اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فوری : مشکل عجیب کار نکردن تاچ lcd آیفون 2g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فوری : مشکل عجیب کار نکردن تاچ lcd آیفون 2g

سلام و خسته نباشید به اساتید محترم
    من راجه به این مشکل کل فروم ایرانی خارجی رو مرور کردم اما به جواب دلخواهم نرسیدم

داستان اینه که من یک ایفون 2 جی از یکی از فامیلا گرفتم اما چند تا مشکل داره (IOS : 3.1.3)
    اولا که رو EMERGENCY CALL گیر کرده و کابل با ایتیونز رو نشون میده حالا این زیاد مهم نیست دوستان گفتن با جیلبریک رفع میشه

اما مشکل اصلی اینه که نصف تاچم (نصف به بالا ) کار نمیکنه ! البته رست میکنم ( کلید هوم و پاور...) وقتی میاد بالا تا وقتی صفحه روشنه تاچ کار میکنه ( همون پایینش) اما وقتی صفحه خاموش میشه کلا دیگه کار نمیکنه باز باید ریستارت شه ... حالا نمیدونم چیکارش کنم تو سایت های ایرانی گشتم چیزی پیدا نکردم تو سایتای خارجی هم گفته بودن باید فایل general.plist و فایل touch.plist رو تغیر بدید درست میشه اما فایل که گذاشتن واسه فریمور 1 و 2 بود که من 3 ام
    نمونش : iPhone Touchscreen Fix: Increase Sensitivity که باید با قند شکن برید یا هم کافیه تو گوگل سرچ کنید به انگلیسی
    در ضمن ریستورم کردم درست نشده
    فک نمیکنم سخت افزاری باشه چون ریستارت میکنم درسته تا صفش خاموش شه ...
    زنده باشید منتظر جواباتونم

من فکر می کنم مبا ریستور درست شه.
    به نظرم شما ios6 custom رو بگیرین و ریستور کنین.می تونین از لینک زیر دریافتش کنید:
    Whited00r - Official Website
    فکر کنم شما باید نسخه unlocked رو دریافت کنید تا گوشی تون رو آنلاک کنه و از حالت emergency call در بیاره.

نظر

همونطور که عرض کردم ریستور کردم (3.1.3) اما درست نشد من مشکلم emergency call نیس اونو حل میکنم بیشتر برای تاچ نگرانم

نظر

شما کاستم 6ریستور کن به احتمال زیاد درست میشه
        بعدشم کی گفته با jb امرجنسی کال از بین میره؟؟
        یه احتمال زیاد گوشیتون لاک هست و اصلا با جیلبریک خالی چیزی درست نمیسه

- - - - - - - - - -
        ویرایش توسط sinarr : https://i-phone.ir/forums/member/102729-sinarr در ساعت 01-01-2013, 03:50 AM

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread37540.html

یه این تاپیک نیز مراجعه کنید میتونه کمک تون کنه

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread48592.html

نظر

عجیبه کسی جواب درست نداده !

از کار افتادن تمام یا بخشی از تاچ متداول ترین مشکل 2g بود که تنها راهش تعویض تاچ و ال سی دی هست

فکر کنم 80% کسانی که 2g داشتند یک بار یا بیشتر این مشکل براشون پیش اومده

نظر

بله دوستان ! من به 6 هم ریستور کردم و امرجنسی کالم حل شد زیاد نگران این نیستم اما بیشتر تاکیدم روی تاچ این گوشی هست که هنوز مشکل داره
                کسی میتونه اون فایل general.plist و touch.plist رو واسه 3.1.3 بذاره ؟ حالا اونم تست میکنم شاید درست شد چون تو سایتای خارجی مس که واسشون درست شده بود ! کلن هر روشی در نظر دارید بگید ! ممنون ! ریستور هم زیاد کردم نشد

نظر

با سلام خدمت دوست عزیزمون
                  یه سری نکات عرض می کنم:
                  ۱) iPhone 2G کلا Lock هستن و به راحتی آنلاک می شن
                  ۲) مشکل تاچ شما سخت افزاریه باید تعویض بشه که فکر نکنم هزینه بالایی داشته باشه
                  ۳) به نظر من یادگاری نگهش دار خیلی دیگه قدیمیه ارزش خرج کردن نداره...

نظر

هزینش چون من مشدم کسی نداش قلابیو گفتن 120 گارانتی هم 1ثانیه نداره حالا اگه جایی رو میشناسید که انلاین بفروشه اصلشو معرفی کنید (یجا دیدم 100 زده بود اصلو ! نمدونم چطوریاس )
                    حالا سعی امو میکنم بازم ببینم میتونم کاریش کنم یا نه
                    شما لینکو تو پست اول دیدید؟ تو فروم خارجی اینطوری حل کرده بودن
                    نمونه تاپیک فارسیش : ht tp://forum.i - o s.ir/thread1187.html (فاصله هارو بردارید :دی)
                    ویرایش توسط MX51 : https://i-phone.ir/forums/member/111103-mx51 در ساعت 01-01-2013, 05:34 PM

نظر

ببرش پیش آقا بشیر تو دفتر انجمن مطمین ترین جا همین جاست اونم اصلی داره

نظر

این اقا بشیر کجاس دقیقن؟ من مشدما

نظر

فوری : مشکل عجیب کار نکردن تاچ lcd آیفون 2g

نوشته اصلی توسط MX51 نمایش پست ها
                          این اقا بشیر کجاس دقیقن؟ من مشدما
                          ایشون تهران مجتمع تجاری پایتخت هستن

Sent from my iPod touch 4 using Tapatalk
                          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

وقتی شما ریست کردی اگه اون فایل هم مشکل داشته باشه پس دوباره میره سر جاش و مشکل حل می شد آیا گوشی ضربه خوردگی که از سمت بالا باشه داشته و اینکه امکان داره یکم لغ شده باشه پس شما برای اطمینان ببراید یک تعمیر مطمن نشان بدهید یا ببراید دفتر سایت

نظر

نظرتون راجه به این چیه ؟ بخرم همینجا عوض کنم بنظرم قیمتش مناسبه ! اگه به همین قیمت باشه با این د لار ها
                              Fars-GSM - قـطـعــات یـدکــــی مـوبایل :: آيفون - iPhone :: نمایشگر گوشی iPhone 2G همراه با تاچ پد - اصلی

نظر

صبر کنید ..
                              X