اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورژن مناسب جهت رستور 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ورژن مناسب جهت رستور 3gs

با سلام
    من چند سالی هست که گوشیم رو ریستور نکردم و خیلی کند شده
    حالا می خواستم یه خونه تکونی اساسی کنم
    با توجه به مشخصات زیر :
    3gs لاک فکتوری ... فریمور 3.1.2 جیلبریک شده
    بیس بند: 05.11.07
    فکر کنم هیچ shsh هم ذخیره ندارم

بعداز آنلاک و جیلبریک شدن راحت و بی دردسر ، برام بلوتوث کرک شده و سبک بودن گوشی خیلی خیلی مهمه!!

آیا گوشی من بوت رام قدیمه؟؟؟ اگه هست رو ورژن جدید ریستور کنم لاک نمیشه؟؟

نظر

آقا من فهمیدم بوت رام قدیمه چون هفته 38 هستش.... تاثیری هم داره تو اصل قضیه؟؟
      لطفا راهنمایی کنین....

نظر

نوشته اصلی توسط yoogi نمایش پست ها
        آیا گوشی من بوت رام قدیمه؟؟؟ اگه هست رو ورژن جدید ریستور کنم لاک نمیشه؟؟
        فعلا به هر ورژنی ریستور کنید ، لاک میشه!
        مگر اینکه با کاستوم ریستور کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
          فعلا به هر ورژنی ریستور کنید ، لاک میشه!
          مگر اینکه با کاستوم ریستور کنید!
          بوت رام گوشی قدیمیه بازم فایده نداره؟؟ رو فریمور های ورژن 4 هم نمی تونم ریستور کنم؟؟
          خب کاستوم خوب کدومه و آیا تاثیری رو کارایی گوشی ( سبک و هنگ نکردن) داره و آیا میشه جیلبریکش کرد و هر برنامه ای (مخصوصا بلوتوث کرک شده ) قابل نصبه؟؟؟
          خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

من بیشتر می خوام به ورژن 4.3.3 ریستور کنم ...آیا کاستوم خوب و سبکی که مشکل نداشته باشه از این ورژن هست؟؟؟ .... بعدا میشه به ورژن اصلی دوباره ریستور کنم؟؟؟
            خیلی ببخشید سوالهام زیاد شد!!

نظر

خواهشا یه مدیری کسی بیاد راهنمایی کنه....بد جوری لنگم!!

نظر

قکر میکنم 5.1.1 بهترین ورژن باشه و فعلا بیشتر برنامه های سایدیا هم با این ورژن فیکس شده هستند
                روی فریمور 6 کمی گوشی کند میشه اما روی فریمور 5.1.1 عالی میشه گوشی
                چه کاری هست تا ورژن 5.1.1 هست چرا فریمور 4؟!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
                  قکر میکنم 5.1.1 بهترین ورژن باشه و فعلا بیشتر برنامه های سایدیا هم با این ورژن فیکس شده هستند
                  روی فریمور 6 کمی گوشی کند میشه اما روی فریمور 5.1.1 عالی میشه گوشی
                  چه کاری هست تا ورژن 5.1.1 هست چرا فریمور 4؟!!!!
                  کاستوم خوب و سبک هست از این ورژن؟؟ اصلا کاستوم ریختن چه مشکلات و چه خوبی هایی داره؟؟؟ بعدا میتونم ورژن اصلی بریزم؟؟
                  روی 5.1.1 بلوتوث و برنامه مهم و کاربردی کرک شدن؟؟ مشکل آنتن و gps و... نداره؟؟
                  یکی خوهشا کامل توضیح بده .. (یه عده رو از نگرانی در بیاره!!!:d )

نظر

سایدیا رو که باز میکنم اون بالا نوشته :
                    shsh : IOS 3.1.2,3.1.3,4.0.1,4.0.2,4.1,4.2.1r1,4.3,4.3.1,4.3. 2,5.0.1,6.0.1

حالا این یعنی من shsh برای ورژن های بالا دارم و می تونم هرکدوم رو خواستم رو گوشیم بریزم؟؟ یا باید حتما کاستوم بریزم؟؟

نظر

یعنی کسی نیست یه راهنمایی کنه ما رو؟؟؟

نظر

ورژن مناسب جهت رستور 3gs

هر چی که بالای cydia نوشته یعنی اون ش ش ها رو داری و به اون فریمویر ها میتونی ریستور کنی
                        ولی چون گوشی لاک هست (؟) باید کاستوم بسازی که بیس باندت اپدیت نشه که بتونی انلاکش کنی

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

پس من رو 5.1.1 نمی تونم برم ؟؟ چون بالای سایدیا ننوشته !! 5.0.1 هست ولی 5.1.1 نیست...
                          اصلا فریمور 5 یا 6 برای 3gs خوبه؟؟ اصلا سنگین نمیشه گوشی؟؟؟ برای هر دو ورژن بلوتوث کرک شده هست؟؟
                          بعد من اگه بیس بند رو آپدیت کنم گوشیم دیگه آنتن نمیده؟؟ این بوت رام قدیم بودن تو آنلاک یا جیلبریک کردن تاثیری نداره؟؟
                          ویرایش توسط yoogi : https://i-phone.ir/forums/member/16155-yoogi در ساعت 18-12-2012, 03:05 PM

نظر

بزارید من کامل جوابتون رو بدم.
                            ورژن ۵.۱.۱ نمی تونید برید چون shsh رو ندارید. باید به 5.0.1 برید که اون هم ورژن خوبی هست. (تنها مشکلی که داره اینه که نقشه جدید گوگل روش نصب نمی شه)
                            فریمور 5 برای 3gs خوبه. اما 6 رو نمی دونم. چون نصب نکردم. اما بین ۴ و ۵ ، به نظرم ۵ امکاناتی داره که ارزشش رو داره.
                            در مورد بیس بند مواظب باشید که بیس بندتون آپدیت نشه. چون گوشی شما الان روی بیس بند خوبی هست و حیفه که آپدیت بشه. (اگر هم آپدیت بشه می شه با بیس بند آیپد ۱ دوباره آنتن رو اورد. اما به هیچ عنوان توصیه نمی شه)
                            بوت رام قدیم بودن توی آنلاک کردن تاثیری نداره. اما توی جیلبرک کردن یه مزیت به حساب می یاد. چون تمام ورژن های فریمور برای بیس بند قدیم به صورت آنتترد جیلبرک می شن.
                            (یعنی حتی اگه آخرین ورژن رو هم نصب کنید، جیلبرکتون آنتترد هست.)
                            موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط salar_mavi نمایش پست ها
                              بزارید من کامل جوابتون رو بدم.
                              ورژن ۵.۱.۱ نمی تونید برید چون shsh رو ندارید. باید به 5.0.1 برید که اون هم ورژن خوبی هست. (تنها مشکلی که داره اینه که نقشه جدید گوگل روش نصب نمی شه)
                              فریمور 5 برای 3gs خوبه. اما 6 رو نمی دونم. چون نصب نکردم. اما بین ۴ و ۵ ، به نظرم ۵ امکاناتی داره که ارزشش رو داره.
                              در مورد بیس بند مواظب باشید که بیس بندتون آپدیت نشه. چون گوشی شما الان روی بیس بند خوبی هست و حیفه که آپدیت بشه. (اگر هم آپدیت بشه می شه با بیس بند آیپد ۱ دوباره آنتن رو اورد. اما به هیچ عنوان توصیه نمی شه)
                              بوت رام قدیم بودن توی آنلاک کردن تاثیری نداره. اما توی جیلبرک کردن یه مزیت به حساب می یاد. چون تمام ورژن های فریمور برای بیس بند قدیم به صورت آنتترد جیلبرک می شن.
                              (یعنی حتی اگه آخرین ورژن رو هم نصب کنید، جیلبرکتون آنتترد هست.)
                              موفق باشید

یه دنیا ممنون .... بالاخره تکلیفم روشن شد.... خیلی خیلی دستت درد نکنه!!
                              پس برم رو 5.0.1 .... کاستوم یا ارجینال؟؟
                              یعنی من گوگل مپ رو 5.0.1 نمی تونم داسته باشم؟؟ یا هست ولی نقشه اش خیلی قدیمیه؟؟ ( آخه بدجوری به مپ گوشی عادت دارم!!)
                              و مورد دوم وضعیت برنامه برای بلوتوث تو این ورژن چجوری هست؟؟
                              شرمنده ... بازم ممنونم...

نظر

صبر کنید ..
                              X