اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فوری!فوری!reset ایفون و خراب شدن ان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فوری!فوری!reset ایفون و خراب شدن ان

سلام و خسته نباشید
    اقا من خواستم گوشیم رو دوباره جیلبریک کنم فکر کردم که کاریش نمیشه
    بعد رفتم از تو گوگل دنبال اموزش
    یک جا نوشته بود اگه می خوان سرعت جیلبریکتون زیاد بشه برین Settings--->General--->Reset و این قسمت یعنی Erase all Content and Settings رو بزنید
    حالا زدم همش تو قسمت loading گیر کرده نه لوگوی اپل میاد نه صفحه اصلی
    می ترسم هر لحظه شارژش تموم بشه و خراب تر بشه
    ممنون میشم اگر فوری کمکم کنید

درست متوجه نشدم دوباره جیبریک کنید ؟ یعنی جیلبریک بوده میخواستین دوباره جیلبریک کنین ؟
    موقعی که جیلبریک هست نباید reset all setting کنید چون دیگه بالا نمیاد..
    باید ریستور کنید به آخرین ورژن بسته به نوع گوشیتون اگه آیفون 4 یا 3gs هست و فایل shsh رو دارید میتونید برگردین به 5.1.1 و جیلبریک بمونید اگه نه هم که باید برین آخرین ورژن

نظر

سلام
      بله اشتباه از من بود
      من ایفون 4 دارم وقتی وصل میکنم به کامپیوتر و ایتونز رو اجرا می کنم ایفون رو پیدا نمی کنه !
      چه کار کنم؟
      راهی دیگه ای هست که ریستور کنم؟

نظر

گوشی رو به حالت dfu ببرین ...اول کلید هوم و پاور رو با هم بگیرین تو گوشی خاموش بشه بعد چند لحظه صبر کنین ...دوباره هوم و پاور رو واسه 10 ثانیه بگیرین بعد از 10 ثانیه دستتون رو از رو پاور بردارین و رو هوم همونجور نگه دارین بعد از چند ثانیه میره رو dfu اونوقت آیتونز میشناستش واسه ریستور...توجه کنید گوشی باید به کامپیوتر وصل باشه و آیتونز هم باز باشه
        راستی اگه shsh ورژن 5.1.1 رو دارین متونین از این روش هم دانگرید کنین

http://www.i-phone.ir/forums/thread75042.html
        ویرایش توسط Smh1983 : https://i-phone.ir/forums/member/85474-smh1983 در ساعت 27-12-2012, 05:59 PM

نظر

سلام
          کاری که گفتید رو انجام دادم پاور و هوم رو نگه داشتم خاموش شد بعد علامت اپل امد باز هوم و پاور رو نگه داشتم و همان طور که گفتید بعداز 10 ثانیه دستم رو از روی پاور برداشتم حالا به صفحه اصلی امد
          الان درسته یا تو حالت dfu هست؟
          باز هم ممنون از راهنماییتون از صبحه دارم دنبال راه حل می گردم

نظر

عزیزم گوشی رو وصل کن به کامپیوترت بعد خاموشش کن بعد ببر dfu اونوقت دستگاهت به عنوان یه یو اس بی درایو شناخته میشه اگه این اتفاق افتاد درست به dfu بردی بعدم میتونی رستور کنی..
            http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

نگاه اونجا که هوم و پاور رو میگیری گوشی که خاموش شد سریع دستتو بردار تا دوباره روشن نشه...بعد از چند لحظه که مطمین شدی خاموشه اون کارا رو بکن...وگرنه وقتی گوشی رو آرم اپل هست یا روشن هست که فایده نداره 10 ثانیه بگیری
              طبق گفته پویا جان موقعی که به کامپیوتر وصلی اول خاموش کن بعد اون کارا رو انجام بده

نظر

خیلی ممنون از راهنماییتون
                فقط یک سوال من ورژن موبایلم 5.1.1 هست اگر ریستور کنم میره به 6.0.1
                راهی هست که دوباره به 5.1.1 ریستور کنم؟
                با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط MaRc0 نمایش پست ها
                  خیلی ممنون از راهنماییتون
                  فقط یک سوال من ورژن موبایلم 5.1.1 هست اگر ریستور کنم میره به 6.0.1
                  راهی هست که دوباره به 5.1.1 ریستور کنم؟
                  با سپاس
                  اگر SHSH ورژن 5.1.1 را ذخیره کرده باشید، با توجه به این که پردازنده iPhone 4 ، مدل A4 هست می تونید دانگرید کنید.

نظر

سلام لطفا کمکم کنید چند روز پیش از فرانسه یه گوشی آیفون3gs برام فرستادن با فریمور 4.3.3 و بیس باند 05.16.02 بدون اینکه بکاپ بگیرم اومدم به فریمور 6.1 ریستور کردم الان با نرم افزار اسنوباز یه کاستوم فریمور درست کردم که بعد از ریستور با آیتونر دیگه گوشی روشن نمیشه تو رو خدا کمکم کنید

نظر

صبر کنید ..
                    X