اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آبخوردگی iPhone 4S و مشکلات بعد از آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من دادمش بابام بردش دفتر سایت اول دوربین چک کردن دیدن دوربین گفتن مشکل از برد هست که تعویضش 700 اب می خوره!
    شستشو هم فکر کنم انجام دادن
    ولی تا الان که تغییری به وجود نیومده
    فقط فلشش خاموش روشن میشه سیگنالش بعضی موقعها میره دوربین هم کار نمیکنه ازش استفاده کنم همینجوری یا نه؟

نظر

نه اوردمش خونه(خوزستان)
      به دفتر گفتم همینجو ازم بخرش , گفتم مشتری جور شد تماس میگریم

نظر

اقا بازم سلام
        این ضعیف شدن سیگنالش خیلی داره منو اذیت میکنه
        می دونید تو جایی که سیگنال خوبه انتنش نمیره ولی وقتی بیرون از شهر میرم انتنش میره یه جوری هس میکنم سیگنالش کم شده البته وقتی که تماس تلفنی می گیرم سیگنالش پر میشه و قطعی نداره
        بنظرتون میشه بدون اینکه برد عوض کرد یا کارای دیگه که هزینش خیلی زیاده , سیگنلش رو درست کرد؟
        وقتی می خواستم باتری رو در بیارم یه تیکه فلزی زیرش بود یه خورده کجش کردم همینطور یه چسب خیلی قوی زیر باتریش بود اونم کامل کندم , بخاطره این موارد نیست؟

نظر

سلام برد آیفون 4 کسی داره نو یا دست دوم؟ بعد از آب خوردگی بردمش تعمیر گفتن بردش سوخته. وقتی به شارژ میزنم آیکون اپل میاد ولی گوشی روشن نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط نیروانا نمایش پست ها
            سلام برد آیفون 4 کسی داره نو یا دست دوم؟ بعد از آب خوردگی بردمش تعمیر گفتن بردش سوخته. وقتی به شارژ میزنم آیکون اپل میاد ولی گوشی روشن نمیشه
            اگر آرم اپل رو نشون میده احتمال تعمیرش هست

نظر

مرسی جواب دادین. ببرمش دفتر سایت تو پایتخت؟ دفعه قبل بردم مرکز اپل نزدیک میدون جمهوری.

نظر

صبر کنید ..
              X