اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار iFileManager منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزار iFileManager منتشر شد.

سلام،

تاپیک قبلی که زدم متاسفانه دچار مشکل شد و مجبور به زدن دوباره تاپیک شدم

پس از تلاش های تیم (iFarsiDev یا IntelDev) نخستین نرم افزار ما منتشر شد.

قابلیت ها: منیج (مدیریت) کردن فایل ها و فولدر ها ،* مدیریت آهنگ ها و ارسال هر گونه فایل از طرق بلوتوث (آيفون به آیفون ... بزودی آيفون به گوشی های دیگر )

اسکرین شات:

تخفیف ویژه:

از ۳ تا ۵ دی برنامه به قیمت ۱۵۰۰ تومان و از ۵ دی برنامه یه قیمت ۵۰۰۰ تومان می رسد (با مدیریت برای فروش هماهنگ شده ...)

برای خرید به لینک زیر بروید:

iFarsiDev � نرم افزار iFileManager منتشر شد.

وبسایت ما:

iFarsiDev.org
    ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 24-12-2012, 05:16 PM

یعنی واقعا بدون جیلبریک امکان ارسال فایل توسط بلوتوث رو امکان پذیر میکنه این برنامه؟/

اگه بخرم از روی اپل آیدی میتونم دانلود کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
      یعنی واقعا بدون جیلبریک امکان ارسال فایل توسط بلوتوث رو امکان پذیر میکنه این برنامه؟/

اگه بخرم از روی اپل آیدی میتونم دانلود کنم ؟
      نه خیر دوست عزیز این برنامه جیلبریکی هست به احتمال 90% چون به فایل سیستمی دسترسی داره و روی اپ استور هم نیست
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
        نه خیر دوست عزیز این برنامه جیلبریکی هست به احتمال 90% چون به فایل سیستمی دسترسی داره و روی اپ استور هم نیست
        خیر دوست من این اپ روی اپ استور داره میره و اصلا به فایل های سیستمی دست نمیزنه

نظر

باید صبر کنیم برخ تو اپ استور؟اگه الان بخریم چطور قابل نصب هست بدون جلبریک!و اینکه واسه آیفون۵ ج میده؟

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
            باید صبر کنیم برخ تو اپ استور؟اگه الان بخریم چطور قابل نصب هست بدون جلبریک!و اینکه واسه آیفون۵ ج میده؟
            نوع آيفون فرقی داره اما نیاز به جیلبرک داره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
            نوع آيفون فرقی داره اما نیاز به جیلبرک داره

نظر

برای استفاده از بلوتوث باید گوشی دیگه که براش فایل میفرستیم روش این برنامه نصب باشه ؟؟؟
              برای ارسال و دریافت فایل از کامپیوتر چطور ؟

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                برای استفاده از بلوتوث باید گوشی دیگه که براش فایل میفرستیم روش این برنامه نصب باشه ؟؟؟
                برای ارسال و دریافت فایل از کامپیوتر چطور ؟
                بله فقط هم آیفون باید باشه
                برای کامپیوتر wifi داره داخل تب اشتراک گذاری

نظر

دوست عزيز كي روي اپ استور مياد ؟!!!!!!!!

نظر

من الان متوجه نشدم .یک مقدار میشه توضیح بدید؟
                    فایل ipa هست ؟چرا؟یعنی میشه ساین کرد و روی دستگاه جیلبریک نشده نصب کرد؟
                    با پرداخت پول فایل داده میشه و قابل نصبه؟روی یک دستگاه؟
                    بروز میشه یا اینکه کارایش در همین حد باقی میمونه؟(برنامه های ایرانی اکثرا بروز نمیشن وهمیشه ایراد دارند مثا persiantvbox که خریدم اما با اینکه چندتا آپدیت داده ایراد داره )
                    فایلهای ویدیو و عکس و غیره رو میشه بلوتوث کرد؟
                    برای بلوتوث به گوشیهای دیگه آپدیت میشه؟قابلیت دریافت از بلوتوث گوشیهای دیگه رو خواهد داشت؟
                    این چیزی که من میبینم کارایش در حد ifile هست!درسته؟

- - - - - - - - - -

من الان متوجه نشدم .یک مقدار میشه توضیح بدید؟
                    فایل ipa هست ؟چرا؟یعنی میشه ساین کرد و روی دستگاه جیلبریک نشده نصب کرد؟
                    با پرداخت پول فایل داده میشه و قابل نصبه؟روی یک دستگاه؟
                    بروز میشه یا اینکه کارایش در همین حد باقی میمونه؟(برنامه های ایرانی اکثرا بروز نمیشن وهمیشه ایراد دارند مثا persiantvbox که خریدم اما با اینکه چندتا آپدیت داده ایراد داره )
                    فایلهای ویدیو و عکس و غیره رو میشه بلوتوث کرد؟
                    برای بلوتوث به گوشیهای دیگه آپدیت میشه؟قابلیت دریافت از بلوتوث گوشیهای دیگه رو خواهد داشت؟
                    این چیزی که من میبینم کارایش در حد ifile هست!درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها
                      من الان متوجه نشدم .یک مقدار میشه توضیح بدید؟فایل ipa هست ؟چرا؟یعنی میشه ساین کرد و روی دستگاه جیلبریک نشده نصب کرد؟با پرداخت پول فایل داده میشه و قابل نصبه؟روی یک دستگاه؟بروز میشه یا اینکه کارایش در همین حد باقی میمونه؟(برنامه های ایرانی اکثرا بروز نمیشن وهمیشه ایراد دارند مثا persiantvbox که خریدم اما با اینکه چندتا آپدیت داده ایراد داره )فایلهای ویدیو و عکس و غیره رو میشه بلوتوث کرد؟برای بلوتوث به گوشیهای دیگه آپدیت میشه؟قابلیت دریافت از بلوتوث گوشیهای دیگه رو خواهد داشت؟این چیزی که من میبینم کارایش در حد ifile هست!درسته؟- - - - - - - - - -من الان متوجه نشدم .یک مقدار میشه توضیح بدید؟فایل ipa هست ؟چرا؟یعنی میشه ساین کرد و روی دستگاه جیلبریک نشده نصب کرد؟با پرداخت پول فایل داده میشه و قابل نصبه؟روی یک دستگاه؟بروز میشه یا اینکه کارایش در همین حد باقی میمونه؟(برنامه های ایرانی اکثرا بروز نمیشن وهمیشه ایراد دارند مثا persiantvbox که خریدم اما با اینکه چندتا آپدیت داده ایراد داره )فایلهای ویدیو و عکس و غیره رو میشه بلوتوث کرد؟برای بلوتوث به گوشیهای دیگه آپدیت میشه؟قابلیت دریافت از بلوتوث گوشیهای دیگه رو خواهد داشت؟این چیزی که من میبینم کارایش در حد ifile هست!درسته؟
                      ۱.ipa هست ... دلیل خاصی نداره! ...بله میشه ساین کرد با instasign یا iresign و ...۲.بله یک دستگاه۳.برو میشه با Feature های جدید ... همین الان هم داریم روی نسخه جدید کار می کنیم۴.بله میشه در صورتی که دستگاه مقابل iPhone باشه۵.امکان داره برای گوشی های دییگه آپدیت شه ... فقط آيفون رو میتونه دریافت کنه ۶.تقریبا بله با یک سری Feature کم تر و بیشتر و این که بر روی آيفون جیلبرک نشده میشه ران کرد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                      دوست عزيز كي روي اپ استور مياد ؟!!!!!!!!
                      پشتیبانی و استفاده ی مردم باعث میشن ما علاقه ی کاربر رو ببینیم و بزاریم در سطح جهانی و اپ استور!

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
                        ۱.ipa هست ... دلیل خاصی نداره! ...بله میشه ساین کرد با instasign یا iresign و ...۲.بله یک دستگاه۳.برو میشه با Feature های جدید ... همین الان هم داریم روی نسخه جدید کار می کنیم۴.بله میشه در صورتی که دستگاه مقابل iPhone باشه۵.امکان داره برای گوشی های دییگه آپدیت شه ... فقط آيفون رو میتونه دریافت کنه ۶.تقریبا بله با یک سری Feature کم تر و بیشتر و این که بر روی آيفون جیلبرک نشده میشه ران کرد

- - - - - - - - - -

پشتیبانی و استفاده ی مردم باعث میشن ما علاقه ی کاربر رو ببینیم و بزاریم در سطح جهانی و اپ استور!
                        پس هرموقع که قابلیت دریافت و ارسال به گوشیهای دیگه داشت اعلام کنید تا خریداری کنم

نظر

من فكر ميكنم اگه براي دريافت فايل از گوشيهاي ديگه اپديت كنيد بايد اين برنامه مثلا رو گوشي اندرويدي نصب باشه ( كه فعلا وجود نداره ) در غير اينصورت نميشه
                          درسته ؟ يا اشتباه فكر ميكنم ؟

نظر

سلام
                            فرقش با ابن برنامه چیه ==> https://itunes.apple.com/us/app/file...479295290?mt=8

مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                              من فكر ميكنم اگه براي دريافت فايل از گوشيهاي ديگه اپديت كنيد بايد اين برنامه مثلا رو گوشي اندرويدي نصب باشه ( كه فعلا وجود نداره ) در غير اينصورت نميشه
                              درسته ؟ يا اشتباه فكر ميكنم ؟
                              آره یه همچین چیزی

نظر

صبر کنید ..
                              X