اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه Google Maps بطور رسمی در اپ استور قرار گرفت.

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان اين برنامه گوگل هم بي اشكال نيست. گزينه محل جاري ميزنم.من اشتباهاً درآدرس خونه قبليمون كه سه ماه پيش بوديم نشون ميده!!!!!!

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

واقعا از نظر اینترفیس و عملکرد یک سر و گردن بالاتر از ورژن اندروید هستش. خیلی عالیه
      دوستان قابلیت استریت ویو چطوری فعال میشه؟

نظر

راهنمای صوتی به چه صورت فعال میشه؟

یکی از اشکالاتش اینه که تنظیمات رو میره از ستیگ گوشی میخونه و گوشی من که روی امریکاس مسافتها رو به مایل میده

Sent from my iPhone 5 (IOS 6.0.1)

نظر

چطور ميشه آورد روي ايران؟

نظر

برا منم نصب نميشه و خطا ميده!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

هيتلرشكن بزن درست ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                این کمی خنده داره چون فکر کنم حدود ۲ ماه قبل از WWDC 12 تو همین انجمن خبرش رو منتشر کردیم که نقشه های اپل قراره جایگزین نقشه های گوگل بشه
                جالبه که ما خبر داشتیم و مدیر گوگل نداشت

ایده نقشه های اختصاصی به هیچ وجه احمقانه نیست. هیچ نقشه های روز اول کامل نیست اما هر شرکتی که نقشه های خودش رو داشته باشه میتونه به بهترین شکل ممکن اون نقشه ها رو با دیگر اپلیکیشن هاش یکی کنه. در گوگل مپز اپل هیچ دسترسی برای اضافه کردن سرویس های دیگه نداشت
                اما در نقشه های خودش حداقل کاری که از روز اول کرد این هست که قابلیت سیری رو با نقشه ها مچ کرد و سیری کنترل صوتی نقشه های رو به عهده گرفت
                اتفاقا همین دیشب اپلیکیشن Find my iphone هم آپدیت شد و اپل به کمک نقشه های اختصاصیش تونست کاری کنه که اگر آیفون شما در جای دیگری باشه فقط مکان اون رو روی نقشه به شما نشون نده و با این آپدیت آخری این برنامه شما رو راهنمایی می کنه که چطور و از کدوم مسیر ها برید که سریعتر به دستگاهتون برسید
                آدم گاهی قبل از نظر دادن باید یک قدم بره عقب که زاویه دیدش رو بزرگتر کنه

در اینکه جایی خوندم که مدیر عامل گوگل همچین حرفی زده بود شکی ندارم، فکر کنم تو redmondpie بود. حوصلم نمیشه کلی وقت صرف پیدا کردن رفرنس کنم..
                شاید منظورش از بی خبری این بوده که اپل بهشون اعلان نکرده یا چیزی تو این مایه ها..

تو این چند وقتی که در این انجمن عضو بودم کاملا" با موضع شما در مورد نقشه های اپل و گوگل آشنا هستم و همچین عکس العملی از شما خیلی دور از انتظار نبود.
                قصد بحث یا مجادله ندارم، ولیکن اگر اهل تبادل نظر هستی خوشحال میشم بدونم نظرت در مورد مطالب زیر چیه:

-میلیون ها کاربر در همین رابطه شاکی شدن و موج نارضایتی از استرالیا گرفته تا اروپا نقل فروم های معتبر شد،
                -این موضوع واسه مدتی در اکثر رسانه ها اخبار داغ شد و هنوزم که هنوزه رقبا این موضوع رو بی خیال نشدن،
                -دقیقا" به همین دلیل تغییرات جدی در تیم مدریتی ایفون رخ داد، اخراج و.. که در جریانش هستید،
                -تیم کوک نامه ای جهت معذرت خواهی از مشکلات پیش اومده نوشت و...

نظرتون چیه؟ اینا همه توهماتی بیش نبوده و تیم کوک هم واسه فان همچین نامه ای رو نوشته؟

حرف من و همه ی کسانی که در این رابطه از نظر وقت/پول متضرر شدن این نیست که چرا اپل تلاش به پیشزفت و بهبود مپ هاش داره، دمش گرم و گلی به گوشه جمالش.
                من یوزر وقتی سیستم عامل گوشیم رو اپدیت میکنم انتظار پیشرفت دارم نه اینکه ده قدم به عقب برگردم که بخوام دورخیز بردارم!
                اپل میخواد مپ هاش رو بهتر کنه و..، چرا من باید بهای این موضوع رو بپردازم؟

حرف من و امثال من اینه که تا زمانی که مپ های اپل هنوز در حد قابل قبولی تکمیل نشده بودن، اپل میبایست با گوگل به توافق میرسید و همزان با جایگزین کردن مپ هاش، اپلیکیشن گوگل مپ رد اپل استور قرار میداد.
                یا یک راه حل دیگه واسه این موضوع پیدا میکرد، البته قبل از جایگزین کردن مپ هاش و به دردسر کاربراش، نه اینکه با وعده ی آینده، امروز من کاربر رو به دردسر بندازه!

در اینکه در آینده وضعیت مپ های اپل بهتر میشه شکی نیست، ولی آیا جواب منطقی واسه امروز کاربرها وجود داره؟
                من یوزر که کف دستم رو بو نکردم که بدونم موضوع از چه قراره، تا زمانی که دچار دردسر بشم و ببینم که انگاری یک جای کار ایراد داره..

<<آدم گاهی قبل از نظر دادن باید یک قدم بره عقب که زاویه دیدش رو بزرگتر کنه>>
                از نظر ادبی جمله ی قشنگیه ولی زمانی که یک قدم به عقب برداشتی،
                یک زیرگذر رو رد کردی و با بنزین لیتری 3 دلار 40 دقیقه واسه برگشت به جای اولت رانندگی کردی، نظرت عوض میشه و کلی صلوات حوالیه باعث و بانیش میکنی..

نظر

چيز پي ان ميخواد!!!
                  پس فعلا به درد نميخوره

نظر

نوشته اصلی توسط siamak_r60 نمایش پست ها
                    چيز پي ان ميخواد!!!
                    پس فعلا به درد نميخوره
                    برای چه کاری چی پی ان میخواد؟؟؟

نظر

تو این چند وقتی که در این انجمن عضو بودم کاملا" با موضع شما در مورد نقشه های اپل و گوگل آشنا هستم و همچین عکس العملی از شما خیلی دور از انتظار نبود.
                      منظورتون رو متوجه نمیشم یعنی من توضیحی درباره چیزی میدم شما اون رو به عنوان موضع فرض می کنید.
                      دوست عزیز هرکسی نظرش رو میده این چه مدل حرفیه که می زنید. شما گفتید کار احمقانه ای بود من گفتم نبود
                      نمی دونم این چه اخلاق مضحکی هست راه افتاده که وقتی می خواین با کسی بحث کنید اول طرف بحث کننده رو زیر سوال می برید
                      اگر شما از موضع شخص من خوشتون نمیاد خوب برادر من کسی مجبورت نکرد جواب من رو بدی.
                      وقتی می خوای نظر بدی و نظرت رو در مقابل نظر کسی بزاری به جای اینکه طرف رو زیر سوال ببری یاد بگیر روی نظرش تمرکز کنی و جواب نظرش رو بدی نه که بگی که موضع تو که معلومه

-میلیون ها کاربر در همین رابطه شاکی شدن و موج نارضایتی از استرالیا گرفته تا اروپا نقل فروم های معتبر شد،
                      -این موضوع واسه مدتی در اکثر رسانه ها اخبار داغ شد و هنوزم که هنوزه رقبا این موضوع رو بی خیال نشدن،
                      -دقیقا" به همین دلیل تغییرات جدی در تیم مدریتی ایفون رخ داد، اخراج و.. که در جریانش هستید،
                      -تیم کوک نامه ای جهت معذرت خواهی از مشکلات پیش اومده نوشت و...
                      این چه ربطی داره به ایده استفاده از نقشه اختصاصی ؟
                      در مورد برکناری اسکات دلیل اصلی نقشه ها نبود

دوما من نگفتم نقشه های اپل بهترین هست گفتم که ایده استفاده از نقشه های اختصاصی کاملا ایده خوبی هست.
                      اگر متوجه حرفم نشدید میتونم به زبان های دیگر هم براتون ترجمه کنم

نوکیا سالهاست نقشه های اخصاصی خودش رو داره برای همین تونسته انواع مانور ها روی نقشه هاش بده و هر روز یک برنامه جدید منطبق با نقشه ها رو عرضه می کنه
                      نقشه های اپل هم در اول راه هست. همانطور که گوگل مپ ۵ سال پیش در زمان عرضه آیفون 2g هزار رو یک مشکل داشت نقشه های اپل هم در اول راه مشکل داره
                      از روز اول هم که ios متولد شد راه ورود به App store برای تمامی شرکت های سازنده نقشه باز بود. پس گوگل همون دو ماه قبل که فهمید از ios بصورت رسمی کنار گذاشته شده میتونست نقشه هاش رو آماده کنه. همانطور که نوکیا این کار رو کرد
                      اینکه گوگل اپلیکیشنش رو برای app store نفرستاد دقیقا نمی دونم چه ربطی به استفاده از نقشه های اختصاصی داره. اپل نقشه های خودش رو داره اما هزار رو یک برنامه navigation تو استور داره و از مایکروسافت گرفته ( با نقشه های Bing ) تا گوگل یا نوکیا یا tomtom با sygic میتونن برنامه هاشون رو برای اپ استور بفرستند

اگر اپل بتونه به کمک نقشه هاش نصف اون کاری که الان نوکیا داره با نقشه هاش روی ویندوز فون ها انجام میده رو انجام بده کار بزرگی کرده
                      نوکیا هر روز یک اپلیکیشن جدید میده که با استفاده از دسترسی به نقشه های اختصاصیش امکانات فوق العاده ای رو به کاربران ارائه میکنه

این حرف مضحک هست که به من میگید این موضع از من دور از انتظار نبود.
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان این برنامه هنوز بر روی Malaysia Store نیومده. چطور می تونم دریافتش کنم؟!

نظر

نوشته اصلی توسط aminpi نمایش پست ها
                          دوستان این برنامه هنوز بر روی Malaysia Store نیومده. چطور می تونم دریافتش کنم؟!
                          بله عجیبه هنوز نیومده
                          یک اکانت آمریکا هم کنار اکانت مالزی داشته باشید چون خیلی چیزا هست که روی اکانت آمریکا هست و روی مالزی نیست
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

وقتی میگم "این موضع دور از انتظار نبود" میدونستم نحوه ی برخوردت با کامنت های مخالف در این زمینه چطوره.
                            انصاف هم چیز خوبیه، کامنت هایی رو که دادی یه مرور کن:

این کمی خنده داره چون فکر کنم حدود ۲ ماه قبل..
                            نمی دونم این چه اخلاق مضحکی هست راه افتاده که..
                            اگر شما از موضع شخص من خوشتون نمیاد خوب برادر من کسی مجبورت نکرد جواب من رو بدی. .
                            اگر متوجه حرفم نشدید میتونم به زبان های دیگر هم براتون ترجمه کنم..

لحن کامنت های شما محترمانست؟
                            با مرور کردن کامنت های من و شما، انصافا" لحن کامنت های کی توهین امیزه/نیش داره؟

برگردیم به موضوع اصلی،
                            اینکه نوکیا چه کرد و دیگری چه میکنه رو همه میدونیم، هرچند که در مورد اونها هم باهاتون اختلاف نظر دارم، ولیکن چون مدتهاست که از نوکیا،ویندوز فون و.. فاصله دارم، ترجیحا" وارد اون مباحث نمیشم.
                            موضوع بحث موارد زیر بود که بجز یکی، مابقی رو جواب ندادی! شماره میزنم که خواناتر بشه، لطفا" در همین موارد نظر بده.
                            خوشحال میشم توضیحات جانبی رو که مینویسی بخونم، ولیکن بعد از 4 مورد زیر

1-میلیون ها کاربر در همین رابطه شاکی شدن و موج نارضایتی از استرالیا گرفته تا اروپا نقل فروم های معتبر شد،
                            2-این موضوع واسه مدتی در اکثر رسانه ها اخبار داغ شد و هنوزم که هنوزه رقبا این موضوع رو بی خیال نشدن،
                            3-دقیقا" به همین دلیل تغییرات جدی در تیم مدریتی ایفون رخ داد، اخراج و.. که در جریانش هستید،
                            4-تیم کوک نامه ای جهت معذرت خواهی از مشکلات پیش اومده نوشت و...

در ضمن شما میگی دلیل اون اخراج ها/جابجایی ها چی بوده؟ مگه بجز سیری و نقشه ها، موضوع پر رنگ دیگه ای هم هست؟

مجوعه ی 4 دلیل بالا، یک پیام خیلی واضح داره:
                            استارت اپل واسه جایگزین کردن نقشه های خودش خیلی بد بود، در حالی که میتونست این طور نباشه.

به عنوان مثال اپل میتونست با گوگل به توافق برسه و همزان با جایگزین کردن مپ هاش، اپلیکیشن گوگل مپ رو در اپل استور قرار بده.
                            یا یک راه حل دیگه پیدا میکرد، شاید چیزی به ذهن من نرسه، ولی باید یه راه در رو واسه کاربراش میگذاشت.
                            امروز اپ گوگل و نوکیا موجوده، اون موقع که نبود تکلیف من کاربر چی بود؟

اپل می بایست قبل از از حذف کردن نقشه های گوگل یک آپشن دیگه واسه کاربراش تهیه میکرد.
                            نه اینکه نقشه هاش رو روی من کاربر آزمایش کنه..

نظر

وقتی میگم "این موضع دور از انتظار نبود" میدونستم نحوه ی برخوردت با کامنت های مخالف در این زمینه چطوره.
                              نحوه برخوردم چطوره؟ من اصلا اشاره به کامنت مخالف نکردم و صرفا نظرم رو گفنم
                              یعنی اینکه من نظرم مخالف شما باشه٬ نحوه برخورد مناسبی نیست؟ می خواین هرچی بگید همه بگن درسته؟
                              این پست من بود

ایده نقشه های اختصاصی به هیچ وجه احمقانه نیست. هیچ نقشه های روز اول کامل نیست اما هر شرکتی که نقشه های خودش رو داشته باشه میتونه به بهترین شکل ممکن اون نقشه ها رو با دیگر اپلیکیشن هاش یکی کنه. در گوگل مپز اپل هیچ دسترسی برای اضافه کردن سرویس های دیگه نداشت
                              اما در نقشه های خودش حداقل کاری که از روز اول کرد این هست که قابلیت سیری رو با نقشه ها مچ کرد و سیری کنترل صوتی نقشه های رو به عهده گرفت
                              اتفاقا همین دیشب اپلیکیشن Find my iphone هم آپدیت شد و اپل به کمک نقشه های اختصاصیش تونست کاری کنه که اگر آیفون شما در جای دیگری باشه فقط مکان اون رو روی نقشه به شما نشون نده و با این آپدیت آخری این برنامه شما رو راهنمایی می کنه که چطور و از کدوم مسیر ها برید که سریعتر به دستگاهتون برسید
                              آدم گاهی قبل از نظر دادن باید یک قدم بره عقب که زاویه دیدش رو بزرگتر کنه
                              فکر نکنم نحوه جواب دادنم درست نبود!

لحن کامنت های شما محترمانست؟
                              دوست من شما توهین به من کردی من لحن صحبتم رو با شما عوض کردم
                              قرار نیست که هرچی دلتون بخواد به من بگیم
                              اگر نظر من مخالف نظر شماست خوب ردش کنید
                              نه اینکه سعی کنید من رو منفی نشون بدید
                              این چه فرهنگیه

خوشحال میشم توضیحات جانبی رو که مینویسی بخونم، ولیکن بعد از 4 مورد زیر

1-میلیون ها کاربر در همین رابطه شاکی شدن و موج نارضایتی از استرالیا گرفته تا اروپا نقل فروم های معتبر شد،
                              2-این موضوع واسه مدتی در اکثر رسانه ها اخبار داغ شد و هنوزم که هنوزه رقبا این موضوع رو بی خیال نشدن،
                              3-دقیقا" به همین دلیل تغییرات جدی در تیم مدریتی ایفون رخ داد، اخراج و.. که در جریانش هستید،
                              4-تیم کوک نامه ای جهت معذرت خواهی از مشکلات پیش اومده نوشت و...
                              ۱- منبع؟
                              ۲- منبع؟
                              ۳- منبع؟
                              ۴-بله اپل در مورد آیفون ۴ هم معذرت خواست ولی بعد مشکل رو حل کرد

در ضمن شما میگی دلیل اون اخراج ها/جابجایی ها چی بوده؟ مگه بجز سیری و نقشه ها، موضوع پر رنگ دیگه ای هم هست؟
                              بله موضوع های زیادی بوده از اختلاف های مدیریتی گرفته تعویض کردن مدیر برای ایجاد تحول در ios و دادن اختیارات بیشتر به جاناتان ایو و ....

استارت اپل واسه جایگزین کردن نقشه های خودش خیلی بد بود، در حالی که میتونست این طور نباشه.
                              من هم نگفتم خوب شروع کرد
                              گفتم ایده اینکه نقشه اختصاصی خودش رو منتشر کرد بسیار عالی بود

قرمزش می کنم که شاید این دفعه ببینید

به عنوان مثال اپل میتونست با گوگل به توافق برسه و همزان با جایگزین کردن مپ هاش، اپلیکیشن گوگل مپ رو در اپل استور قرار بده.
                              فکر نکنم اینکه گوگل بخواد نرم افزار گوگل مپ رو بده اپل باید باش هماهنگ کنه
                              مگه اپل با نوکیا هماهنگ کرد؟ یا با tomtom و ...
                              هر شرکتی می تونه نرم افزارش رو آماده کنه و مناسب با قوانین app store اون رو ثبت کنه

اپل می بایست قبل از از حذف کردن نقشه های گوگل یک آپشن دیگه واسه کاربراش تهیه میکرد.
                              اپشن های زیادی بود

نه اینکه نقشه هاش رو روی من کاربر آزمایش کنه..
                              اتفاقا تنها راه پیشرفت یک نقشه انتشار اون هست
                              مثلا وقتی یک شرکت نقشه های جدید رو منتشر می کنه چطور می تونه تمام اطلاعات راه های دنیا رو به درستی وارد کنه؟ تقریبا محاله
                              نقشه های همیشه ناقص منتشر می شد که با فید بک هایی که از طرف کاربرا میومد نقشه ها کم کم کامل می شد
                              مثلا تو فلان جای بیرون شهر ایران٬ اپل با چه سورسی میتونه یک نقشه راه درست بده؟ تنها راه کامل شدن یک نقشه گرفتن فید بک کاربران است
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

جواب همه ی سوال هام رو گرفتم، شاد باشی..

نظر

صبر کنید ..
                                X