اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه Google Maps بطور رسمی در اپ استور قرار گرفت.

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه Google Maps بطور رسمی در اپ استور قرار گرفت.

همانطور که مطلع هستید٬ در iOS 6 ٬ اپل در برنامه Maps ٬ از نقشه های گوگل استفاده نکرد و ترجیح داد از نقشه های اپل استفاده کند.

دقایقی پیش٬ گوگل نرم افزار Google Maps را برای آیفون و آیپاد منتشر کرد تا کاربران بتوانند بخوبی گذشته٬ از نقشه های گوگل برای ناوبری استفاده کنند.

البته این همه ماجرا نیست٬ گوگل سعی کرده است این نرم افزار را با قابلیت های بیشتری نسبت به گذشته وارد اپ استور کند. از امکانات این برنامه میتوان به
    • راهنمای صوتی
    • راهنمای وسایل نقلیه عمومی
    • حالت street view
    • راهنمای بهترین مکان ها برای خوردن٬ آشامیدن٬ خرید کردن و بازی کردن
    • نظر دادن و استفاده از نظرات سایر افراد برای انتخاب بهتر.

اشاره کرد.

علاوه بر اینها شما میتوانید به گوگل لاگین کنین و به تمام جستجوی های قبلیتون از هر جایی دسترسی پیدا کنین.
    مدیر بخش نقشه های گوگل پیرامون این اپلیکیشن گفته است که نرم افزار موجود برای آیفون٬ حنی از نسخه آندرویدی خود نیز بهتر است و همچنین او نوید این را داده است که امکانات بیشتری از قبیل ساپورت آیپد و حالت استفاده بصورت آفلاین را برای این اپلیکیشن در راه است.

دانلود رایگان Google Maps :

اپل با حذف Google maps و یوتویب کار بزرگی برای کاربران ios کرد برای اینکه این کار گوگل رو مجبور کرد که این سرویس ها رو برای ios بعد از ۵ سال آپدیت کند و هم تقریبا هم سطح ورژن آندرویدیش کند
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

خوبه نسبت به نقشه هاي خود اپل و اپهاي نوكيا و .... أما اون مپ قبلي چيزي داشت انگاري اين اپ كم داره اونم مسير يابي
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

تا اونجایی که یادمه، مدیر عامل گوگل گفته بود که اپل حذف شدن گوگل مپ رو از قبل به ما اعلان نکرده بود!
        دم اپل گرم که با این کارش گوگل رو مجبور کرد یه تکونی به خودش بده، ولی اپل اگر واقعا" به فکر کاربراش بود دسته کم از چند ماه قبل به گوگل اعلان میکرد تا اونا این app رو زودتر از اینها تهیه میکردن.
        این میون من و شمای یوزر هزینه ی این کار رو پرداخت کردیم که اصلا" منصفانه نبود

کافیه یک بار مثل من یک زیرگذر/دور برگردون رو رد کنید و کیلومترها گم وگور بشید تا درک کنید این کار اپل چه کار احمقانه ای بود

نظر

نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
          تا اونجایی که یادمه، مدیر عامل گوگل گفته بود که اپل حذف شدن گوگل مپ رو از قبل به ما اعلان نکرده بود!
          این کمی خنده داره چون فکر کنم حدود ۲ ماه قبل از WWDC 12 تو همین انجمن خبرش رو منتشر کردیم که نقشه های اپل قراره جایگزین نقشه های گوگل بشه
          جالبه که ما خبر داشتیم و مدیر گوگل نداشت

کافیه یک بار مثل من یک زیرگذر/دور برگردون رو رد کنید و کیلومترها گم وگور بشید تا درک کنید این کار اپل چه کار احمقانه ای بود
          ایده نقشه های اختصاصی به هیچ وجه احمقانه نیست. هیچ نقشه های روز اول کامل نیست اما هر شرکتی که نقشه های خودش رو داشته باشه میتونه به بهترین شکل ممکن اون نقشه ها رو با دیگر اپلیکیشن هاش یکی کنه. در گوگل مپز اپل هیچ دسترسی برای اضافه کردن سرویس های دیگه نداشت
          اما در نقشه های خودش حداقل کاری که از روز اول کرد این هست که قابلیت سیری رو با نقشه ها مچ کرد و سیری کنترل صوتی نقشه های رو به عهده گرفت
          اتفاقا همین دیشب اپلیکیشن Find my iphone هم آپدیت شد و اپل به کمک نقشه های اختصاصیش تونست کاری کنه که اگر آیفون شما در جای دیگری باشه فقط مکان اون رو روی نقشه به شما نشون نده و با این آپدیت آخری این برنامه شما رو راهنمایی می کنه که چطور و از کدوم مسیر ها برید که سریعتر به دستگاهتون برسید
          آدم گاهی قبل از نظر دادن باید یک قدم بره عقب که زاویه دیدش رو بزرگتر کنه
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
            خوبه نسبت به نقشه هاي خود اپل و اپهاي نوكيا و .... أما اون مپ قبلي چيزي داشت انگاري اين اپ كم داره اونم مسير يابي
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
            چرا مسيريابي هم داره. عين مال اپل و در حالت ٣ بعدي هم نشان ميده. كافيه جايي كه مي خوايد بريد دستتون رو روش براي چند ثانيه نگه داريد و علامت ماشين را انتخاب كنيد

Sent from my iPad mini using Tapatalk HD

نظر

سلام
              جریان چیه که نمیشه نصبش کرد من هرکاری میکنم errorمیده نه با گوشیم نه با آیپدم نمیتونم نصبش کنم!!

نظر

این که فقط برای ایفونه
                برای ایپد کیفیت اش پایینه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

ویدئو تبلیغاتی جالب این اپلیکیشن:

نظر

مدیر بخش نقشه های گوگل پیرامون این اپلیکیشن گفته است که نرم افزار موجود برای آیفون٬ حنی از نسخه آندرویدی خود نیز بهتر است و همچنین او نوید این را داده است که امکانات بیشتری از قبیل ساپورت آیپد و حالت استفاده بصورت آفلاین را برای این اپلیکیشن در راه است.
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

لذت برديم گوگل جان

نظر

سرعتش که خیلی عالیه، ولی نمیدونم من گزینه pin کردن (همونیکخه محلتو با سنجاق علامتگذاری میکنه)رو پیدا نمیکنم یا این گزینه برداشته شده؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                          سرعتش که خیلی عالیه، ولی نمیدونم من گزینه pin کردن (همونیکخه محلتو با سنجاق علامتگذاری میکنه)رو پیدا نمیکنم یا این گزینه برداشته شده؟
                          براي اين كار فكركنم بايد انگشتت چندثانيه روي اون محل نگه داري.

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

دوستان براي ايران راهنماي صوتي نداره؟؟؟؟
                            چطور بايدفعالش كنيم؟؟؟

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                              چند لحظه رو محل مورد نظر نگه دار pin مياد.

نظر

صبر کنید ..
                              X