اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب لینوکس روی مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب لینوکس روی مک بوک پرو

سلام خدمت دوستان، میخواستم بدونم که آیا امکانش هست که لینوکس روی مک بوک نصب کرد؟ البته منظورم vware نیستا ! و اگه میشه آیا کاراییش فرقی نمیکنه به لینوکس روی یه لپ دیگه؟

با تشکر

بله از شدن که میشه
    اما پیشنهاد می کنم از روی همون vmware نصب کنید چون لینکس به پردازش خیلی خیلی قوی احتیاجی نداره
    متاسفانه تا حالا فرصتی نشده که آموزشی روی انجمن قرار بدیم اما این لینک می تونه کمکتون کنه

Install Linux on Your Mac | Mac|Life
    ویرایش توسط shayanB : https://i-phone.ir/forums/member/7-shayanb در ساعت 26-12-2012, 03:56 PM
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

بسیار متشکرم از شما ! پس یعنی اگه لینوکس بدون vware نصب کنم مثل یه pc معمولی کار میکنه و هیچ مشکلی نداره؟ باید از طریق bootcamp نصب کنم دیگه؟ و اینکه vware نسخه مک مثل ویندوز هست؟ آخه رو vware ویندوز که نصب میکنی یه ذره سرعتش پایینه !

نظر

نصب لینوکس روی مک بوک پرو

بله اين حالت نصب عادي هست و عادي هم كار ميكنه
        تو لينكي كه دادم دقيق توضيح داده شده
        روش كار شبيه بوت كمپ هست

من تو ويندوز با vmware كار نكردم اما تو مك با آخرين نسخه vmware مدت كمي با لينوكس كار كردم
        مشكل كندي نداشتم

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط shayanB : https://i-phone.ir/forums/member/7-shayanb در ساعت 26-12-2012, 03:56 PM
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

ببخشید یه سوال دیگه داشتم، در حال حاضر win8 رو روی مک بوک بدون vware نمیشه نصب کرد ؟

نظر

بله
            ولی برای استفاده بهتر باید از آخرین نسخه bootcamp دستگاهتون استفاده کنید
            برای اطلاعات بیشتر روی لینک کلیک کنید

ویرایش توسط alisanie : https://i-phone.ir/forums/member/2915-alisanie در ساعت 26-12-2012, 04:39 PM

نظر

در مورد درایور های مک بوک چی؟ آیا وقتی مک نصب میکنم باید برای مک بوک دراور هاشو نصب کنیم؟ روی ویندوز چی؟ و اگر آره ، از کجا باید درایور هاشو تهیه کنیم؟

نظر

مک بوک درایور نداره!
                اون یکی سوالتون رو نمی فهمم یعنی چی!

نظر

منظورم اینه که اگه ویندوز روی مک بوک نصب کنم، درایور لازم داره دیگه؟ باید از کجا درایور هاشو تهیه کرد؟

نظر

پیشنهادم لینک زیر هست
                    برای ویندوز ۷ و ۸ فرقی نداره

نظر

ببخشید دوستان من نیاز به مشاوره درباره خرید مک بوک داشتم، هرچی جستجو کردم تو فروم جایی پیدا نکردم، لطفا راهنمایی کنید.

نظر

سلام
                        لینک زیر رو ببینید و سوالات رو اونجا مطرح کنید

نظر

نوشته اصلی توسط 4nti.g0d.71 نمایش پست ها
                          ببخشید دوستان من نیاز به مشاوره درباره خرید مک بوک داشتم، هرچی جستجو کردم تو فروم جایی پیدا نکردم، لطفا راهنمایی کنید.
                          شما می تونید در انجمن سؤالات قبل از خرید تاپیکی برای مشورت گرفتن از دیگران ایجاد کنید و اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن سوالات شما نیست.

نظر

صبر کنید ..
                          X