اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد تعويض برد 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد تعويض برد 3gs

با سلام

یک ایفون 3gs 32gig دارم که روشن نمیشه و پیش کسایی که بردم اعتقادشون بر این بود که باید برد گوشی کاگل عوض شه و یکی گفت که بر اثر جریان برق زید اینطوری شده ( البته من از این حرفها چیزی سر در نمیارم )

میخواستم بدونم ایا جایی هست که برد گوشی را کامل عوض کنه ؟؟ یا اینکه بتونه تعمیرش کنه ؟؟

و یک سوال دیگه ایا این گوشی همینطوری ارزشی داره به خاطر لوازمش ( البته به جز بردش )

با دفتر سايت تماس بگيريد!
    بله بازم ارزش داره!
    شما يقين دارين مشكل سخت افزاريه!؟
    ريستور كرديد!؟امكانش هست!؟

نظر

متاسفانه مشکلات مشابه برای 3Gs ها گاهی پیش میاد و عمدتا به دلیل استفاده از شارژر ها ی غیر اصلی یا شارژر فندکی ماشین یا حتی شارژر های گریفین و ... هست
      در حال حاضر برد سالم 3Gs سراغ ندارم برای تعویض اما قبل از اون باید حتما مدار های محافظ و باتری رو تست کرد

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
        با دفتر سايت تماس بگيريد!
        بله بازم ارزش داره!
        شما يقين دارين مشكل سخت افزاريه!؟
        ريستور كرديد!؟امكانش هست!؟
        اولا تشکر از پاسختون

ببینید قبل از اینکه بدم دست تعمیر کارها گوشی روشن میشد ولی وقتی باطری داشت
        چون من فکر میکردم مشکل باطری داره اخه بسیار زود باطریش تومو میشد و وقتی باطری نو مینداختم توش با همون شارژی که تو باطری بود روشن میشد و کار هم میکرد ولی گوشی به هیچ عنوان شارژنمیشد یه باطری دیگه هم خریدم و انداختم توش باز روشن شد و کار کرد ولی الان کلا خاموشه البته منم دیگه باطری براش نخریدم ولی یکی از تعمیر کارها گفت من ( اگه اسمشو درست بگم ) مخزن تغذیشو عوض کردم ولی مشکل از اونم نبود

در ضمن من از سخت افزار چیزی سر در نمیارم این حرفی بود که چندتا تعمیرکار بهم گفتن البته یادمه قبل از اینکه ببرمش برای تعمیر وقتی با usb به کامپیوتر وصلش میکردم گوشی تا جایی بالا میومد که صدای وصل شدنش به کامپیوتر میومد و بعد ریست میشد البته چند بارم بالا اومد ولی بازم سریع ریست میشد خواستمم ریستور کنم یادمه نشد

چجوری میشه با دفتر سایت تماس گرفت

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
        متاسفانه مشکلات مشابه برای 3Gs ها گاهی پیش میاد و عمدتا به دلیل استفاده از شارژر ها ی غیر اصلی یا شارژر فندکی ماشین یا حتی شارژر های گریفین و ... هست
        در حال حاضر برد سالم 3Gs سراغ ندارم برای تعویض اما قبل از اون باید حتما مدار های محافظ و باتری رو تست کرد
        بله منم همین احساسو دارم چون دفعه اخری که شارژ شد احساس گرمایی پشت ایفون کردم

من خودم میتونم اونارو تست کنم ؟ یا باید تعمیر کار این کارو بکنه ؟

نظر

دوستان در مورد تعویض یا تعمیرش کسی نظری نداره و ایا دفتر سایت این کارو میکنه ؟؟ کسی جای مطمئنی نمیشناسه ؟؟

امروز گوشیمو گرفتم و وقتی به شارژ میزنم صدایی که شارژ میشه را میده ولی خب گوشی بالا نمیاد دیگه

میشه راهنماییم کنید
          ویرایش توسط mahyareee : https://i-phone.ir/forums/member/13466-mahyareee در ساعت 16-01-2013, 12:09 AM

نظر

صبر کنید ..
          X