اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد DropBox

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد DropBox

همونطور كه مستحضريد Dropbox جزو يكي از معتبرترين سايت هاي ذخيره سازي اطلاعات هست و به راحتي مي توانيم از اون به عنوان يك پايگاه ذخيره سازي اطلاعات استفاده نماييم.
    كاربران قديمي دراپ باكس مي دونند كه اگر عضو اين سايت محبوب مي شديد در صفحه اصلي آن دو پوشه به نام هاي Photo و Public به صورت پيش فرض وجود داشت كه Photo براي ايجاد آلبوم عكس و Public براي آپلود فايل*ها و Share آن با دوستانتان مورد استفاده قرار ميگيرد.
    حالا مشكل من اينه كه بعد از عضو شدن اين پوشه Public وجود نداره و تنها Photo وجود داره. كسي به اين مشكل بر خورده؟ و يا راه حلي داره؟!
    اين نمونه عكس دراپ باكس قديمي هست كه پوشه Public در آن به صورت پيش فرض وجود داشت:

سلام.من توی گوشیم این برنامه رو همینطوری نصب کردم عکسای داخل گوشیمم حذف کردم و گوشیم رو دزدیدن حالا که از کامپیوتر به این نرم افزار رفتم عکسام همش توش بود باوجود اینکه حذفشونم کرده بودم از تو گوشیم آیا گوشیمو که دزدیدن از طریق این نرم افزار عکسامم پیدا کردن؟؟؟؟خیلی ضروریه لطفا جواب بدین

نظر

نوشته اصلی توسط ava.rst نمایش پست ها
      سلام.من توی گوشیم این برنامه رو همینطوری نصب کردم عکسای داخل گوشیمم حذف کردم و گوشیم رو دزدیدن حالا که از کامپیوتر به این نرم افزار رفتم عکسام همش توش بود باوجود اینکه حذفشونم کرده بودم از تو گوشیم آیا گوشیمو که دزدیدن از طریق این نرم افزار عکسامم پیدا کردن؟؟؟؟خیلی ضروریه لطفا جواب بدین
      سلام ، هم میشه هم نه !! جوابش قطعی نیست !! گوشی که دزدیده میشه اگر یارو یک جو عقل تو سرش باشه فورا خاموش میکنه و بعد چون عقل تو سرش نیست احتمالا ریستور میکنه که در این صورت احتمالا دیگه به دردش نمیخوره و جریان عکسها هم منتفی میشه !! اگه گوشی رو روشن کنه ۳ حالت داره ، ۱ اینکه وارد دراپ باکس میشه و بعد باید sign in کنه که در این صورت بازم جریان عکس ها منتفی هستش ۲ اینکه وارد دراپ باکس میشه که قبلا sign in شده و چون شما عکس هارو حذف کردید عکسها رو نمیتونه ببینه و ۳ اینکه ممکنه با تمام این حرفا بازم همه چیز قابل دیدن باشه که احتمالش کمه البته !! اگر با کامپیوتر پسورد رو عوض کنید هر کس هرجا بخواد وارد بشه مجبوره sign in کنه نگران نباشید انشاا... که مشکلی نیست ! امیدوارم پیدا بشه هم گوشی هم دزدش !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
        سلام ، هم میشه هم نه !! جوابش قطعی نیست !! گوشی که دزدیده میشه اگر یارو یک جو عقل تو سرش باشه فورا خاموش میکنه و بعد چون عقل تو سرش نیست احتمالا ریستور میکنه که در این صورت احتمالا دیگه به دردش نمیخوره و جریان عکسها هم منتفی میشه !! اگه گوشی رو روشن کنه ۳ حالت داره ، ۱ اینکه وارد دراپ باکس میشه و بعد باید sign in کنه که در این صورت بازم جریان عکس ها منتفی هستش ۲ اینکه وارد دراپ باکس میشه که قبلا sign in شده و چون شما عکس هارو حذف کردید عکسها رو نمیتونه ببینه و ۳ اینکه ممکنه با تمام این حرفا بازم همه چیز قابل دیدن باشه که احتمالش کمه البته !! اگر با کامپیوتر پسورد رو عوض کنید هر کس هرجا بخواد وارد بشه مجبوره sign in کنه نگران نباشید انشاا... که مشکلی نیست ! امیدوارم پیدا بشه هم گوشی هم دزدش !!

Sent from my iPhone using Tapatalk
        امیدوارم طرف نرفته بشه توش چون من بعد از چند ماه فهمیدم عکسا رفته تو اون برنامه و از تو کامپیوتر پاکشون کردم..!این تکنولوژیم برا ما شر شده بخد...ممنون از راهنماییتون

نظر

صبر کنید ..
        X