اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش یک عدد آیفون5 مشکی 16گیگ آنلاک فکتوری مشابه آک!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش یک عدد آیفون5 مشکی 16گیگ آنلاک فکتوری مشابه آک!

سلام دوستان.

یک آیفون پنج مشکی، با پارت نامبر MD638LL (آمریکا) شانزده گیگ، حدود یک ماه کارکرد... به فروش می رسد.

این گوشی هیچ گونه رنگ پریدگی در اطراف و قسمت آلومینیومی ندارد ! هیچ گونه مشکلی با وایی فایی و همین طور آنتن دهی، ندارد. کلا OK هست و با خیال راحت میتونید خرید کنید.

تنها یک خال سفید در پشت گوشی هست که بسیار بسیار ریز هست ! توی عکسی که از پشت گوشی گرفته شده زوم کنید، سمت چپ آرم اپل نزدیک لبه گوشی، به زحمت قابل تشخیصه ! اصلا معلوم نیست از کجا اینطوری شده ! با یه ماژیک هم حتی میشه روش رنگ زد و دیگه به هیچ عنوان مشخص نمیشه ! این نکته رو گفتم تا بعدا خریدار نگه نگفتی ! هرچند اگه نمیگفتم هم فکر نکنم متوجه بشه کسی... بسیار بسیار ریزه !!!

این گوشی اسکرین پروتکتور نداره ! به هیچ عنوان هم ضربه نخورده و کلا تضمینی هست...

و اما قیمت ! 2200 با اطلاع از اینکه نوش الان 2350 هست این قیمت رو میدم، البته میدونم گرونه ولی هر کدوم از دوستان که با قیمت مشکل دارند، میتونند نخرند.

لطفا تحت هیچ شرایطی درخواست قیمت پایین تر نفرمائید ! در فروش گوشی عجله ای نیست ! فروش نرفت هم مهم نیست ! علت فروش هم نیاز شدید مالی هست !

با افزایش قابل توجه قیمت آکبند در بازار، قیمت رو افزایش خواهم داد ! زیر 2200 هم کلا ترجیح میدم نفروشم !

با تشکر.

لینک عکس با کیفیت از پشت گوشی : http://upcity.ir/images/64686593627329250206.jpg

photo1.jpg
    image-(3).jpg
    image-(2).jpg
    ویرایش توسط alfredo : https://i-phone.ir/forums/member/26399-alfredo در ساعت 07-01-2013, 01:36 AM

1900 خریدارم

نظر

در قیمت یه تجدید نظر بفرمایید

نظر

دوست عزیز سمت راست بالا هم یکی دیگه هست از رنگ پریدگی ها

نظر

نه اون یه تیکه گرده، رنگ پریدگیش فقط همون یک تیکه هست که توضیح دادم.

دوستان درمورد قیمت واقعا شرمندم، زیر 2200 ترجیح میدم نگهش دارم...

نظر

دستگاه که آنلاک فکتوری نیست ! آنلاک اپراتور هست . قیمت نوش چند هست ؟

نظر

قيمت نوش كه ثابت نيست، هر لحظه يه قيمته... ولي ميانگينش همون ٢٣٥٠ هست.

نظر

2 تومن میخرم

نظر

سلام دوست عزيز من 4s ام رو فروختم سريعا به 5 نياز دارم اگر 1950 ميدي و شرايط ظاهريش با عكس تغييري نكرده بهم pm بده.ممنون

نظر

سلام داداش 2 تومن من هستم

نظر

خب وقتي شما انقدر ميدين ادم بره نوشو بخره سود كرده نسبت چون ديگه ١٥٠ تومن پولي نيست كه ادمي كه داره ٢ ميليون و ٢٠٠ ميده ، نتونه بده . شما اگه قيمت رو به ٢ ميليون و ١٠٠ هم كاهش بدين شايد مشتري واست پيدا شه ولي اينجوري بعيد ميدونم !

نظر

بله ٢١٠٠ مشتري داره ولي شما اين رو هم درنظر بگيريد كه اين قيمت هايي كه بچه ها مينويسند كف قيمت هست و هركي تو بازار ميخره كه به اين قيمت ها نميخره ! و در شهرستان قيمت ها كمي بيشتره ! پس شايد براي كسي كه در شهرستان زندگي مي كند ارزش داشته باشد.

شايد كسي هم از ترس خريد گوشي كه مثل هندوانه در بسته است و ممكن است مشكل رنگ پريدگي و يا مسيج نفرستادن يا از اين قبيل مشكلاتي كه آيفون پنج دارد، ترجيح بًدهد يك گوشي تست شده كم كاركرد با خيال راحت بخرد...

درهرصورت من سعي كردم پست اول را طوري بنويسم كه جاي چانه زدن باقي نماند...

دوستان، زير ٢٢٠٠ ترجيح مي دهم گوشي را براي خودم نگه دارم...

با تشكر...

نظر

سلام با مک بوک ایر 224 نسل جدید با سایکل باتری 2 تعویض میکنید؟

نظر

سلام
                            لظفا شمارتونو بقرستید

نظر

نوشته اصلی توسط idevice نمایش پست ها
                              سلام با مک بوک ایر 224 نسل جدید با سایکل باتری 2 تعویض میکنید؟
                              والا پولش رو لازم داشتم...

حالا فرضا اگه قبول كنم، چقدر سر ميگيريد؟

نظر

صبر کنید ..
                              X