اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازگشت خود به خود مک به تنظیمات اولیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بازگشت خود به خود مک به تنظیمات اولیه

با سلام خدمت اساتید محترم
    در عرض چند روز دو بار یک اتفاق عجیب واسه macbookpro من افتاد که توی دو سال سابقه نداشته...
    بعد از روشن کردم لپتاپم و وارد کردن پسورد صفحه مربوط به وارد کردن apple id باز شد و از من خواست id خودم رو وارد کنم و بعد از اینکه بالا اومد به تمام تنظیمات اولیه برگشته بود. در حالی که widgetهای سیستمم پاک شده بود تمام برنامه هایی که توی dock داشتم ریست شده بودن و باید ازتوی app پیداشون می کردم. تمام کوکی ها و پسورد های ذخیره شده توی سافاری پاک شده بود خلاصه تقویم ساعت trackpad و .... ریست شدن. این در حالیه که من هیچ کار خاصی انجام نداده بودم. در ضمن احساس می کنم سرعت پردازش سیستمم یکم کند شده .
    اگر اساتید محترم پیشنهاد و راه حلی دارن و یا اینکه مشکل من با گذاشتن یک تیک ناقابل حل می شه لطفا راهنمایی کنن.
    اجرتون با امام حسین.
    10.8.2 version

ببین
    یه قابلیت تو مک هست به اسم where is my mac که شما از راه دور می تونی دستگاهت رو پاک کنی
    احتمال 99 درصد یکی دیگه هم apple ID شما رو داره و از راه دو دستگاه شما رو restore می کنه
    و اما راه حل پسورد اپل آی دی رو عوض کن و به کسی هم نده
    همین

نظر

ممنون که به سرعت جواب دادید اما...
      دوست عزیز من از سه هفته پیش که برای اولین بار این اتفاق افتاد تا امروز که بار دوم بود apple id خودم رو وارد نکرده بودم حتی همین امروز هم هنوز وارد نکردم....

نظر

حالا یه لطفی کن پسوردتو عوض کن!

نظر

چشم داداش من پسوردم رو عوض می کنم.

نظر

اقایون
            ۱.قبل از خاموش کردن مکتون آن را از وای فای خارج کنید.
            ۲.اپل آی دی تون رو یک ایمیل ای بزارید که هیچ کس غیر از اپل ازش خبر نداشته باشه.
            ۳.اطلاعاتی که برای ریست پسورد اتون می زنید با واقعیت فرق داشته باشه.

نظر

یک راه حل دیگه:
              مگه شما نمی گید که اپل آی دی خودتون رو نزدید پس حتما اپل فکر کرده شما یک کاربر دیگه هستید !!!!!!
              و از اون جا که اپل آی دی تون ماله همه کشور ها ممکن هست باشه غیر از ایران پس اپل با تشخیص ip شما فکر کرده شما کس دیگری هستید پس مک شما یه همین راحتی ریست شده!!!! و اطلاعات پاک شده!!!
              پس قبل از خاموش کردن یا اسلیپ مکتون اون رو از وای فای در بیارید!!!!

نظر

صبر کنید ..
              X