اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با wifi

سلام
    آیفون 4 رو به 6 آپدیت کردم وقتی هر بار گوشی رو قفل می کنم wifi قطع میشه و باید از اول search کنم و وصل شم.گزینه forget ام نیست
    میشه راهنمایی کنین؟

مشکل با wifi

نوشته اصلی توسط aligladiator نمایش پست ها
    سلام
    آیفون 4 رو به 6 آپدیت کردم وقتی هر بار گوشی رو قفل می کنم wifi قطع میشه و باید از اول search کنم و وصل شم.گزینه forget ام نیست
    میشه راهنمایی کنین؟
    تنظيمات نتورك رو يكبار ريست كنيد...!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
      تنظيمات نتورك رو يكبار ريست كنيد...!

Sent from my iPhone using Tapatalk

درست نشد

نظر

نوشته اصلی توسط aligladiator نمایش پست ها
        درست نشد
        به ۶.۰.۱ ریستور کنید،حل میشه.

نظر

نه حل نميشه(با عرض معذرت از sega جان)ببخشيد تند حرف زدم چون خودم دارم ميگم اين يه باگ ios 6 هستش

نظر

خب حالا شما به 6.0.1 ریستور کنید شاید درست شد؛ چیزی ازتون کم نمیشه که!

نظر

الان 6.0.1 هست که این مشکل و داره

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
              خب حالا شما به 6.0.1 ریستور کنید شاید درست شد؛ چیزی ازتون کم نمیشه که!

نظر

مشکل با wifi

این مشکل خیلی فراگیر هستش. توی دیسکاشنهای اپل یک سرچ کنید افراد زیادی این مشکل را دارند. راه حل قطعی وجود نداره!
                یک راه اینه که دستگاه دایم به شارژ باشه!!
                راه دوم اینه که اینترنت سیمکارت را فعال کنید که ارتباط دستگاه از اینترنت قطع نشه و بتونید با وایبر و یا imessage در دسترس باشید وقتی نوتیفیکیشن بگیرید اتوماتیک به وایرلس وصل میشید!!
                راه سوم هم اینه که اپل یک فکری بکنه!!
                الان من سخت درگیر این مشکل هستم چون من همیشه سلولار دیتا را خاموش میکنم و وقتی گوشی لاک هست وایرلس هم قطع میشه. به خاطر کریسمس تماس با وایبر و imessage زیاد دارم که خیلی را از دست میدم و تا گوشی را انلاک نکنم متوجه نمیشم! تنها راه موقتی روشن گذاشتن سلولار دیتا هستش متاسفانه
                ویرایش توسط hamed57 : https://i-phone.ir/forums/member/21726-hamed57 در ساعت 26-12-2012, 01:16 AM

نظر

صبر کنید ..
                X