پشت جعبه کد iccidنیست. ممنون.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                          013181007222915اینم بگم که پشت جعبه کد iccidنیست. ممنون.

نظر

استادان عزيز و باتجربه بالاخره من چيكار كنم؟ گوشيمو ريستور كنم ؟ به نويسنده ي تاپيك انلاك ايفون پيام دادم گفتن گوشيم انلاكه. اخه يكي از دوستان گفت لاكه من تو شك افتادم. ريستور كردم انتن پريد با كاستوم دررستش كنم؟ من از اين ٥.١.١ shsh ندارم . الان به چي ريستور كنم؟ اگه وقت دارين يكم واسم توضيح ميديد؟ ببخشيد.

- - - - - - - - - -

استادان عزيز و باتجربه بالاخره من چيكار كنم؟ گوشيمو ريستور كنم ؟ به نويسنده ي تاپيك انلاك ايفون پيام دادم گفتن گوشيم انلاكه. اخه يكي از دوستان گفت لاكه من تو شك افتادم. ريستور كردم انتن پريد با كاستوم دررستش كنم؟ من از اين ٥.١.١ SHSH ندارم . الان به چي ريستور كنم؟ اگه وقت دارين يكم واسم توضيح ميديد؟ ببخشيد.

نظر

صبر کنید ..
                            X