اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رمز اپل اي دي گم شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رمز اپل اي دي گم شده

من رمز اپل اي دي مُ گم كردم چيكاربايد كنم ميخوام يه ID ديگه بسازم چيكار كنم كمكم كنيييين ميخوام برنامه هامو up كنم نميتونم
    چه جوري اين id پاك كنم ؟؟ يكي ديگه بسازم

دوست عزیز اگه ایمیل اپل ایدیتونو میدونین ریکاوری کنین پسوردتونو

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
      دوست عزیز اگه ایمیل اپل ایدیتونو میدونین ریکاوری کنین پسوردتونو
      Mishe bishtar rahnamaii konin daghighan chikar konam??

نظر

نوشته اصلی توسط Iphone4ss نمایش پست ها
        Mishe bishtar rahnamaii konin daghighan chikar konam??
        دوست گرامی شما طبق قوانین باید فارسی تایپ کنید..

نظر

وارد ایتونز بشین , جایی که میخواین sign in کنین با رنگ آبی بالای جایی که میخواین پسورد بزنین نوشته forgot ? رو برنین بعد در صفحه باز شده ایمیلتون رو وارد کنید پسورد برای ایمیلتون ارسال میشه

نظر

اپل اي ديمو ريكاوري كردم مرسي درست شد منتها ميخوام برنامه upكنم يه اپل اي دي ديگه مياد كخ فقط من ميتونم passwordo بزنم تو i cloud اي دي خودمه نميدونم اين اي دي از كجا اومده applecenternaemi@yahoo.com

نظر

مشكله پسورد حل شد مرسي حالا يكي ديگه ببخشيد!!
              ميخوام برنامه up كنم اي دي خودم نمياد كه passamo بزنم يه اي دي ديگه مياد applecenternaemi@yahoo.com
              كه نميدونم از كجا اومده ؟؟ ولي توي icloud اي دس خودم رو گوشيه

نظر

فقط هم براي up كردن اون اي دي مياد واسه install اي دي خودم ميااااد

نظر

نوشته اصلی توسط Iphone4ss نمایش پست ها
                  فقط هم براي up كردن اون اي دي مياد واسه install اي دي خودم ميااااد
                  حوب شما قبلا با اون آیدی برنامه دانلود کردید الان با این جدید که نمیتونید برنامه های قبلی رو که با اون آیدی نصب کردی آپدیت کنید برای آپدیت اونا باید پس آیدی قبلی رو داشته باشید!

نظر

سلام ميشه راهنمايي كنيد منو كه مشكله وصل شدنه ايفونم كه باusbبه رايانه است حل بشه كه بتونم برنامهاي دانلود شدرو ازرايانه انتقال بدم به ايفون3G 

نظر

نوشته اصلی توسط KamyR1982 نمایش پست ها
                      سلام ميشه راهنمايي كنيد منو كه مشكله وصل شدنه ايفونم كه باusbبه رايانه است حل بشه كه بتونم برنامهاي دانلود شدرو ازرايانه انتقال بدم به ايفون3G 
                      موقعه وصل شدن هيج عملي اتفاق نميافته فقط عكساي توي كًوشي رونشون ميده
                      ویرایش توسط KamyR1982 : https://i-phone.ir/forums/member/127735-kamyr1982 در ساعت 09-07-2013, 02:43 AM

نظر

اپل از من يوزر پسوورد اكانتم رو ميخواد ،كه قبلاً با فايندر وارد كرده بودم و بنا به دلايلى كه نميدونم اپل اكانتم رو از كار انداخت،والانم هرچى ميل ريست پسوورد ميفرستم بازم ،اپل جواب نميده،من فقط ميل از اين اكانتم به خاطر دارم،وسوالهاى امنيتى رو فراموش كردم چون مال ٣ سال پيش بوده،حالا هم كه اكتيو نميشه ايفونم به خاطر همين موضوع.

نظر

نوشته اصلی توسط badboy1313 نمایش پست ها
                          اپل از من يوزر پسوورد اكانتم رو ميخواد ،كه قبلاً با فايندر وارد كرده بودم و بنا به دلايلى كه نميدونم اپل اكانتم رو از كار انداخت،والانم هرچى ميل ريست پسوورد ميفرستم بازم ،اپل جواب نميده،من فقط ميل از اين اكانتم به خاطر دارم،وسوالهاى امنيتى رو فراموش كردم چون مال ٣ سال پيش بوده،حالا هم كه اكتيو نميشه ايفونم به خاطر همين موضوع.
                          ایمیل پشتیبانی هم به یاد ندارید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                            ایمیل پشتیبانی هم به یاد ندارید ؟
                            خدمت شما.
                            iTunesStoreSupport@apple.com

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

فقط همين ميل رو رادم قبلاً هم به همين ميفرستاد،

نظر

صبر کنید ..
                              X