اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در مورد پیدا کردن اپل تی وی در شبکه با وایمکس موبین نت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در مورد پیدا کردن اپل تی وی در شبکه با وایمکس موبین نت

سلام دوستان

من به تازگی یک اپل تی وی گرفتم و دارم از اون استفاده می کنم و تو خونه زمانی که به روتر ADSL ام که Dlink هست وصل کردم به راحتی آیفون و مک اون رو شناخت و استریم به راحتی انجام شد ولی در شرکتم مودم داخلی وایمکس موبین نت دارم و اون رو وصل کردم ولی نه مک نه آیفون هیچ کدوم اون رو پیادا نمی کنند !

اینترنت خود اپل تی وی وصل هست و حتی میتونم باهاش از رو اینترنت فیلم استریم کنم ولی دیوایس های دیگه پیداش نمی کنن . به نظرتون باید مودم وایمکس رو کانفیگش رو کاری کنم یا آی پی ست کنم یا چیزی ؟ لطفا راهنمایی کنید .

سلام
    من هم این مشکل رو با موبین نت داشتم
    مجبور شدم به خاطرش ایرانسل بگیرم

نظر

مودم هر دو شرکت از مودم بی کیفیت هاوایی هستش که متاسفانه کارای مناسبی نداره
      حتی سرعت انتقال داده هم بیشتر از ۴ مگ رو ساپورت نمیکنه
      شما از رو دیوایست airplane mode رو ۲۰ ثانیه روشن کن و بعد دوباره خاموش کن ،، حتما پیدا میکنه
      کلا تو روترهایی که ضعیف هستن دیر پیدا میکنه باید چندین بار خاموش روشن کنی وای فای دیوایستو

نظر

دوستان یک سوال برام پیش اومد : یعنی مودم D-Link مناسب برای کار با Apple TV نیست؟

نظر

سلام به دوستان عزیز جواب سوال همه شما
          هر زمان با هر مودمی با مشکل کانکت نشدن روبرو شدید در (ایفون - مکبوک - اپل تی وی - یا دیوایس های دیگه مثل تلوزیون های اسمارت )میتونین به تنظیمات مودمتون برین و کانال وایرلستون رو از حالت اتوماتیک خارج کنید و به صورت دستی کانال رو انتخاب نمایید
          برای مثال کانال ۱ رو انتخاب کنید و از شبکه بی دردسر لذت ببرید
          من اینجوری همیشه مشکلم حل شده ، اگه شما هم مشکلتون حل شد خبر بدین

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanbest نمایش پست ها
            سلام به دوستان عزیز جواب سوال همه شما
            هر زمان با هر مودمی با مشکل کانکت نشدن روبرو شدید در (ایفون - مکبوک - اپل تی وی - یا دیوایس های دیگه مثل تلوزیون های اسمارت )میتونین به تنظیمات مودمتون برین و کانال وایرلستون رو از حالت اتوماتیک خارج کنید و به صورت دستی کانال رو انتخاب نمایید
            برای مثال کانال ۱ رو انتخاب کنید و از شبکه بی دردسر لذت ببرید
            من اینجوری همیشه مشکلم حل شده ، اگه شما هم مشکلتون حل شد خبر بدین
            دوست عزيز ممكنه در مواقعي جواب بده اما راه حل جامع نيست!
            مودم اگه به درستي كانفيگ و آپديت بشه به صورت اتوماتيك بايد كار كنه!

Sent from iPhone 4S using Tapatalk 2

نظر

سلام
              من یه apple tv دارم که به apple airport متصل هست و با iPad air روی apple tv که تصویر رو stream میکنم ارور بعد از چند لحظه از پخش تصاویر ویدیویی دچار مشکل میشم ، یعنی پخش قطع میشه
              کسی چیزی در این مورد میدونه که مشکل رو چطور حل کنم؟
              ممنون

نظر

صبر کنید ..
              X