اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموشی عجیب 3gsدر30%

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموشی عجیب 3gsدر30%

سلام
    من یه 3gsآنلاک فکتوری دارم که تودرصدهای بین 30 تا25 درصدخاموش میشه وباطری خالی رو نشون
    میده وکلیه کارهای نرم افزاری رو انجام دادم و4تا ورژن روتست کردم حتی بدون جلبریک ومطمین شدم که
    مشکل نرم افزاری نیست ودادم باطریشو عوض کردن ولی هنوز به همون شکل خاموش میشه.
    باپرسوجویی که کردم گفتندکه داخل گوشی یک icبرای تنظیم شارژباطری هست که معمولا از30% کارایی
    باطری رومدیریت میکنه وچون مشکل من هم اکثرااز30%باعث خاموشی میشه احتمال میدن که از اون باشه.
    میخواستم نظردوستانی که دراین زمینه اطلاع دارند بدونم ممنونم

خاموشی عجیب 3gsدر30%

شما batteryinfolite رو از cydia نصب کن ببین current capacity باتریت چنده
    شاید اين باتریت هم مشکل داشته باشه!
    ولي احتمال فراوان مشكل از همين ic كه ميفرماييد هست

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    ویرایش توسط Poirot : https://i-phone.ir/forums/member/18555-poirot در ساعت 22-12-2012, 02:17 AM

نظر

الان که شارژگوشی 39%رونشون میدهcurrent capacity544mahهستش
      این به چه معنیه؟

نظر

خاموشی عجیب 3gsدر30%

ببخشيد اشتباه گفتم بايد max capacity رو بگيد.
        هر چند از طريقي هم كه گفتيد ميشه حساب كرد به هر حال باتريتون مشكل نداره!!!!

نظر

منم این مشکل رو از وقتی که گوشیم رو به 6.0.1 آپدیت کردم دارم فکر کنم مشکل از فریمور باشه

نظر

دوست عزیزmax capacity 1426mAhهستش وهمینطورکه گفتید باطری مشکلی نداره.
            ودرجواب دوستمونsmmms6146بایدبگم که من تمام فریمورها روتست کردم حتی4.1
            ومشکل ازورژن نیست.

نظر

دوست عزیز 90% مشگل از باطری هست منم این مشگل را داشتم باطری تعویض باید بشه البته اکثر باطریهای قلابی این مشگل را دارند

نظر

نوشته اصلی توسط farshidmehrban نمایش پست ها
                سلام
                من یه 3gsآنلاک فکتوری دارم که تودرصدهای بین 30 تا25 درصدخاموش میشه وباطری خالی رو نشون
                میده وکلیه کارهای نرم افزاری رو انجام دادم و4تا ورژن روتست کردم حتی بدون جلبریک ومطمین شدم که
                باپرسوجویی که کردم گفتندکه داخل گوشی یک icبرای تنظیم شارژباطری هست که معمولا از30% کارایی
                باطری رومدیریت میکنه وچون مشکل من هم اکثرااز30%باعث خاموشی میشه احتمال میدن که از اون باشه.
                شما بزاريد گوشيتون كاملا شارژش تموم بشه به حدي كه ديگه كلا باطري خالي بشه
                حتي صفحه گوشي براي نشون دادن علامت باطري روشن نشه
                بعد كامل شارژش كنيد تا صد در صد تا سيكلش كامل بشه اگه درست شد كه هيچ اگه نشد احتمالا باطريت خرابه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط farshidmehrban نمایش پست ها
                سلام
                شما بزاريد گوشيتون كاملا شارژش تموم بشه به حدي كه ديگه كلا باطري خالي بشه
                حتي صفحه گوشي براي نشون دادن علامت باطري روشن نشه
                بعد كامل شارژش كنيد تا صد در صد تا سيكلش كامل بشه اگه درست شد كه هيچ اگه نشد احتمالا باطريت خرابه

نظر

منم با 3GS این مشکل رو دارم از وقتی باتری رو عوض کردم
                  Max capacit از ۹۰۰ بالاتر نمیاد. در حالی که باتری قبلیه خودش ۱۰۰۰ بود و رو ۵٪ خاموش میشد. الان گاهی رو ۶۰ هم خاموش میشه

نظر

سلام دوستان منم همچینمشکلی رو دارم با 3gs
                    البته به این صورته که مثلا وقتی رو 50 یا 60 درصده ممکنه یه بار خاموش کنه و روشن که میکنم همچی ردیفه تا شارژ 30 که میرسه همیشه خاموش میشه تا روشن میکنم به محض اینکه میخوام کاری بکنم خاموش میشه مخصوصا تا روی ایکن تماس میزنم یا گوشیم زنگ میخوره این اتفاق میوفته الان یه هفته ای هست اینجوری شده ... وقتی کسی زنگ میزنه گوشیه من خاموش میشه کاملا ولی کسی که تماس گرفته گوشیش بوق میخوره .
                    البته یکی دو بار گوشیو زدم به کف دستم یعنی یه جورایی تکونش دادم و کناره های قابشو فشار دادم و روشن کردم سالم کار کرد منم گزاشتم شارژش کامل خالی شد تا زمانی که وقتی روشن میکردم علامت شارژمیداد گوشی دوباره 100 در صد شارژش کردم بعد یه روز دوباره اینجوری شد . من حتی ریستور کردم بدون برگردوندن بکاپ و جیلبرک بازم اینجوریه . ضربه هم نخورده . بعضیا میگن باطریه بعضیا میگن از ای سیه نمیدونم بدجور عصبیم کرده .
                    ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

ضمنا دوستان من الان با برنامه battery info چک کردم max capacity : 989mah و battery charge : 76.68% نشون میده در صورتی که شارژ گوشی 100% هست

نظر

صبر کنید ..
                      X