اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iPhone 4 Lock با قیمت عالی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iPhone 4 Lock با قیمت عالی

سلام به همگی دوستان . از عنوان پیداست یه آیفون 4 16گیگ موجوده با شرایط و حال و احوال زیر :

1- گوشی از سوئد به عنوان آنلاک فکتوری خریداری شده ولی متاسفانه چون خریدار ناوارد بوده گوشی لاک از آب در اومده

2- Baseband گوشی آپدیت شده و فعلا آنلاک کردنش فقط با پرداخت قرارداد به اپراتور امکان پذیره .

3- کارتن گوشی موجوده ؛ رنگ اصلی گوشی مشکی بوده ولی قابش توسط اپل استور به رنگ سفید تغییر یافته :دی

4- باطری گوشی و دکمه هوم توسط اپل استور در سوئد تعویض شده . ( وقتی گوشی رو تکان میدید کمی احساس لق بودن داخل گوشی وجود داره ولی هیچ مشکلی نداره )

5- گوشی خط و خش داره البته نه اونطور که فکر کنید ، محافظ صفحه نداشته ! رو نوار فلزی هم خط و خش دیده میشه ! کابل USB هم کمی پارگی داره ولی بدون هیچ مشکلی کار میکنه

پس تا به اینجای کار این گوشی فقط امکان استفاده به عنوان آیپاد رو داره در همین شرایط . مگر اینکه با Gmate یا پرداخت قرارداد ( مبلغ 450هزار تومان ) آنلاک دائم بشه .

و اما قیمت ! الان اگر بخواید یه آیپاد نسل جدید بخرید باید حداقل 1میلیون ناقابل پیاده شید یا اگر نسل قدیم بخواید تقریبا 500هزار پیاده شید .

با توجه به مبلغ قرارداد ( اگر احیانا کسی بخواد آنلاک کنه ) من قیمت پایه رو 580هزار تومن قرار میدم . عکسها اضافه شد .
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط arten : https://i-phone.ir/forums/member/6134-arten در ساعت 26-12-2012, 01:38 AM

سلام
    ببخشید میتونم بپرسم لاک کدوم اپراتور سوئد هست ؟
    امکان ارائه imei براتون مقدوره ؟
    راستی اون قاب مشکیش هم دارید یا همونجا تعویض شده ؟ باطری دیگه چرا تعویض شده !!!

نظر

iPhone 4 Lock با قیمت عالی

دوست عزيز تو اين گوشي بحمدالله جايي نمونده كه تغييرش نداده باشن باطري،قاب،بيسبند،اون كابل شارژر اصلش ٤٠-٥٠پولشه،تازه اگر بشه با اون اوپراتوري كه قرار داد داره انلاكش كرد كلي هم هزينه ي اونه،خط و خشم كه داره،
      شما آپ حساب كن ايشالا خوب بفروشي

نظر

نوشته اصلی توسط tarashee نمایش پست ها
        سلام
        ببخشید میتونم بپرسم لاک کدوم اپراتور سوئد هست ؟
        امکان ارائه imei براتون مقدوره ؟
        راستی اون قاب مشکیش هم دارید یا همونجا تعویض شده ؟ باطری دیگه چرا تعویض شده !!!
        لاک اوپراتور Tele2 هست ( پوکه سیم کارت هم داخل جعبست ) نه عزیز اون قاب مشکیش اینجا نیست . این بنده خدا اومده کار درستی کنه عوض کرده ! البته من مطمئن نیستم . به من اینطوری گفته !

نوشته اصلی توسط ahmadra.2520 نمایش پست ها
        دوست عزيز تو اين گوشي بحمدالله جايي نمونده كه تغييرش نداده باشن باطري،قاب،بيسبند،اون كابل شارژر اصلش ٤٠-٥٠پولشه،تازه اگر بشه با اون اوپراتوري كه قرار داد داره انلاكش كرد كلي هم هزينه ي اونه،خط و خشم كه داره،
        شما آپ حساب كن ايشالا خوب بفروشي
        حرف شما درسته عزیزم . ولی در هر حال گوشی داره کار میکنه و هیچ مشکلی نداره . و اما در نهایت با این پول شما یه آیپاد که هیچ جنازه آیفون رو هم بهت نمیدن !

فعلا با همین شرایط 625 تو فروم همسایه مشتری داره !
        ویرایش توسط arten : https://i-phone.ir/forums/member/6134-arten در ساعت 26-12-2012, 06:12 AM

نظر

كدوم شهريد و كدوم شهرا تحويل ميديد؟
          با ايپاد ٤ كه هنوز گارانتي داره ٨ گيگ عوض ميكنيد؟
          با ٥٠٠ ميشه كارمون؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
            كدوم شهريد و كدوم شهرا تحويل ميديد؟
            با ايپاد ٤ كه هنوز گارانتي داره ٨ گيگ عوض ميكنيد؟
            با ٥٠٠ ميشه كارمون؟؟؟
            تعویض خیر . با اون قیمت هم خیر . تهران هستم و ترجیح میدم تهران حضوری این گوشی رو تحویل بدم که بعدا شک و شبه ای پیش نیاد .

واقعا چه انتظاری دارید که 500 پیشنهاد میدید ؟ خدا شاهده مغازه داره علاالدین که خودش میدونه چجوری سرش کلاه نره به من 530 قیمت داده ! خدا میدونه خودش میخواد چند بفروشه و باهاش چی کار کنه ! یه پست بالاتر هم عرض کردم 625 تو فروم همسایه مشتری داره .

خیلی هم پیگیر بودید پی ام کنید آدرس فروم رو بدم
            ویرایش توسط arten : https://i-phone.ir/forums/member/6134-arten در ساعت 26-12-2012, 01:49 PM

نظر

خب دوست عزيز خودتون ميگيد ٤٨٠ فقط انلاكيشه!
              با ٥٨٠ هم ميشه يه ميليون خب يكو سيصد قيمت نوشه!
              حالا بجز لاك بودن مشكلاي ديگه اي هم داره
              نميخوام بزنم تو سر مال ولي خب يهوحساب سر انگشتيه ديگه!
              در هر صورت٠٠٠
              موفق باشيد

نظر

سلام دوست من اگه راه بیای من خریدارم زنگ بزن صحبت کنیم 09126138726

نظر

نوشته اصلی توسط arten نمایش پست ها
                  تعویض خیر . با اون قیمت هم خیر . تهران هستم و ترجیح میدم تهران حضوری این گوشی رو تحویل بدم که بعدا شک و شبه ای پیش نیاد .

واقعا چه انتظاری دارید که 500 پیشنهاد میدید ؟ خدا شاهده مغازه داره علاالدین که خودش میدونه چجوری سرش کلاه نره به من 530 قیمت داده ! خدا میدونه خودش میخواد چند بفروشه و باهاش چی کار کنه ! یه پست بالاتر هم عرض کردم 625 تو فروم همسایه مشتری داره .

خیلی هم پیگیر بودید پی ام کنید آدرس فروم رو بدم
                  دوست من اگر علاالدین 530 میخواد و تو فروم همسایه 625 مشتری داره قطعا رد کن بره چون کسی که 625 از شما بخره باید 470 بده برای انلاک و قیمت اش میشه حدود 1100 !!!
                  چون الان بدون مشکل ایفون 4 انلاک فکتوری تا 1050 معامله میشه (تعمیر نشده)بالاخره باید فرقی داشته باشه گوشی شما حتی اگر با هزینه 470 هزار تومانی مابتفاوت لاک و انلاک , انلاک بشه و کمی از قیمت انلاک پایین تر باشه چون به هر ترتیب انلاک فکتوری که نیست! بنده هم 530 پیشنهاد میدم
                  ضمنا اگر کابل اش پارگی داره دلیل: کابل اصلی اپل نیست

نظر

نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
                    دوست من اگر علاالدین 530 میخواد و تو فروم همسایه 625 مشتری داره قطعا رد کن بره چون کسی که 625 از شما بخره باید 470 بده برای انلاک و قیمت اش میشه حدود 1100 !!!
                    چون الان بدون مشکل ایفون 4 انلاک فکتوری تا 1050 معامله میشه (تعمیر نشده)بالاخره باید فرقی داشته باشه گوشی شما حتی اگر با هزینه 470 هزار تومانی مابتفاوت لاک و انلاک , انلاک بشه و کمی از قیمت انلاک پایین تر باشه چون به هر ترتیب انلاک فکتوری که نیست! بنده هم 530 پیشنهاد میدم
                    ضمنا اگر کابل اش پارگی داره دلیل: کابل اصلی اپل نیست
                    رد شد رفت

با تشکر از مدیران لطفا تاپیک رو ببندید

نظر

صبر کنید ..
                    X