اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مرجع سوالات برنامه نویسی آیفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مرجع سوالات برنامه نویسی آیفون

سلام،
    هدف تاپیک این است که به سوالات شما در رابطه با برنامه نویسی آیفون پاسخ داده شود!
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 19-12-2012, 10:24 PM

مثال سوال:

چگونه یک عکس (Image View) را از اینترنت لود کنم؟

که در پاسخ می گیرید:

پس از ساخت Outlet با مشخصه UIImageView کد زیر را در ViewDidLoad یا در اکشن دکمه ای قرار دهید

ویرایش توسط Amyr : https://i-phone.ir/forums/member/41701-amyr در ساعت 19-12-2012, 09:43 PM

نظر

سلام آقا امیر من میخوام یه table view درست کنم و یکمی به مشکل خوردم ....
      میخوام cell های table view م به صورته detail disclosure button باشه و به یه صفحه دیگه بره...

لطفا کمکم میکنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط mamal700 نمایش پست ها
        سلام آقا امیر من میخوام یه table view درست کنم و یکمی به مشکل خوردم ....
        میخوام cell های table view م به صورته detail disclosure button باشه و به یه صفحه دیگه بره...

لطفا کمکم میکنید؟
        شما table view controller ای رو به Scene دراگ کنید بعد یه Table view با مشخصه Basic روی tableviewcontroller دراگ کنید و یک Cell هم دراگ کنید ... حالا تنظیمات cell را انجام دهید و اکشن یا مدال کنید ... حالا در تنظیمات خود تیبل ویو diclosure رو تنظیم کنید ... اگر گنگ هست بگید تا مثالی رو بدم بهتون

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
          شما table view controller ای رو به Scene دراگ کنید بعد یه Table view با مشخصه Basic روی tableviewcontroller دراگ کنید و یک Cell هم دراگ کنید ... حالا تنظیمات cell را انجام دهید و اکشن یا مدال کنید ... حالا در تنظیمات خود تیبل ویو diclosure رو تنظیم کنید ... اگر گنگ هست بگید تا مثالی رو بدم بهتون
          بله کمی قاطی کردم.....لطف میکنید

نظر

شما اول بیس رو یاد بگیرید بهتره اما در هر صورت: Creating a Simple iOS 5 iPhone Table View Application - Techotopia
            ولی کلا اینجوری برنامه نویسی بدرد نمیخوره که هیچی بلد نباشی برای یه چیز راحت سوال بپرسی

راستی این چیزی که بالا گذاشتم کلا UITableView رو یاد میده

نظر

شما اول بیس رو یاد بگیرید بهتره اما در هر صورت: Creating a Simple iOS 5 iPhone Table View Application - Techotopia
              ولی کلا اینجوری برنامه نویسی بدرد نمیخوره که هیچی بلد نباشی برای یه چیز راحت سوال بپرسی

پس هدف از ساخت این تاپیک چی بود ؟ آموزش به زبان انگلیسی که توی اینترنت فراوان هست! هرکسی میتونه سرچ کنه و پیدا کنه! والا اون توضیحی که شما بالا دادی! منم که برنامه نویسی کار کردم هیچی نفهمیدم! چه برسه کسی که کار نکرده.
              ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 23-12-2012, 10:12 PM
              " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
              TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

دوست من کتابهای مختلفی رو خوندم و نمیدونم منظور شما از بیس یاد گرفتن چیه؟؟؟
                من تو این موضوع به مشکل خوردم .... اومدم خیر سرم تو بهترین فرم ایرانی اپل بپرسم اونم شما که واردتری اینطوری جوابمو میدی؟؟؟
                ممنون دوست خوبم اصلا من پشیمون شدم هر سوالی داشته باشم تو فرم های خارجی دنبالش میکردم.... بازم ممنون از لطفت
                درضمن اون چیزی رو که میخواستم تو لینکی که دادی ندیدم
                اما بازم تشکر
                ویرایش توسط mamal700 : https://i-phone.ir/forums/member/65231-mamal700 در ساعت 23-12-2012, 10:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                  پس هدف از ساخت این تاپیک چی بود ؟ آموزش به زبان انگلیسی که توی اینترنت فراوان هست! هرکسی میتونه سرچ کنه و پیدا کنه! والا اون توضیحی که شما بالا دادی! منم که برنامه نویسی کار کردم هیچی نفهمیدم! چه برسه کسی که کار نکرده.
                  الآن که دارم پستم رو می بینم میگم آٰره!
                  اما شما هم درک کنید ... موقع امتحانات هست من نمیتونم بشینم ترجمه کنم اما هر چی شما بگید الآن ترجمه میکنم میزارم

نظر

نوشته اصلی توسط mamal700 نمایش پست ها
                    دوست من کتابهای مختلفی رو خوندم و نمیدونم منظور شما از بیس یاد گرفتن چیه؟؟؟
                    من تو این موضوع به مشکل خوردم .... اومدم خیر سرم تو بهترین فرم ایرانی اپل بپرسم اونم شما که واردتری اینطوری جوابمو میدی؟؟؟
                    ممنون دوست خوبم اصلا من پشیمون شدم هر سوالی داشته باشم تو فرم های خارجی دنبالش میکردم.... بازم ممنون از لطفت
                    درضمن اون چیزی رو که میخواستم تو لینکی که دادی ندیدم
                    اما بازم تشکر
                    من از شما عذر میخوام اگر سو تفاهمی شده اما: شما از یه ماه هست که برای هر یک سوال تاپیک جدا میزنید و ...
                    بابت بیس: کلمه ی بیس رو اشتباه به کار بردم باید میگفتم برنامه نویسی آیفون توسط کتاب یا فیلم ... معذرت میخوام
                    من الآن برای شما یه آموزش کامل سعی میکنم بزارم ... اما اگر نتونستم فردا میزارم!
                    تشکر!

نظر

سلام
                      من خیلی گشتم ولی نمیدونم کجا باید این سوال رو مطرح کنم !!!
                      دوستانی که برنامه نویس هستند رو کجا میشه پیدا کرد و باهاشون در باره پروژه صحبت کنیم !؟
                      بنده یک برنامه نویس میخوام زحمت software ios برای فروشگاه اینترنتی رو بکشه ...
                      ممنون میشم

نظر

اگر ++c بلد باشم مشكلى نيست

نظر

TableView

سلام
                          من دارم این داکیومنت رو میخونم :
                          https://developer.apple.com/library/ios/documentation/userexperience/conceptual/tableview_iphone/ManageInsertDeleteRow/ManageInsertDeleteRow.html
                          میشه توضیح بدید این SimpleEditableListAppDelegate تو این داکیومنت در قسمت An Example of Deleting a Table-View Row چی هست چون من همین کد رو که تو داکیومنت هست تو برنامه ام میزنم از این قسمتش ارور میگیره.

نظر

سلام دوستان من میخوام برنامه نویسی ios رو شروع کنم فقط سوالم این دو تا هستش :
                            این برنامه نویسی ios از برنامه نویسی android درامدش بیشتره ؟
                            و دوم این که من حتما باید لپ تاپ مک بخرم ؟ یا میشه تو ویندوز این مک رو نصب کرد و برنامه نویسی کرد روش ؟ ( فقط میخوام برنامه نویسی کنم و از unity و 3dmax و ... برای بهتر شدن کارم استفاده کنم برای این کار حتما باید مک بخرم یا روی ویندوز هم میشه کارایی کرد ؟ ممنون میشم اگه کسی بلده پاسخ بده ) ممنون

نظر

با سلام خدمت اساتادان و عزیزان ! یه سوالی دارم که خیلی وقته منو توی برزخ قرار داده! میخام برنامه نویسی ایکس کد رو شروع کنم ! مقدماتی رو بلدم و میخام کم کم جدیش کنم اما نمیدونم کدوم محصول مک رو بخرم! توی مک بوک پرو و مک بوک 12 اینچی که جدیدا معرفی شده موندم! میخوام بدونم که الان مک بوک 12اینچی در دسترسم برای خرید هست آیا مشکلی برای من تو برنامه نویسی ایجاد نیمکنه! بهتر بگم اصلا به دردش میخوره؟ از هر نظر اگه ممکنه راهنماییم کنید چون هم وزنش عالیه از نظر نقل و انتقال هم سخت افزاری! فقط نمیدونم اونایی که باهاش کار کردن ازش راضی بودن یا نه! اگرم نه که برم تو فاز مک بوک پرو! ممنون از زحمات و سایت عالیتون!

نظر

صبر کنید ..
                              X